Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asexualita na novinky.cz
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...divni.html
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
aký názov, taký článok. Divný. Ale je. To je hlavné. Čím viac, tým lepšie pre nás.
-Je mnoho lidí, kteří by se nikdy nezamilovali, kdyby o lásce neslyšeli mluvit.
-Stárnutí je otrava, ale je to jediný způsob, jak se dožít vysokého věku.
-Čím déle jsem tu a uvědomuji si, co je vlastně život, tím víc chápu, že nezáleží na tom, jak a kdy člověk zemře, ale jestli někdy skutečně a opravdově žil.
Odpovědět
(15. 11. 2014, 22:25:13)Zafod Biblbrox Napsal(a): aký názov, taký článok. Divný.

Ony Novinky.cz nepatří zrovna k ke špičce ohledně seriózních zpráv (natož článků psaných odborníky, jako je tomu třeba na Technetu na iDnes.cz), oprotitomu jsou skvělé jako zdroj bizarních zpráv - pokud se chcete třeba dozvědět o obřím vosím hnízdě, muži s pavkoukem v břiše či s crvčkem v uchu, vzteklém trempožravém netopýrovi nebo skutečném ponožkožroutovi, není nad Novinky.cz :-) Bohužel styl toho článku patří spíš k té druhé kategorii, na druhou stranu, je pravda, že něco je lepší než nic.

Nicméně mně zaujal začátek článku:

Citace:Novináři se nás ptají, jestli jde o nějaký nový fenomén ...

Novináři, co se takto ptají, jsou nejspíš líní hledat, protože na webu jde najít dostatek materiálu na to, aby i jim bylo jasné, že asexualita není nic nového, jen jí jako fenomén až do nástupu webu nikdo nerešil (a to, že jí popsal Alfred Kinsey už v roce 1948, vesele ignorovali i odborníci), tedy alespoň ne jako samostatnou orientaci.
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  [Novinky.cz] Když je pro někoho sex v podstatě za trest pat-diskusni-forum-eeso 5 707 17. 07. 2019, 20:19:39
Poslední příspěvek: maš-diskusni-forum-inka
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 9053 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Nemají spolu sex, a přesto jsou šťastní - Novinky.cz Sunnylo-diskusni-forum-vesToby 4 6145 06. 06. 2013, 19:12:44
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Novinky.cz: Zcela nevinné přátelství mezi mužem a ženou neexistuje Magr-diskusni-forum-amal 12 14254 27. 07. 2012, 20:20:23
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  I bez sexu se dá šťastně žít [novinky.cz] prost-diskusni-forum-ěJá 11 17024 01. 07. 2010, 14:50:58
Poslední příspěvek: zer-diskusni-forum-ubis

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex