Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krásny deň všetkým
#41
(12. 07. 2014, 13:36:42)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:35:15)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:17:07)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 12:22:43)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 07:52:03)fofona Napsal(a): čo jazvečík ale nemecký špic to je iba nervák...tá povaha no hrôza
...........................................................................................................................................
...no vidíš, ...a ještě je to takový malý, ani k jídlu se to nehodí...:) :)
to my by sme na jeho mieste radšej čučali v kúte ale on nie ...
presne ani cici ani rici....to by sme sa museli dotlačiť steakom:D

Hmmmm...zdá se že máš pejsky ráda....:)
ja mám rada zvieratká
To je moc milé....a doufám že ne jen na talíři, a příliš je nediferencuješ.
I žralůček je zvířátko, a také jezevec či skunk postrádají pohladkanie.... A co teprve ptakopysk, ten osiřelý tvoreček...

Taky mám rád zvířátka, ty naše věrné druhy na cestě životem...

Takže jsem dnes obědval vyprážanů morčaciu pečeň, což slovensky znamená smažená játra z morčete, jinak česky krůtí játra....

Jsem učiněný polyglot, že?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#42
(12. 07. 2014, 15:26:01)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:36:42)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:35:15)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:17:07)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 12:22:43)adevr Napsal(a): ...........................................................................................................................................
...no vidíš, ...a ještě je to takový malý, ani k jídlu se to nehodí...:) :)
to my by sme na jeho mieste radšej čučali v kúte ale on nie ...
presne ani cici ani rici....to by sme sa museli dotlačiť steakom:D

Hmmmm...zdá se že máš pejsky ráda....:)
ja mám rada zvieratká
To je moc milé....a doufám že ne jen na talíři, a příliš je nediferencuješ.
I žralůček je zvířátko, a také jezevec či skunk postrádají pohladkanie.... A co teprve ptakopysk, ten osiřelý tvoreček...

Taky mám rád zvířátka, ty naše věrné druhy na cestě životem...

Takže jsem dnes obědval vyprážanů morčaciu pečeň, což slovensky znamená smažená játra z morčete, jinak česky krůtí játra....

Jsem učiněný polyglot, že?

Náhodou skunk i mýval jsou poměrně chutní, řekl bych, že skunk chutná skoro jako králík. Moc se toho však člověk nenají, spousta kostí a maso se hodně vypeče....
Odpovědět
#43
(12. 07. 2014, 19:26:01)drummond Napsal(a): Náhodou skunk i mýval jsou poměrně chutní, řekl bych, že skunk chutná skoro jako králík. Moc se toho však člověk nenají, spousta kostí a maso se hodně vypeče....

No, tak se vydám do terénu....minule jsem se pokusil odlovit v ZOO plameňáka... Je to sice vysoký, ale když se tomu odlomí ty růžové tenké dlouhé nožky, dá se to pronést jako menší kuře v igelitce...

Maso je sice trošku cítit rybinou, ale kdo má rád třeba kapra i kuře...doporučuju pečenýho plameňáka s bramborovým salátem i na Vánoce. Je to jako 2v1.
Doufám jen, že se to nedozví Standa Hruška z TV Nova, určitě by mi pak lidi vyplenili loviště....

Ale mývala bych nesnědl, nemám myčku, tak ať si frajer proužkatej mákne u nádobí.
:D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#44
(12. 07. 2014, 19:26:01)drummond Napsal(a):
(12. 07. 2014, 15:26:01)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:36:42)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:35:15)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:17:07)fofona Napsal(a): to my by sme na jeho mieste radšej čučali v kúte ale on nie ...
presne ani cici ani rici....to by sme sa museli dotlačiť steakom:D

Hmmmm...zdá se že máš pejsky ráda....:)
ja mám rada zvieratká
To je moc milé....a doufám že ne jen na talíři, a příliš je nediferencuješ.
I žralůček je zvířátko, a také jezevec či skunk postrádají pohladkanie.... A co teprve ptakopysk, ten osiřelý tvoreček...

Taky mám rád zvířátka, ty naše věrné druhy na cestě životem...

Takže jsem dnes obědval vyprážanů morčaciu pečeň, což slovensky znamená smažená játra z morčete, jinak česky krůtí játra....

Jsem učiněný polyglot, že?

Náhodou skunk i mýval jsou poměrně chutní, řekl bych, že skunk chutná skoro jako králík. Moc se toho však člověk nenají, spousta kostí a maso se hodně vypeče....
no ale fuj... nejaký osvedčený recept nemáš:D

(12. 07. 2014, 15:26:01)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:36:42)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:35:15)adevr Napsal(a):
(12. 07. 2014, 13:17:07)fofona Napsal(a):
(12. 07. 2014, 12:22:43)adevr Napsal(a): ...........................................................................................................................................
...no vidíš, ...a ještě je to takový malý, ani k jídlu se to nehodí...:) :)
to my by sme na jeho mieste radšej čučali v kúte ale on nie ...
presne ani cici ani rici....to by sme sa museli dotlačiť steakom:D

Hmmmm...zdá se že máš pejsky ráda....:)
ja mám rada zvieratká
To je moc milé....a doufám že ne jen na talíři, a příliš je nediferencuješ.
I žralůček je zvířátko, a také jezevec či skunk postrádají pohladkanie.... A co teprve ptakopysk, ten osiřelý tvoreček...

Taky mám rád zvířátka, ty naše věrné druhy na cestě životem...

Takže jsem dnes obědval vyprážanů morčaciu pečeň, což slovensky znamená smažená játra z morčete, jinak česky krůtí játra....

Jsem učiněný polyglot, že?
ano úplne učinený:D
nemám nič proti dobrému mäsku ale nejaké méty v tom nepotrebujem:D
mám iba výhrady k spôsobu akým sa ľudia k tým zvieratám postavili...bez ohľadu na to či skončia v našich žalúdkoch majú mať právo na"život"
obed dobrý veru...mňam
no ale mi dnes z iného súdku...vyprážaný karfiol
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět
#45
Skunk nebo mýval se u nás těžko shánějí, takže jsem ještě neochutnal.

V našich končinách jsou spíš běžnější ,,menší" hlodavci.
Mám nějaké knížky o vaření v minulých dobách, a v jedné se například uvádí i tento středověký recept.

Na ohni peč zvolna krysu,
v tučném špeku,
do zlatova,
do kůrčičky ,
a dočkáš se vděku....

No, tak pokud je někdo zvídavý a najde dnes už vzácnou krysu, je to tip na nedělní oběd.

Nevím zda to jde nahradit běžnějším potkanem, ale soudě dle míst výskytu , bude mít horší maso.

Ale krysa...to bude určitě libovoučké a křehoučké jako nutrie...

Doporučuji podávat s bramborem a stylově přelité domácím vyškvařeným sádlem a sypané jemně nasekanou mladou kopřivou.

Každopádně přeji dobrou chuť...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#46
(13. 07. 2014, 09:47:04)adevr Napsal(a): Skunk nebo mýval se u nás těžko shánějí, takže jsem ještě neochutnal.

V našich končinách jsou spíš běžnější ,,menší" hlodavci.
Mám nějaké knížky o vaření v minulých dobách, a v jedné se například uvádí i tento středověký recept.

Na ohni peč zvolna krysu,
v tučném špeku,
do zlatova,
do kůrčičky ,
a dočkáš se vděku....

No, tak pokud je někdo zvídavý a najde dnes už vzácnou krysu, je to tip na nedělní oběd.

Nevím zda to jde nahradit běžnějším potkanem, ale soudě dle míst výskytu , bude mít horší maso.

Ale krysa...to bude určitě libovoučké a křehoučké jako nutrie...

Doporučuji podávat s bramborem a stylově přelité domácím vyškvařeným sádlem a sypané jemně nasekanou mladou kopřivou.

Každopádně přeji dobrou chuť...
ďakujeme ale necháme si v každom prípade zájsť chuť
alebo je tu niekto kto by rád recept z druhej ruky?
poprosím recenziu
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět
#47
Hmmmm, tak z uvítacího koutku je najednou místo na návod na přípravu chutných krys a jiných podobných pokrmů :D
Odpovědět
#48
(13. 07. 2014, 10:55:53)Jakub Napsal(a): Hmmmm, tak z uvítacího koutku je najednou místo na návod na přípravu chutných krys a jiných podobných pokrmů :D

No, po uvítání přece obvykle přichází pohoštění...:) :)

(13. 07. 2014, 09:30:21)fofona Napsal(a): obed dobrý veru...mňam
no ale mi dnes z iného súdku...vyprážaný karfiol

HMMMMMMMMMM.... Tak ten mám moc rád....Dělám vždycky aspoň dva, jeden na oběd, a druhý jen tak na potom, aby bylo co mlsat i za studena...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#49
(13. 07. 2014, 13:06:32)adevr Napsal(a):
(13. 07. 2014, 10:55:53)Jakub Napsal(a): Hmmmm, tak z uvítacího koutku je najednou místo na návod na přípravu chutných krys a jiných podobných pokrmů :D
vidíš ako sa môže všetko zvrtnúť?

No, po uvítání přece obvykle přichází pohoštění...:) :)

(13. 07. 2014, 09:30:21)fofona Napsal(a): presne a čím to zalejeme páni?
je libo vodu?

obed dobrý veru...mňam
no ale mi dnes z iného súdku...vyprážaný karfiol

HMMMMMMMMMM.... Tak ten mám moc rád....Dělám vždycky aspoň dva, jeden na oběd, a druhý jen tak na potom, aby bylo co mlsat i za studena...
nám stačí jeden a už je studený...myslím, že to tak robí každý, že vždy keď ide okolo tak jeden hodí do pusy a pokračuje v smere jazdy:D
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět
#50
(13. 07. 2014, 13:30:40)fofona Napsal(a):
(13. 07. 2014, 13:06:32)adevr Napsal(a):
(13. 07. 2014, 10:55:53)Jakub Napsal(a): Hmmmm, tak z uvítacího koutku je najednou místo na návod na přípravu chutných krys a jiných podobných pokrmů :D
vidíš ako sa môže všetko zvrtnúť?

No, po uvítání přece obvykle přichází pohoštění...:) :)

(13. 07. 2014, 09:30:21)fofona Napsal(a): presne a čím to zalejeme páni?
je libo vodu?

obed dobrý veru...mňam
no ale mi dnes z iného súdku...vyprážaný karfiol

HMMMMMMMMMM.... Tak ten mám moc rád....Dělám vždycky aspoň dva, jeden na oběd, a druhý jen tak na potom, aby bylo co mlsat i za studena...
nám stačí jeden a už je studený...myslím, že to tak robí každý, že vždy keď ide okolo tak jeden hodí do pusy a pokračuje v smere jazdy:D

No, tak to já si beru při ,,pochůzce" jeden kousek do pusy a pak dva do ruky, abych se nemusel pořád vracet. Ale proto, že dělám fakt malé růžičky, ať to víc křupká.
Pamatuji ve škole jak nám daly kuchařky na talíř vždycky čtvrtku obaleného květáku...to bylo zkažení dobrého jídla.
A k pití klidně i vodu...když je čistá a studená.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4884 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Dobrý den net-diskusni-forum-wild 3 11278 31. 08. 2014, 23:12:56
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Dobrý den, Veles-diskusni-forum-lavin 5 16459 22. 04. 2014, 00:18:08
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  Dobrý den! :) S-diskusni-forum-hy 19 43007 28. 04. 2013, 12:38:00
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice
  Dobrý den vespolek Egr-diskusni-forum-etta 5 16326 03. 02. 2013, 17:05:11
Poslední příspěvek: MadRat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex