Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím přítomné
#1
Ahoj všem,
včera jsem se sem registrovala a jak to tak tady čtu, tak jsem udělala asi dobře.

Jsem vdaná, mám 3 děti a mám pocit, že v těchto dnech (nebo týdnech, měsících nevím) mi právě končí manželství. Asi budete tušit kvůli čemu. Samozřejmě je na vině můj nezájem o sex. Muž je dlouhodobě frustrovaný z mé nechuti k sexu, což před asi rokem vyvrcholilo tím, že si našel přes internet nějakou slečnu na sexy-řeči. Jejich vztah nezůstal pouze virtuální, volají si, setkali se, asi spolu zatím nespali. Kdyby se jednalo o čistě erotický vztah typu "nic to neznamená", tak to přežiju. Problém je ten, že on se do ní zamiloval. Mě prý miluje taky, prostě chce nějakou formu polygamie. To je pro mě nepřijatelné.

Podle toho, co jsem tady četla, jsem asi hyposexuál. Po sexu nějak netoužím, dokážu žít bez něho, ale když čas od času je, tak mi to nevadí. Kvůli muži jsem se poslední měsíce snažila, nicméně jemu to nestačí. Vadí mu hlavně to, že ve mně není touha, vášeň, možná nějaká perveze.

Náš vztah tedy asi končí, možná budeme žít jako spolubydlící jen kvůli dětem, jinak každý povedeme svůj život. Vůbec nevím, co dělat, jak to řešit, jsou tu malé děti.

Budu ráda, když mi někdo napíše svůj názor, zkušenost.
Odpovědět
#2
Nova partnerka by s polygamii taky nesouhlasila.
Kazda zena chce mit muze jen pro sebe na plny uvazek, se vsemi hmotnymi prostredky, pozornosti, casem.
Odpovědět
#3
(31. 01. 2014, 17:58:29)Nikita Napsal(a): Nova partnerka by s polygamii taky nesouhlasila.
Kazda zena chce mit muze jen pro sebe na plny uvazek, se vsemi hmotnymi prostredky, pozornosti, casem.

Taky si myslím. On si to idealizuje, jak by se všichni milovali a žili svorně šťastně. Realita je jinde.
Odpovědět
#4
To by musela byt nesvepravna, aby ji to bylo jedno. Bude se chtet realizovat, ne mu jen podrzet a zas tyden cekat. Muzi tohle nepochopi. Jsou ale tak nastaveni vyvojove - nabalit, napustit, opustit
Odpovědět
#5
(31. 01. 2014, 18:04:31)Noisette Napsal(a):
(31. 01. 2014, 17:58:29)Nikita Napsal(a): Nova partnerka by s polygamii taky nesouhlasila.
Kazda zena chce mit muze jen pro sebe na plny uvazek, se vsemi hmotnymi prostredky, pozornosti, casem.

Taky si myslím. On si to idealizuje, jak by se všichni milovali a žili svorně šťastně. Realita je jinde.
jsem to pochopil tak, že nová partnerka s polygamií zatím souhlasí -- pokud tě totiž nechce opustit kvůli ní, což podle toho, co jsi psala, nechce...tak leda, že by tě té nové "milence, s kterou nespí" (cha cha) tajil...což by šlo hodně těžko....


(31. 01. 2014, 18:04:31)Noisette Napsal(a): Náš vztah tedy asi končí, možná budeme žít jako spolubydlící jen kvůli dětem, jinak každý povedeme svůj život. Vůbec nevím, co dělat, jak to řešit, jsou tu malé děti.
tomuhle taky uplně nerozumím --- vztah končí, ale nic se nemění? On je stále s vámi bude bydlet, bude se jako otec starat o děti, bude se s tebou bavit, budete spát ve stejné ložnici (asi spolu nebudete spát, ale to jste nedělali moc nikdy) ...tak co teda končí? Končí předpoklad "svoji až do smrti", tzn. všechny změny jsou jen ve vašich myslích...anebo se mění i něco konkrétního? Typu, že již nebudete mít společný účet (ale on bude dávat vydělané peníze té milence atd.)?



(31. 01. 2014, 18:04:31)Noisette Napsal(a): Vůbec nevím, co dělat, jak to řešit, jsou tu malé děti.
já zkusím poradit využívaje čistě logického kalkulu:

když se s ním zcela rozejdeš, tak ztratíš i to, co máš. Naprostá většina výhod v manželství si myslím, že není odůvodněna tím, že jste manželé, ale tím, že spolu žijete a máte společné děti. Mluvím o nejrůznějším pomáháním či zastáváním činností v životě nutných (údržba domácnosti, hlídání a výchova dětí, vyřizování věcí apod.). Nic z toho by se nemělo měnit (resp. nemělo by být tebou tolerovatelné...tzn. bydlet u vás by mohl pod podmínkou, že bude fungovat, jak fungoval doposud).

Jediné, co se předpokládám změní bude to, že možná bude domů chodit později, možná nějaký víkend bude pryč...veškerou perzekuci za toto bych nechal dětem (otázka "tati, kde jsi byl???", "tati, pojeď s námi na chatu" apod.), sám bych byl zcela a dokonale indiferentní (co dětem říct, toť otázka...nejlépe snad, že tatínek má kamarádku a je s ní (a podrobnosti ať si vyžere tatínek) ...resp. to probrat s manželem. Říct tatínek má vyřizování je strategická kravina a říct, že nevím, to povede jen k tomu, že ti dítko odmítne říct, kam jde, protože tatínek to taky neříká :-)). V žádném případě bych se ho ale nesnažil vystrnadit (narážky, urážky, hádky) ze společného života (zcela iracionální a nevhodné...brala bys mu tím jen to, co má na rodině rád...a imo by to vedlo k tomu, že by si nakonec uvědomil, že není chtěn. Pak by bylo zcela jisté, že vás opustí.).

Pokud jde o sex....tak..bych asi nechal vše při starém....dokud se s milenkou nerozejde. Až se s ní rozejde, pomoc může odborník. (pokud by ses totiž v sexu snažila cokoliv měnit dokud ji má, nebylo by to z tvé dobré vůle, ale z donucení a pod tlakem typu "pokud ho neuspokojím, půjde jinam" ....a to by k cíli nevedlo).

Stejně tak bych manželovi nijak nenadbíhal ani jinak, tzn. násilím si ho udržet nesnažil. Aplikuji logické pravidlo, že co nemůžeš dělat pořád, nedělej nikdy (jinak druhého zvykneš ne na sebe, ale na někoho, kým nejsi...a nikdo nemůže "nebýt sám sebou" po celý život....).

(31. 01. 2014, 18:45:48)Nikita Napsal(a): To by musela byt nesvepravna, aby ji to bylo jedno. Bude se chtet realizovat, ne mu jen podrzet a zas tyden cekat. Muzi tohle nepochopi. Jsou ale tak nastaveni vyvojove - nabalit, napustit, opustit
pokud je to skutečně tak, je to vlastně o "soutěži", která holka se vydrží dělit dýl :-D

pokud ale kouknu na servry typu amateri.cz apod., mnohé holky vyloženě hledají ženaté, protože předpokládají, že ženatý s nimi nebude chtít chodit, což nechtějí ..chtěj je jen na sex a snad na finančně drahou sem-tam zábavu. Ani ony je nechtějí za partnery.
Odpovědět
#6
(31. 01. 2014, 19:20:51)kirmakX6on Napsal(a):
(31. 01. 2014, 18:04:31)Noisette Napsal(a):
(31. 01. 2014, 17:58:29)Nikita Napsal(a): Nova partnerka by s polygamii taky nesouhlasila.
Kazda zena chce mit muze jen pro sebe na plny uvazek, se vsemi hmotnymi prostredky, pozornosti, casem.

Taky si myslím. On si to idealizuje, jak by se všichni milovali a žili svorně šťastně. Realita je jinde.
jsem to pochopil tak, že nová partnerka s polygamií zatím souhlasí -- pokud tě totiž nechce opustit kvůli ní, což podle toho, co jsi psala, nechce...tak leda, že by tě té nové "milence, s kterou nespí" (cha cha) tajil...což by šlo hodně těžko....

Tak..díky za podrobné rozebrání. Zkusím to taky víc rozebrat. Nová holka snad není zatím partnerka, no je to 20letá holčina (mně je 32), která prý "nic nechce". Což chápu, protože ona jen dělá co umí, nic nemůže ztratit. Že s ní zatím nespí, tomu bych věřila, ale určitě s ní spát začne.


(31. 01. 2014, 18:04:31)Noisette Napsal(a): Náš vztah tedy asi končí, možná budeme žít jako spolubydlící jen kvůli dětem, jinak každý povedeme svůj život. Vůbec nevím, co dělat, jak to řešit, jsou tu malé děti.
tomuhle taky uplně nerozumím --- vztah končí, ale nic se nemění? On je stále s vámi bude bydlet, bude se jako otec starat o děti, bude se s tebou bavit, budete spát ve stejné ložnici (asi spolu nebudete spát, ale to jste nedělali moc nikdy) ...tak co teda končí? Končí předpoklad "svoji až do smrti", tzn. všechny změny jsou jen ve vašich myslích...anebo se mění i něco konkrétního? Typu, že již nebudete mít společný účet (ale on bude dávat vydělané peníze té milence atd.)?

Vztah končí...tím myslím náš vztah, který byl milující, důvěrný atd. Neumím si představit, že by mezi námi bylo všechno jako dřív. Nevěřím mu, je to pokažené. Jsem na MD, nemám finanční příjem, ani kam jít, takže zatím zůstáváme spolu bydlet. Nezdá se mi, že bych teď měla jinou možnost. Z ložnice jsem se odstěhovala do jiné místnosti. On by si představoval, že s ním budu spát a všechno mezi námi bude fajn, jen on bude mít tu bokovku, ale to prostě z mé strany nejde.


(31. 01. 2014, 18:04:31)Noisette Napsal(a): Vůbec nevím, co dělat, jak to řešit, jsou tu malé děti.
já zkusím poradit využívaje čistě logického kalkulu:

když se s ním zcela rozejdeš, tak ztratíš i to, co máš. Naprostá většina výhod v manželství si myslím, že není odůvodněna tím, že jste manželé, ale tím, že spolu žijete a máte společné děti. Mluvím o nejrůznějším pomáháním či zastáváním činností v životě nutných (údržba domácnosti, hlídání a výchova dětí, vyřizování věcí apod.). Nic z toho by se nemělo měnit (resp. nemělo by být tebou tolerovatelné...tzn. bydlet u vás by mohl pod podmínkou, že bude fungovat, jak fungoval doposud).

Jediné, co se předpokládám změní bude to, že možná bude domů chodit později, možná nějaký víkend bude pryč...veškerou perzekuci za toto bych nechal dětem (otázka "tati, kde jsi byl???", "tati, pojeď s námi na chatu" apod.), sám bych byl zcela a dokonale indiferentní (co dětem říct, toť otázka...nejlépe snad, že tatínek má kamarádku a je s ní (a podrobnosti ať si vyžere tatínek) ...resp. to probrat s manželem. Říct tatínek má vyřizování je strategická kravina a říct, že nevím, to povede jen k tomu, že ti dítko odmítne říct, kam jde, protože tatínek to taky neříká :-)). V žádném případě bych se ho ale nesnažil vystrnadit (narážky, urážky, hádky) ze společného života (zcela iracionální a nevhodné...brala bys mu tím jen to, co má na rodině rád...a imo by to vedlo k tomu, že by si nakonec uvědomil, že není chtěn. Pak by bylo zcela jisté, že vás opustí.).

Pokud jde o sex....tak..bych asi nechal vše při starém....dokud se s milenkou nerozejde. Až se s ní rozejde, pomoc může odborník. (pokud by ses totiž v sexu snažila cokoliv měnit dokud ji má, nebylo by to z tvé dobré vůle, ale z donucení a pod tlakem typu "pokud ho neuspokojím, půjde jinam" ....a to by k cíli nevedlo).

No přesně. Já s ním teď spát nemůžu. Bylo by to pro mě akorát ponížení, že já se snažím, jde mi o záchranu našeho vztahu a on bůhvíjakou snahu nemá a chce pokračovat s ní.

Stejně tak bych manželovi nijak nenadbíhal ani jinak, tzn. násilím si ho udržet nesnažil. Aplikuji logické pravidlo, že co nemůžeš dělat pořád, nedělej nikdy (jinak druhého zvykneš ne na sebe, ale na někoho, kým nejsi...a nikdo nemůže "nebýt sám sebou" po celý život....).

S tím souhlasím.

pokud je to skutečně tak, je to vlastně o "soutěži", která holka se vydrží dělit dýl :-D

pokud ale kouknu na servry typu amateri.cz apod., mnohé holky vyloženě hledají ženaté, protože předpokládají, že ženatý s nimi nebude chtít chodit, což nechtějí ..chtěj je jen na sex a snad na finančně drahou sem-tam zábavu. Ani ony je nechtějí za partnery.
[/quote]

No bůhví o co jde té holce. Ona je mladá, může to mít jenom jako zábavu. To, že jí nevadí, že to je otec malých dětí, fakt nepochopím. Samozřejmě ona sama za to nemůže, k tomu musejí být dva. Kurnik ale proč si taková mladá holka nehledá nějakého volného kluka k sobě? No nic, spíš řečnická otázka.
Odpovědět
#7
Já bych mu dala polygamii!
Nevím, jak to máte rozdělené s péčí o domácnost, ale hlavně neustup do role služky a on že si bude chodit domů jako do hotelu! Měj své aktivity (ať se taky postará o děti on a ty si někam vyraž) a když přijde pozdě, tak žádné obskakování, žádné special teplé večeře pro něj, atd.
Držím ti palce, ať to zvládneš.
Odpovědět
#8
Díky. Žádné obsakování se nekoná, mé chování k němu je teď neutrální až odměřené. Čekám co bude..ale blba ze sebe už dělat nechci.
Odpovědět
#9
Také bych to viděla na upřímnou dohodu - jestli si v životě v ostatním rozumíte - společně vychovávat děti, společně vést domácnost..rozdělit si úkoly, osobní volno, dohodnout se o penězích..neřešit to okamžitým rozchodem. zůstala bys s dětma sama..
Ono ho to možná přejde, taky si třeba časem uvědomí, že ten sex není až tak zábavný, že Tvoje svíčková je nejlepší a že Ty jsi ta nejdůležitější ženská v jeho životě. Chlapi jsou divná zvířátka:-D
A třeba i Ty, až zjistíš, že vlastně lecos nemusíš, přijdeš něčemu zase na chuť:-)
Odpovědět
#10
Lilino, díky. Tvůj příspěvek zní docela optimisticky. Je fakt, že teď je všechno takové bolavé. Možná se to časem usadí, možná ne, ale snad bude nejlepší nechat teď věci plynout a nehrotit vše za každou cenu. To ani nemůžu, nemám ty možnosti.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím přítomné! Magr-diskusni-forum-amal 16 45027 30. 05. 2012, 21:58:09
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex