Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita na aktualne.cz
#1
článek

Nevím, jestli nejde o nějaký obnovený starší článek, ale teď to na mě bliklo z centrum.cz... diskusi samozřejmě lepší nečíst :-(

(a spojení "moderní hnutí" mě taky pobavilo...)
I'm actually really nice, until you annoy me. Then I will ignore you so hard, you will start to doubt your own existence.
Odpovědět
#2
vcelku dobrý článok
Odpovědět
#3

jo, myslím, že to vzali tak nějak obecně a líbí se mi, jak píší, že nejde o žádnou vadu, kterou by měl snad asexuál řešit... akorát některé ty příspěvky v diskusi jsou zase extra "tolerantní"...
I'm actually really nice, until you annoy me. Then I will ignore you so hard, you will start to doubt your own existence.
Odpovědět
#4
Ani bych nerekl tolerantní jako duchaprázdný ... tak jsem si neodpustil odpovedet čekam bombardaci na FB ... jsou tam jak stado ovcí
Odpovědět
#5
diskusie som na takychto stránkach prestal už dávno čítať. Je to samá demencia a egohonenie. hnus
Odpovědět
#6
Po všech těch víceméně stejných článcích je tento přecejenom v pár větách jiný, což je dobře. Nedal jsem na varování, proletěl diskusi a upřímně, čekal jsem to horší, našel jsem tam i pár zajímavých názorů.
Odpovědět
#7

Nečíst to je asi nejrozumnější... ale stejně si říkám, proč mají potřebu na to reagovat takhle, vždyť se jich to netýká, je to přece článek o tom, že existují lidé, co vztahy vnímají jinak než většina.

Píšu uměleckou diplomku, kde se u vypravěče asexualita hodně projevuje... tak jsem zvědavá, jestli to pochopí alespoň "umělecká vrstva"... vypadá to, že do diskusí na netu stejně přispívají stále ti samí provokatéři a znudění egomaniaci...

ice80: Je fakt, že se tam pár slušných příspěvků najde :) Udělala jsem si výstřižek z toho komentu, že asexualita je v dnešní přesexované době asi největší punk, protože vlasy a náušnice už pobuřují jen důchodce.
I'm actually really nice, until you annoy me. Then I will ignore you so hard, you will start to doubt your own existence.
Odpovědět
#8
No.. že se jich to "netýká" právě není tak docela pravda. Vidím v tom to, že se cítí jaksi.. ohroženě.. řečeno přímo a kompletně bez obalu: "Pokud budeme tolerovat asexualitu, za chvíli by se nám mohlo stát, že nebude s kým š-kat." A jelikož takový sexuál bez toho nemůže dál žít, cítí potřebu přesně tomuto zabránit.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#9
To je pravda. Neuvědomila jsem si, jak odůvodněný jejich strach je, vždyť na světě je jenom sedm miliard lidí. :)
Jen si nejsem jistá, jestli jsou urážky asexuálů řešení...třeba já jsem z takových příspěvků zatvrzele zhnusenější a zhnusenější.
I'm actually really nice, until you annoy me. Then I will ignore you so hard, you will start to doubt your own existence.
Odpovědět
#10
No řekl bych, že je pro ně lepší.. opět bez obalu.. š-kat s někým, koho to nebaví než s nikým => ty, které to nebaví nemůžou nechat spokojeně ve stavu nebaví nás to, tak to nebudeme dělat, ale je třeba jim vnuknout myšlenku, že to, že je to nebaví není normální a je tedy třeba se buď léčit, aby je to bavit začalo anebo alespoň předstírat..
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex