Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neviditelní uživatelé?
#21
(19. 10. 2014, 13:11:55)panoška Napsal(a): Třeba se sem znovu inkarnuje pod jiným nickem.:)
O tom nepochybuju, on ma vzdycky po case asi nejake frustracni nalady a ma potrebu to tu ventilovat, takze kdyz uz tu v prubehu nekolika let prostridal snad 15 nicku, vsadila bych se, ze budou i dalsi. Uvidime, jak dlouho to v nem bude bublat, nez se vrati, aby to z nej vybublalo :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#22
(19. 10. 2014, 01:22:21)drummond Napsal(a):
(19. 10. 2014, 01:19:18)Frisket Napsal(a):
(19. 10. 2014, 01:04:07)drummond Napsal(a):
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...

myslíš zde přítomného sk8ta? z toho, co mi bylo řečeno, jsem pochopila, že jeho příspěvky nevidí snad nikdo (anebo většina) a že jde o nějakou zajímavou masovou blokaci.

problém evidentně vyřešen, kexíku díky


Lol - necelou minutu predtim, nez jsem sem napsal ja to Frisket vysvetlila a me to doslo az pred chvili (tedy az druhy den), uplne sem na to zapomnel.

Takze zahada vyresena - pred asi pul rokem jsem udelal takovy experiment na sk8, ze jeho prispevky uvidi jen on sam. Jedna se o cloveka, ktery tady mel uz spousty prezdivek, byl spoustakrat vyhozen pro porusovani pravidel fora a porad spamoval vlakna ruznymi nesmysly. Bohuzel vlakna zustala oznacena jako obsahujici novy prispevek. Uplne jsem na to zapomnel.

Pul roku od nej byl klid a rozjel se zase vcera. Ale ted uz ma tri IP zablokovany. Nejspis se objevi po case zas, ale treba ho to na chvili zdrzi...

@hic icacet: Mimochodem te opet oznacil jako "udavacku" :D
Odpovědět
#23
(19. 10. 2014, 20:42:09)kex!k Napsal(a):
(19. 10. 2014, 01:22:21)drummond Napsal(a):
(19. 10. 2014, 01:19:18)Frisket Napsal(a):
(19. 10. 2014, 01:04:07)drummond Napsal(a):
(14. 10. 2014, 21:03:47)Frisket Napsal(a): come on, ono to skutečně moc vtipné není. byl to normální dotaz. já tu jsem už nějakou dobu a stejně nemůžu říct, že bych se v technické stránce tohodle webu moc dobře vyznala, natož když je tu někdo chvíli.


skromně bych se dovolil připojit k dotazu, neboť reakce některých také nevidím, byť ze sekce poslední příspěvky je zřejmé, že tam dotyčný přispěl. Přejdu na ono konkrétní vlákno a nic...

myslíš zde přítomného sk8ta? z toho, co mi bylo řečeno, jsem pochopila, že jeho příspěvky nevidí snad nikdo (anebo většina) a že jde o nějakou zajímavou masovou blokaci.

problém evidentně vyřešen, kexíku díky


Lol - necelou minutu predtim, nez jsem sem napsal ja to Frisket vysvetlila a me to doslo az pred chvili, uplne sem na to zapomnel.

Takze zahada vyresena - pred asi pul rokem, jsem udelal takovy experiment na sk8, ze jeho prispevky uvidi jen on sam. Jedna se o cloveka, ktery tady mel uz spousty prezdivek, byl spoustakrat vyhozen pro porusovani pravidel fora a porad spamoval vlakna ruznymi nesmysly. Bohuzel vlakna zustala oznacena jako obsahujici novy prispevek. Uplne jsem na to zapomnel.

Pul roku od nej byl klid a rozjel se zase vcera. Ale ted uz ma tri IP zablokovany. Nejspis se objevi po case zas, ale treba ho to na chvili zdrzi...

@hic icacet: Mimochodem te opet oznacil jako "udavacku" :D

já se ráda informovala o detailech, je to zajímavé. zdá se mi, že se tu pohybuje relativně hodně cvoků.
Odpovědět
#24
(19. 10. 2014, 20:42:09)kex!k Napsal(a): @hic icacet: Mimochodem te opet oznacil jako "udavacku" :D
A to si chlapec nevsiml, ze jsem si ani nestacila precist ty jeho posledni vylevy a uz byl fuc, aniz bych mela vubec hypoteticky prilezitost na nej upozornit? :-) Ale kdyz to jeho dusi dela dobre, ze ma na koho ukazat... Ale fakt je neuveritelny, kolik let to v nem zustava a jak dlouho ma porad nutkani mit na me nesmyslne narazky. Ja uz bych na nej davno zapomnela, kdyby se tu porad neobjevoval. Nevim, mozna by mi melo lichotit, ze on evidentne neni schopen zapomenout na me.
Laissez-faire...
Odpovědět
#25
(19. 10. 2014, 21:08:22)hic iacet Napsal(a):
(19. 10. 2014, 20:42:09)kex!k Napsal(a): @hic icacet: Mimochodem te opet oznacil jako "udavacku" :D
A to si chlapec nevsiml, ze jsem si ani nestacila precist ty jeho posledni vylevy a uz byl fuc, aniz bych mela vubec hypoteticky prilezitost na nej upozornit? :-) Ale kdyz to jeho dusi dela dobre, ze ma na koho ukazat... Ale fakt je neuveritelny, kolik let to v nem zustava a jak dlouho ma porad nutkani mit na me nesmyslne narazky. Ja uz bych na nej davno zapomnela, kdyby se tu porad neobjevoval. Nevim, mozna by mi melo lichotit, ze on evidentne neni schopen zapomenout na me.

stará láska nerezaví 8-)
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex