Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahojky
#41
Shari: Logický, nelogický... Já bych v tom nějakou logiku moc nehledal. Byly časy, kdy jsem to už věděl na 99%, že jsem asexuální, ale i na anonymnim diskuznim fóru, kde mě nikdo nezná, bych asi vyplnil, že jsem heterosexuál. Proč? Protože jsem to nalhával sám sobě.
Odpovědět
#42
no ono to je trochu zmatený ty možnosti, pravda

ale vzhledem k tomu, že je výběr asexuál/heterosexuál/homosexuál/nejistá

tak je jasné, že buď heterosexuál/homosexuál jsou varianty sexuální, v opozici s asexuální "orientací"

anebo

asexuál znamená kompletně dokonalý asexuál a hetero/homo jsou označení hetero/homosexuální asexuality. Jenže když je pak dále uveden výčet sexuálních libostí, které obsahují i soulož...tak je jasné, že tato druhá varianta je nesprávná, tudíž správná je první varianta.


Podle mě naprostá většina až na zanedbatelné výjimky to takto správně pochopí....tudíž si myslím, že naprostá většina heterosexuálů jsou sexuálové.

(22. 12. 2013, 17:53:02)adevr Napsal(a): ...kdoví jak bych žil, nebýt toho co jsem prožil jako dítě.
u takových výroků já vždycky zpozorním

feel free to share ;)

(22. 12. 2013, 20:12:14)Jakub Napsal(a): Moje zena je asexualka ale na profilu ma heterosexualni aby bylo jasny, ze neni na holky...
má tam, že je asexuál jen...

a co vím to tam měla odjakživa, co jsem tady. Hetero tam mívala asi mnohem dřív.
Odpovědět
#43
(22. 12. 2013, 20:12:14)Jakub Napsal(a): Adevre ja to myslel jinak. Moje zena je asexualka ale na profilu ma heterosexualni aby bylo jasny, ze neni na holky... Je asexual ale chce byt s muzem v asexualnim stavu...

Jasně, takhle v tom praktickém použití to má smysl..
Ale fakt na tom nezáleží, někdy sice schválně nějakou diskuzi vyprovokuji , jenže tady mi jde pouze o slovíčka. Každý to vnímá jinak, a jde vždy pouze o to jak se cítí... a já odpovídám jen proto abych nebylaž tak úplně za vola..:D

(22. 12. 2013, 20:34:31)kirmakX6on Napsal(a):
(22. 12. 2013, 17:53:02)adevr Napsal(a): ...kdoví jak bych žil, nebýt toho co jsem prožil jako dítě.
u takových výroků já vždycky zpozorním

feel free to share ;)


To tedy nemusíš...
Ale protože jsi zvědavý, ukojím tě.
Prostě mé dětství bylo poznamenáno alkoholismem , tyranií a až sadistickým chováním otce. V těchto několika slovech je takové peklo, že do dneška jsi se o něčem takovém nedočetl ani v Blesku.
Od čtrnácti jsem žil vždy nějakou dobu na ulici, a byl jsem brutální hajzl a rváč.
Pak jsem potkal jiné lidi, a dnes žiju snad dobře.
Není v tom žádný sex, ani zneužívání, jak snad doufáš, jen mám stále problém příjímat dotyky, něžnosti a podobné věci.
Slupka kterou jsem si vypěstoval za dvacet let hnusného života je z adamantia...a já s ní nedokážu pracovat.
Dnes už tedy ubližuju jen lidem, kteří se mi snaží dát cosi jako něhu či lásku..ale už jsem se jim to alespoň naučil vysvětlit.
Tak snad tomu rozumíš a nerozhodilo ti to čakry.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#44
Mame z toho offtopic ale pripadne to rozdelim do oddeleneho vlakna.
Jo, podle me je to trochu matouci, to mate pravdu. Je treba brat ale v uvahu i lidi kteri jsou asexualni a pritahuji je obe pohlavi. Castecne ten problem ale resi radek Hledam a seznamka...
Odpovědět
#45
ahoj tak vam moc dekuju,ze jste mi nekterí vysvětlili proc je panna s dvěma N :-D v mém textu naleznete chyb asi víc,tak jestli se v tom někdo vyžívá,tak může opravovat :-D
Jinak mít fotku v profilu mi nevadí....Je mi jedno jestli mi na to někdo přijde :-) Vlastně to i s chuti oznámím všem mím ,,uchazečum,,
Nevím třeba jak VY reagujete na to když vás někdo balí....
TED už to umím pojmenovat a TED uz vím že je to normální TED už se nemusím trápit nad tím proč jim neumím vyjit vstříc.....
-Před mnoha lety mi kamarád oznamil že je na kluky a strasne se bál,ze tim prijde o sve pratele.Na to jsem mu odpověděla,ze ho budu mít rada furt stejne a nic se na nasem pratelství nemění....Takže jestli mojí kamaradí nebudou reagovat stejně, tak ani nikdy kamarady nebyli a nemusím litovat,ze bych snad o ne prisla :-)
No Normální...jak pro koho asi :-D predevčírem mi kamarádka na to řekla, že mám psy. blok a měla bych si s tím nekam zajít :-D
Odpovědět
#46
(25. 12. 2013, 10:10:08)pavluše Napsal(a): :-D predevčírem mi kamarádka na to řekla, že mám psy. blok a měla bych si s tím nekam zajít :-D
Jéééé, já mám taky blok. Používám ho na poznámky, a náčrtky. A když je počmáranej, tak s ním zajdu do papírnictví.
Ale psy nemám, myslím že ve městě nejsou zvířátka šťastná. Ale jestli někdy budu bydlet v domečku, pejska i kočičku si pořídím. Můžou mi vyprat, upéct dort, a jestli bude pršet nezmoknem... :)

a sakra...zase jsem offtopic..:-O
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#47
(25. 12. 2013, 10:29:50)adevr Napsal(a):
(25. 12. 2013, 10:10:08)pavluše Napsal(a): :-D predevčírem mi kamarádka na to řekla, že mám psy. blok a měla bych si s tím nekam zajít :-D
Jéééé, já mám taky blok. Používám ho na poznámky, a náčrtky. A když je počmáranej, tak s ním zajdu do papírnictví.
Ale psy nemám, myslím že ve městě nejsou zvířátka šťastná. Ale jestli někdy budu bydlet v domečku, pejska i kočičku si pořídím. Můžou mi vyprat, upéct dort, a jestli bude pršet nezmoknem... :)

a sakra...zase jsem offtopic..:-O

presne tady o tom bloku jsem ji vypravovala taky :-D
Odpovědět
#48
Do asexuálního stádia dospějou všichni, jen ti chytřejší si ušetří roky života stresu a tisíce promr....ch hodin Posmívající se
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#49
(25. 12. 2013, 13:35:30)ChildFreeMan Napsal(a): Do asexuálního stádia dospějou všichni, jen ti chytřejší si ušetří roky života stresu a tisíce promr....ch hodin Posmívající se

....promrčených, promrskaných, promračených, nebo co...?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 10141 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex