Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálem díky zkušenostem
#11
(09. 01. 2014, 22:17:07)adevr Napsal(a): No..někdy sou i dva kroky od sebe, jen nedokážou udělat navzájem ten jeden krok...

Původní obyvatelstvo jihoamerické Ohňové země má na takovou situaci výstižné slovo Mamihlapinatapai, což v překladu zhruba znamená "pohled sdílený dvěma, kde si oba přejí, aby jim ten druhý nabídl to, co čem oba touží, ale ani jeden z nich se k tomu nedokáže odhodlat".
Odpovědět
#12
Musela jsi hodne protrpet. Ale aspon ted vis, ze nejsi sama s takovym pohledem na to. ;) Treba si casem najdes nekoho kdo to vidi podobne...
Odpovědět
#13
(09. 01. 2014, 23:07:44)Magramal Napsal(a): Původní obyvatelstvo jihoamerické Ohňové země má na takovou situaci výstižné slovo Mamihlapinatapai

Tenhle člověk má obdivuhodný přehled. Ještě se mám co učit.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#14
Jak vidím, neměla jsi to jednoduché, ale neboj, tady u nás teď aspoň najdeš pár spřízněných duší :)
Třeba se tu najdeš i toho pravého, i když já osobně v tomto ohledu štěstí nemám, ale i tak není třeba zoufat ;)

Držím ti pěsti, ať se ti daří lépe jak doteď.
Odpovědět
#15
Já tohle nikdy nepochopím. Jak se někdo může nechat přinutit k něčemu, co nechce. Jak je sakra možné, že se někomu nezprotiví takový "partner"? Dávám do uvozovek, neboť to není partner, ale narušené hovado -- podotýkám, že ne proto, že chce sex, ale proto jakým - a že vůbec - způsobem si ho vynucuje a ještě má pocit že je v právu. Nemůžu se ale při čtení takových příběhů ubránit tomu, že si za to ten, kdo to trpěl může sám.
Tím neospravedlňuju chování onoho "vynucovače", ale taky si nemyslím, že ten kdo to trpěl je nějaká oběť. Trpěl to zcela dobrovolně, což mi hlava nebere, ale je tomu tak.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#16
(11. 01. 2014, 02:47:25)Dark Knight Napsal(a): Já tohle nikdy nepochopím. Jak se někdo může nechat přinutit k něčemu, co nechce. Jak je sakra možné, že se někomu nezprotiví takový "partner"? Dávám do uvozovek, neboť to není partner, ale narušené hovado -- podotýkám, že ne proto, že chce sex, ale proto jakým - a že vůbec - způsobem si ho vynucuje a ještě má pocit že je v právu. Nemůžu se ale při čtení takových příběhů ubránit tomu, že si za to ten, kdo to trpěl může sám.
Tím neospravedlňuju chování onoho "vynucovače", ale taky si nemyslím, že ten kdo to trpěl je nějaká oběť. Trpěl to zcela dobrovolně, což mi hlava nebere, ale je tomu tak.
lidi se chovají často značně iracionálně až hloupě a není vždy pravda, že "člověk sám ví nejlíp, co je pro něj dobré" (obvykle samozřejmě ano, ale ne vždy...bohužel lidi jsou skálopevně přesvědčeni o opaku a radu nehledají ani kdyby ji potřebovali jako soli...)

oběť to ovšem je, neboť vynucovač to v tomto případě dělal podle všeho vědomě a "dobrovolné trpění", vzhledem k tomu, že bylo skutečné trpění, ukazuje nikoliv na "dobrovolnost", ale na vlastní blbost, resp. držení se hloupých přesvědčeních typu "když partner chce, tak musím". No a to, že někdo dojde k takovýmto iracionálním přesvědčením, za to člověk nemůže asi stejně jako nemůže za to, když vypočítá špatně příklad z matematiky

za co ovšem pisatelka může (resp. má smysl to tak brát), je to, že přestože má nyní již sama velmi dobrý náhled, jak její "asexualita" vznikla, nesnaží se zacelit jizvy, které ji její první partner způsobil, naopak tím nechá trpět ostatní i sama sebe dál...
Odpovědět
#17
Je _vždy_ pravda, že člověk ví, co je pro něj dobré. To, že si každá druhá ovce myslí, že neví co chce je její problém. A konečně to, že to tyto neschopné ovce nést odpovědnost za svůj život a něco s ním dělat cpou ostatním, dostalo tento svět do sraček.

A jestli je nebo není oběť, o tom se s tebou nebudu bavit a už vůbec ne tímto způsobem jaký tu prezentuješ (aneb "já jsem řekl, tak všichni zalezte, protože mám pravdu"). Zkrátka a dobře nečekám na tvoje dovolení nebo potvrzení abych si mohl myslet svoje.

A ano, chápu tvou nelibost že se nechce "léčit", neboť pak ty jako šukač máš o jednu potenciální kurvičku na výběr méně.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#18
(11. 01. 2014, 09:31:51)kirmakX6on Napsal(a): nesnaží se zacelit jizvy, které ji její první partner způsobil, naopak tím nechá trpět ostatní i sama sebe dál...

Hlavne to okoli.
Mas urcite strach z mensi hromady uchazecek, ktery bys mohl pichat

(uz to mazat nebudu, jak dodatecne ctu, Knight mysli totez)
Odpovědět
#19
(11. 01. 2014, 16:31:42)Nikita Napsal(a):
(11. 01. 2014, 09:31:51)kirmakX6on Napsal(a): nesnaží se zacelit jizvy, které ji její první partner způsobil, naopak tím nechá trpět ostatní i sama sebe dál...

Hlavne to okoli.
Mas urcite strach z mensi hromady uchazecek, ktery bys mohl pichat

(uz to mazat nebudu, jak dodatecne ctu, Knight mysli totez)
nemyslím, že mě zabijou jednotky z těch několika desítek tisíc mých vrstevnic v Praze...chtělo by to se zamyslet než napíšeš hovadinu

taky nemám rád když jsou mé formulace překrucovány. Důraz na tom "okolí" nebyl, dodala jsi ho ty a nesprávně.

(11. 01. 2014, 16:09:36)Dark Knight Napsal(a): (aneb "já jsem řekl, tak všichni zalezte, protože mám pravdu")
nevím, proč by měl kdokoliv zalízat, vkládáš si do reakce něco, co v ní v žádném případě není

snad můžu napsat a zdůvodnit, proč si myslím, že oběť 'je' ...stejně jako tys napsal, proč myslíš, že oběť není. WTFYP? (where the fuck is your problem?)
Odpovědět
#20
Problém je, že já jsem napsal "nemyslím si", tj. JÁ. Kdežto ty "oběť to ovšem je", kde naprosto schází ono "já si toto myslím", ale je to podáváno jako FAKT. Kterýmu má být dodáno na pravdivosti dalším odstavcem pochybných a stejně pokroucených úvah a formulací. A ano, s tímto typem prezentace něčího názoru jakožto faktu MÁM skutečně problém.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Díky! are-diskusni-forum-thes 9 20466 23. 07. 2011, 18:19:32
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  díky za to :-) Kayreen 2 9009 20. 05. 2011, 14:22:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 23814 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex