Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Představení nové členky
#1
Ahoj lidičky. O této stránce vím už delší dobu, ale přihlásit jsem se odhodlala až teď. Začínám totiž být trochu zoufalá... Jsem na kluky, ale nikdy jsem vlastně s žádným nechodila. Nepřipadalo mi to podstatné. A taky se o mě nikdo zrovna nepere. Jenže už začínám být "stará", takže potřeba něco sdílet (aby to nebyla kamarádka) roste. Pohybuji se v okruhu stejných lidí, takže potkat někoho nového je pro mě téměř nemožné. Jsem i dost stydlivá. Doufám, že tady "něco" najdu :-)
Odpovědět
#2
Ahooooooj holko na kluky :-) Taky se mi nestalo že by se o mě holky prali....Počkej...jednou... :-D Ale to nebyla rvačka v pravym slova smyslu.Bylo to vyřešený slovně. Ale i tak,žádná se o mě neprala a nakonec jsem dopadl dobře :-) Nezoufej a třeba se brzy zamiluješ do nějakýho asexuála tady na stránkách :-) Vítej a hodně štěstí...
Odpovědět
#3
Taky tě vítám. A najít skvělýho človíčka pro život tu možné je. :)
Odpovědět
#4
Ráda bych tu uvedla, že už jsem vystřízlivěla Posmívající se
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
Vítám tě tady u nás :)
Odpovědět
#6
Ahoj, niečo tu určite nájdeš 8-) či niekoho, to je otázne.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Wink Nové zjištění?? Ace_llama 10 21057 15. 09. 2018, 10:04:27
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Zdravím - představení Mir-diskusni-forum-kaS 3 8088 23. 10. 2016, 01:45:10
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Představení Arnold-diskusni-forum- Layne 6 11881 19. 09. 2016, 16:03:13
Poslední příspěvek: Arnold-diskusni-forum- Layne
  Moje představení Evulína 9 20715 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Krátké představení Vítě-diskusni-forum-zslav 3 8466 20. 06. 2016, 07:51:41
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex