Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nováček :))
#11
Situace, kterou znám víc než dobře (a taky ji nedokážu řešit). Radou jsem sice nepomohl, ale aspoň vidíš, že je nás víc.
Odpovědět
#12
Zdravím a vítej :-)
Komu jinému říct, jak to máš, než tomu, koho miluješ a kdo miluje tebe? Pokud má potřebu sexu a ty ne a nebude schopná/ochotná přijmou, že láska nerovná se sex, tak dřív nebo později půjdete od sebe. Bohužel. A jak tu někdo přede mnou psal, je lepší si to v klidu vyříkat hned, než se dopracovat k výčitkám a hádkám kvůli sexu.
Z vlastní zkušenosti vím, že mnoho lidí si neuvědomuje, že soužití dvou lidí, milovat jeden druhého, je něco víc, než jen počet souloží a dosažených orgasmů.

Tak přeji hodně štěstí a hlavu vzhůru :)
Odpovědět
#13
Ahojte:))Moc díky za podporu:))No řešit to budu muset,to je jasné...jenom ještě nevím jak:))Ale už jen to vědomí,že nás ( hlavně chlapů ) je víc je potěšující:)
Odpovědět
#14
Jako docela dobrý způsob, jak jí to říct, se mi jeví - dát jí přečíst svou zpověď, kterou jsi napsal sem... Bude-li mít další otázky, není nic snazšího než to dovysvětlit. :)
Odpovědět
#15
...to už mne taky napadlo,ale tak zase nejsem sra*ka:))Musím to zvádnout pěkně z oček do oček,ale asi se u toho pěkně zapotím:))Myslím od chlapa něco takového bude znít celkem neuvěřitelně,ne?
Odpovědět
#16
No už se znáte delší dobu... takže možná z počátku jí to bude znít jako sci-fi, ale pak si dá dohromady souvislosti a pochopí, pokud není z těch, co jsou přesvědčeni, že láska se projevuje druhému sexem...
Odpovědět
#17
Vítej...
Nemám co dodat k tomu,co psala moje žena...Snad jen potvrdit svůj názor v každém jejím slově. Jen bych dodal,že jsem měl celkem 3 vztahy se sexuálkama a jak to dopadlo ? Hádkama a holky byly vždycky naštvaný když jsem neodvedl to,co ode mě bylo očekáváno a nakonec rozchod... Je mi líto že tu nemáš nějakou odpověď , která by tě ve vztahu potěšila ale...Vztahy -asexuál/sexuálka anebo obráceně ,nedopadají dobře...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex