Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vrak Show na Radiu rastafari 04. Asexualita
#11
No nevím. Dle mého to moc odsuzujete. Já to vidím tak, že moderátor hledal asexuála, žádného nesehnal až na ni. Ona možná párkrát navštívila toto fórum, projela ho očkem narychlo a přiznejme si na rovinu, občas tady nějaké sebelítostné témata jsou, takže pokud na ně narazila, udělala si názor, odsoudila to tu, je jí to jedno, protože stejně odjede někde na Island a už to neřešila. Hotovo. Je pravda, že něco mohla rozebrat víc, ale kdybych tam mluvil třeba já, tak na nějaké komplikované třídění do skupin kašlu úplně. Nemyslím si, že chtěla působit jako nějaký náš velvyslanec, nebo hlas lidu. Buďme rádi, že se o tom aspoň trochu mluví.
Odpovědět
#12
Výsledek byl úměrný honoráři.
Mohlo to hodnocení webu skončit ještě hůř, kdyby to tu označila jako skrytou seznamku pro skupinový sex ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex