Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím přítomné
#11
Slyšel jsem o manželsví, kde to více méně fungovalo, ale milenka byla čistě jen a pouze na sex. Tohle ale tak nevypadá, obzvlášť pokud manžel chce udělat z milenky druhou manželku (i když mohlo by to být horší, četl jsem o případu, kdy manžel přivedl milenku domů a ještě navíc chtěl přestopit na islám). Na druhou stranu, pochybuju, že by ze sebe dvacetiletá holka nechala udělat macechu tří dětí, i kdyby to bylo jen na poloviční úvazek. Manžel je v tomto ohledu nejspíš velký idealista a předtavuje si to jako Hurvínek válku.

(31. 01. 2014, 19:33:08)Noisette Napsal(a): Kurnik ale proč si taková mladá holka nehledá nějakého volného kluka k sobě? No nic, spíš řečnická otázka.

O tomhle jsem četl a i když je to z mužského pohledu divné, tak ženy mají větší zájem o muže, o kterého mají zájem i jiné ženy (dokonce existují "balící" techniky, které toho využívají). Mimo toho, ženy duševně dospívají dřív, mnozí muži jsou ještě i v pokročilém věku vlastně přerostlé děti, jen mají mnohem dražší hračky (a sám jsem jedním z nich :-) ).
Odpovědět
#12
. Manžel je v tomto ohledu nejspíš velký idealista a předtavuje si to jako Hurvínek válku.

Tak to je jeho přesné zhodnocení :).
Odpovědět
#13
S timhle zkušenosti fakt nemam, ale měl bych jednu otázku... Často tady narážim na to, že některý ženy se považujou za asexuální/hyposexuální, ale zároveň maj děti (předpokládám, že ty děti nejsou adoptovaný). Tak mě jenom zajímá, jestli ta asexualita/hyposexualita prostě přišla nějak postupem času, nebo ta "výroba" dětí bylo nějaký utrpení, ale touha rozmnožit se byla silnější.
Odpovědět
#14
(01. 02. 2014, 11:51:36)UweFiltr Napsal(a): Tak mě jenom zajímá, jestli ta asexualita/hyposexualita prostě přišla nějak postupem času, nebo ta "výroba" dětí bylo nějaký utrpení, ale touha rozmnožit se byla silnější.

Roky, kdy jsou jen 2, bez starosti, mladi, neokoukani problem neni.
Ale kdyz mas kolotoc od rana se snidani detem, prace, nakupy, vecere, domacnost a manzel do toho prijde, naji se, lehne s pivem k TV, v noci chrape a furt jen otravuje, kdy na to skoci, aby se pak odvalil a usnul, po letech to zacne bejt neprijemny
Odpovědět
#15
Nikita: Potom se nabízí otázka, proč má někdo 3 děti, když tenhle kolotoč nejspíš musel začít už s prvnim dítětem.
Odpovědět
#16
pro UweFiltr: člověk se časem mění - okolnostmi, životní energií.. Na to, co mu před lety připadalo celkem přijatelné a potěšující, dnes ani mysl nepřijde...Například:-D
A proč třeba tři děti? ..náhoda...chci holčičku...Není prostě všechno jenom černé nebo bílé:-D

pro Noisette: Také jsem kdysi řešila podobnou situaci, když byla mladá ještě malá. Vyřešila jsem ji v té době samozřejmě s hrdou hlavou. Nikdy jsem toho nelitovala, ale dnes už vím, že bych to zkusila řešit i jinak.
Ale už teď v Tvé situaci vidím pozitivně: mít svůj vlastní pokoj:-) volné čtvrtky na cvičení jógy:-) v úterý courám s holkama po městě:-) v sobotu vaří s dětmi manžel:-) dostanu sušičku prádla, abych nemusela tolik žehlit:-) ..ono by se toho našlo:-D
Nevěš hlavu - vždycky všechno nějak dopadne:-)
Odpovědět
#17
Tak mě jenom zajímá, jestli ta asexualita/hyposexualita prostě přišla nějak postupem času, nebo ta "výroba" dětí bylo nějaký utrpení, ale touha rozmnožit se byla silnější.
[/quote]

Pro mě sex není bůhvíjaké utrpení. Jako obešla bych se bez toho, nepotřebuju to dělat často, ale nemám k tomu odpor. Když už mě manžel ukecal, tak to bylo docela fajn. Takže výroba dětí utrpení nebyla. K tomu ještě dodám, že mám to štěstí, že otěhotním na "první šťouch", tudíž odpadá x-měsíční nebo x-roční "pracování na dítěti" jako u někoho.

(01. 02. 2014, 14:18:06)UweFiltr Napsal(a): Nikita: Potom se nabízí otázka, proč má někdo 3 děti, když tenhle kolotoč nejspíš musel začít už s prvnim dítětem.

Jo, kolotoč začně už s prvním dítětem a to je to ještě brnkačka :). Ale odpověď na to, proč mít děti je (někde jsem slyšela, není to z mé hlavy, ale líbí se mi to): protože to jsou ti nejlepší lidi, které v životě potkáme.

pro Noisette: Také jsem kdysi řešila podobnou situaci, když byla mladá ještě malá. Vyřešila jsem ji v té době samozřejmě s hrdou hlavou. Nikdy jsem toho nelitovala, ale dnes už vím, že bych to zkusila řešit i jinak.
Ale už teď v Tvé situaci vidím pozitivně: mít svůj vlastní pokoj:-) volné čtvrtky na cvičení jógy:-) v úterý courám s holkama po městě:-) v sobotu vaří s dětmi manžel:-) dostanu sušičku prádla, abych nemusela tolik žehlit:-) ..ono by se toho našlo:-D
Nevěš hlavu - vždycky všechno nějak dopadne:-)
[/quote]

Lilino, díky. Je fakt, že kdybych měla peníze, tak sbalím děti a hned hrdě odcházím. Takhle...holt není asi všechno buď anebo. Promýšlím co dál, možná bude teď nejlepší nechat věci plynout..l
Odpovědět
#18
(01. 02. 2014, 20:09:58)Noisette Napsal(a): hrdě
vlastní hrdost není věc, na kterou by člověk měl být hrdý (Překvapený teď teda nevím, zda ta věta dává smysl, snad jo)

...je to prazvláštní emoce, obvykle ale, podobně jako vztek či závist, nevede k ničemu dobrému ani výhodnému...alespoň dle mých dosavadních zkušeností...
Odpovědět
#19
Moje hrdost mi pomáhá - tolikrát v životě už mě podržela nad vodou:-)
..to je hrdost, to je víra, že to zvládnu...až dojdu k poznání, že já jsem já a já jsem celý svět:-D
A Nosette věřím taky, že to zvládne!!!
Odpovědět
#20
Citace:A Nosette věřím taky, že to zvládne!!!

Díky za podporu.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím přítomné! Magr-diskusni-forum-amal 16 45018 30. 05. 2012, 21:58:09
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex