Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vrak Show na Radiu rastafari 04. Asexualita
#1
http://www.radiovrak.cz/?p=403 Výživný rozhovor zřejmě s jedním členem zdejší komunity
Odpovědět
#2
Háže mi to error :-(

Tak za prvý - už se mi to podařilo rozjet

Za druhý - To je Diamond hadr tohle :D
Odpovědět
#3
Mně přijde, že je zhulená. Sympatický projev zrovna nemá, no. LOL
Odpovědět
#4
Velká Sestra vás vidí ! Šklebící se

(18. 06. 2014, 21:07:31)Asiel Napsal(a): Mně přijde, že je zhulená.

Zhulená kuřbou nebo naprcaná Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
(18. 06. 2014, 21:07:31)Asiel Napsal(a): Mně přijde, že je zhulená. Sympatický projev zrovna nemá, no. LOL

Na rastafari rádiu tě možná ani nenechají mluvit nezhulenou :-D

Náhodou, není to špatné :-) Jsou tam skvělé hlody!
"Jak se prostě říká, že ten nebo ten se obrátil v hrobě, tak máte prostě pocit, že... Člověk má prostě pocit, že se obrací sám v sobě. "
:-D

Asexual.cz je podle ní největší hnízdo zakomplexovaných komplikovaných komplikací. Prý pokud se člověk chce vyplakat, tak je to vhodé fórum. Prý kdysi chtěla upravit nějakou knížku "mazlasútra" požádala nás o pomoc a poslali jsme ji do háje.
Odpovědět
#6
Potřebovali zrůdičku, našli si zrůdičku.
Odpovědět
#7
Znám ten klub, který tu show zajišťuje. Slečna asi nebude moc velký řečník, ale některé ty poznámky stály za to.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#8
(18. 06. 2014, 22:26:24)houba Napsal(a): Asexual.cz je podle ní největší hnízdo zakomplexovaných komplikovaných komplikací. Prý pokud se člověk chce vyplakat, tak je to vhodé fórum. Prý kdysi chtěla upravit nějakou knížku "mazlasútra" požádala nás o pomoc a poslali jsme ji do háje.

Jakožto velký zvědavec jsem podstivě prohledal všechny příspěvky a profilová políčka obsahující to co tam zmiňuje a nic jsem nenašel. Mazlasutru nebo mazlosutru nenajde ani google ani seznam. O "support cuddle" plakátech v Jihlavě se taky nikde nic nepíše. Na Diamond nevypadá, protože Diamond nejspíš věří v Boha. Tak nevim co to tam plácala. Jestli tady vůbec někdy byla. :D

Ta má ale 'úžasnou mentalitu'. Doůfám, že budu mít štěstí a na podobné lidi v životě nenarazím. :D
Odpovědět
#9
(19. 06. 2014, 21:53:30)Kassiopeia Napsal(a): A druhý důvod je ten, že jsou asexuálové, kteří ani nemají rádi doteky. To ona vůbec nezmínila.Výstraha

Ale jó. Popsala jednu skupinu asexuálu, ba i vlastního kamaráda, který by na druhého nešáhnul ani pohrabáčem Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
Na mě ten rozhovor působil tak, že se ta holka chtěla udělat zajímavou, tak si užila pár minut slávy, ale o tomhle fóru a asexualitě nevěděla skoro nic, lépe řečeno jí osobně se to netýká.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex