Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahojte
#1
Zdravím,
hoci som tu registrovaný už nejakú dobu, nebol som tu aktívny. Až teraz som sa odhodlal sa predstaviť. Som 22 ročné chlapča, ktoré študuje na vysokej škole. Ak všetko pôjde dobre, bude zo mňa informatik LOL.

Záujmy? Hlavne PC hry(hlavne stratégie a RPG, ale napr. aj Assassin's Creed či Dark Messiah), ďalej knihy(fantasy, historické), hudba(nemám vyhranený žáner, ale musí to mať dobrú melódiu), cyklistika(nič profesionálne, proste si spraviť celodennú túru na bicykli s kamarátom). Programovanie je tiež fajn, ale občas to vie človeka pekne vytočiť LOL.

Som aj na AVENe. Nájdete ma tam pod nickom clairne, tak ako tu. Tiež som členom AGN(Ace Gamers Network), čo je vcelku nové fórum pre asexuálov-hráčov. Máme aj vlastný Mumble server, takže už sa môžme aj počuť, nie len si písať :).

AVEN je síce fajn miesto, ale počuť(resp. čítať) príbehy asexuálov po česky alebo slovensky je príjemná zmena. To je dôvod, prečo som sa tu zaregistroval.

A koho tu hľadám? Nu, nejakých kamarátov, s ktorými si budem môcť pokecať. Možno tu nájdem aj nejakých iných hráčov, s ktorými si niečo zahráme(na AGN chystáme partiu Civilization V), alebo len tak si podiskutovať o hrách :). Nebránim sa ani vážnemu vzťahu, aj keď som trošku skeptický, či ho nájdem práve tu.

Tak, toľko o mne. Profil si ešte budem priebežne aktualizovať, zatiaľ sú tam tie informácie vcelku strohé LOL.

Ešte raz, ahojte :).
Odpovědět
#2
Vítej! AGN zní jako super nápad, škoda že jsem pařanské dny nechala za sebou už v době Civilization I :D
Odpovědět
#3
(22. 07. 2014, 09:00:13)AlineDaryen Napsal(a): Vítej! AGN zní jako super nápad, škoda že jsem pařanské dny nechala za sebou už v době Civilization I :D

Nie je nič zlé na tom, pripomenúť si staré časy Šklebící se .
Ďakujem za privítanie :)
Odpovědět
#4
Ahoj pár dní dozadu som tu mala otázku ohľadom zaregistrovaných a bez jediného príspevku ...a je to tu :) Nebuď skeptický nikdy nevieme kto nám kde príde do cesty.
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět
#5
Prepac, ale nie som si isty, co si chcela povedat?
Odpovědět
#6
(22. 07. 2014, 21:08:53)clairne Napsal(a): Prepac, ale nie som si isty, co si chcela povedat?
Nič dôležité iba, že som sa tu pýtala ľudí na názor, prečo sa niekto zaregistruje a nič o sebe nenapíše ani po dlhšej dobe a ty si sa k tomu akurát odhodlal ...8-)
tak iba toľko nič viac nič menej:)
"Šťastie je stavom Tvojho bytia a je iba na Tebe ako sa rozhodneš."
Odpovědět
#7
No nazdar, tys nám tu chyběl!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
Ďakujem vám za privítanie :).
Odpovědět
#9
Nemáš vskutku za co. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
Taky tě tu vítám :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahojte - queer identity a neurodivergence? Yuki-diskusni-forum-Snake 8 2770 01. 07. 2023, 17:44:51
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Ahojte TB5Te-diskusni-forum-ch20VT 1 1367 12. 02. 2023, 21:38:40
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Ahojte Jukiko 5 13178 02. 03. 2017, 17:49:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7915 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  ahojte vanellus 25 47980 26. 03. 2015, 22:17:09
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex