Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vas nazor ?
#1
ahoj jsem tu nova a chci se predstavit a podelit se s vami o muj pribeh .
za 3 mesice mi bude ,uz 18. a od minuleho roku 2013 jsem chtela najit odpoved na otazku co jsem si neustale kladla .. jsem jina ? az jsem nasla tuhle dalsi orientaci tak se mi i tzv. ulevilo,protoze si myslim,ze jsem asi nejvic zapadam a citim se tak.
ostatni kolem me i sestra (dvojce) maji nejaky vztah nebo aspon zkusili atd. i sex ,uz ma polovina za sebou ,ale ja se o to vubec nezajimala (nezajimam) vubec mi to neprijde nejak dulezite a nepotrebuju to, radsi se venuju svym konickum a to naplno. nejaky vztahy me nejak nelakaji a sex ,uz vubec ne nedokazu si predstavit sebe,ze bych to delala prijde mi to smesny nebo spis si prijdu trapne ,kdyz pomyslim,ze bych to mela delat nemisim ani libani taky me to celkem vadi.. (krome normalni pusy) nejhorsi je to ,ze se asi do me zamiloval kluk s treninku a furt asi ceka chudak,ze k nemu prijedu a stane se buh vi co ..:/ vadi mi i ,kdyz se loucime z treninku- libani proste to nemam rada,pritom je to nejuzasmejsi kluk co jsem potkala ( mysleno pro me jako kamarada) dokazu si s nim povidat klidne i celou noc a rozumime si ,protoze mame stejne zajmy,ale ja nic k nemu necitim ,chci jen ciste pratelstvi nic vic ,jenze jsme mu to jeste nerekla a on asi marne ceka,ale problem je v tom,ze nemam absolutne odvahu mu to rict do oci ,jsem celkem velka stydlivka dela mi problem mu to i napsat,ze bych ho brala spis jen jako kamarada vim,ze ho tim akorat budu jen trapit pokud mu to co nejdriv nereknu .. nevim co si počít. Nekdy,kdyz prijde segrin kluk tak do me vali,ze ho tam potrebuju atd a tim me to dela jeste nechutnejsi nemam to rada,kdyz se do me s timhle navazi . Proste pomysleni,ze bych to mela nekdy ja delat mi prijde trapny,kdyz to tak reknu ,jak jsem ,uz zminovala nemam vubec o to zajem . myslim si ,ze jsem asexual proste se tak citim , jaky je vas nazor ?.
Odpovědět
#2
Každý se může řadit, kam si myslí, že patří. U tebe mi přijde asexualita pravděpodobná. Tak za sebe tě vítám mezi námi. :)
„Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nedělali nic.“ - Edmund Burke
Odpovědět
#3
Podle toho co píšeš, tak jsi ještě zamilovaná nebyla. Je pravda, že to přijde když to nejméně čekáš, zní to jako klišé, ale je to tak.
Mě se časem "plemenitba" (nesnáším slovo sex) úplně zhnusila, takže se ze mě stal asexuál. Nemám o to zájem, navíc jsem dost stydlivá a připadalo by mi to trapné, možná i směšné.
To co píšeš, že ségřin kluk má blbý keci...přesně z toho důvodu já mladý "neáčka" nesnáším, ti starší už se většinou chovají rozumně. Mladým jde většinou jen o jedno, a když jim řekneme že jsme áčka, koukají na nás, jak na exoty, a říkají že to není možný.
Možná, že až se zamiluješ, tak to budeš cítit jinak, a nebo budeš jako my :) rozhodně to není nic špatného, naopak, já jsem na to hrdá, v dnešní "přesexované" době je to unikát být áčko, jsme vzácná 3 % :).
Navíc spousta áček jsou chytří lidi, což mi přijde i logické.
A tomu kamarádovi bych to být na tvém místě řekla co nejdřív...neprotahovat to, prostě na rovinu říct, že by to nešlo, že k němu víc necítíš. Uleví se ti a nebudeš se s tím trápit. On možná jo, ale přejde ho to. Pár kluků co to zkoušelo, jsem taky brala jen jako kamarády, a když jsem zjistila že chtějí vztah, (nebo něco "jiného", tak to jsem je poslala rovnou do háje) tak jsem jim napsala, že by to nešlo, nepřitahovali mě, nebyla tam ta jiskra, žádná chemie...a měla jsem klid :). Navíc byli dost mladí a já mám raději ty starší. :)
Ať si to všechno v klidu vyjasníš a popřemýšlíš nad tím. Ty musíš vědět nejlépe, co chceš, i co nechceš :).
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#4
(20. 12. 2014, 18:41:42)Kristý Napsal(a): Podle toho co píšeš, tak jsi ještě zamilovaná nebyla. Je pravda, že to přijde když to nejméně čekáš, zní to jako klišé, ale je to tak.
Mě se časem "plemenitba" (nesnáším slovo sex) úplně zhnusila, takže se ze mě stal asexuál. Nemám o to zájem, navíc jsem dost stydlivá a připadalo by mi to trapné, možná i směšné.
To co píšeš, že ségřin kluk má blbý keci...přesně z toho důvodu já mladý "neáčka" nesnáším, ti starší už se většinou chovají rozumně. Mladým jde většinou jen o jedno, a když jim řekneme že jsme áčka, koukají na nás, jak na exoty, a říkají že to není možný.
Možná, že až se zamiluješ, tak to budeš cítit jinak, a nebo budeš jako my :) rozhodně to není nic špatného, naopak, já jsem na to hrdá, v dnešní "přesexované" době je to unikát být áčko, jsme vzácná 3 % :).
Navíc spousta áček jsou chytří lidi, což mi přijde i logické.
A tomu kamarádovi bych to být na tvém místě řekla co nejdřív...neprotahovat to, prostě na rovinu říct, že by to nešlo, že k němu víc necítíš. Uleví se ti a nebudeš se s tím trápit. On možná jo, ale přejde ho to. Pár kluků co to zkoušelo, jsem taky brala jen jako kamarády, a když jsem zjistila že chtějí vztah, (nebo něco "jiného", tak to jsem je poslala rovnou do háje) tak jsem jim napsala, že by to nešlo, nepřitahovali mě, nebyla tam ta jiskra, žádná chemie...a měla jsem klid :). Navíc byli dost mladí a já mám raději ty starší. :)
Ať si to všechno v klidu vyjasníš a popřemýšlíš nad tím. Ty musíš vědět nejlépe, co chceš, i co nechceš :).









dekuju za rady :) cenim si toho :) no ten segrin kluk je prave starsi je mu 21 takze myslim,ze neni takovy pako,ale i tak clovek nikdy nevi :) :D.. no prave ja se nechci zamilovat prijde mi to u me divny a citim se takhle nesva nevim jak to vyjadrit,ale o zamilovani nemam nejmensi zajem . Jo jo vsak me by tahle orientace nedelala zadny problem ba naopak jak rikas taky bych byla hrda a jsem, proste si myslim,ze vic smeruji k ackam. Jasne kazdy ma nejakou svoji platonickou lasku,ale to je vse ,kdyby tom melo byt s pritomnou osobou ztracim zajem .. vazne dekuju moc ja vim,ze se mi ulevi,ale stale hledam odvahu a vim,ze cim dyl to prodluzu tim to bude horsi achjo jen nevim ,kdy mu to mam napsat ,uz jen protoze jsou Vanoce tak mi to ted prijde moc krute jen by se misto klidu a radosti zbytecne trapil.. napisu mu to po Vanocich to bude asi nejlepsi..sice se budu citit blbe ,ze mu to rikam po takove dobe a kdyz spolu trenujeme ,ale jsem,uz takova stydlivka no.. za Asexualitu bych se rozhodne nestydela(nestydim ) jeste jednou dekuju za odpoved :)
Odpovědět
#5
Nemáš zač :) jsem ráda když můžu napsat něco, co pomůže :).
Jo 21 to už by mohl mít rozum, ale je fakt, že kluci jsou trochu pozadu s tím chováním Šklebící se ale zase jak který...
Jo je pravda že na Vánoce to není nejvhodnější, takže raději potom. Nechápu ty lidi, co se na Vánoce klidně rozejdou, pak jsou z toho akorát zkažený Vánoce a konec roku...:-(
A s těmi platonickými láskami, můžou trvat dlouho, jen tak to nepřejde, tam není možný aby tě ten člověk časem omrzel...pokud nepřijde jiná platonická láska Šklebící se. Mě se takhle jeden líbí už 5 měsíců a občas se s ním sejdu na pokec, a zatím mi to takhle vyhovuje.
A přesně, není se za co stydět, když je někdo áčko, spousta "sexuálů" se tomu bude divit, a možná budou mít i blbý keci, ale ignoruj je, a nebo je odpálkuj, že se za to rozhodně nestydíš a že ti to takhle vyhovuje :).

Mimochodem Šťastné a veselé Vánoce :) :)
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#6
(22. 12. 2014, 16:21:48)Kristý Napsal(a): Nemáš zač :) jsem ráda když můžu napsat něco, co pomůže :).
Jo 21 to už by mohl mít rozum, ale je fakt, že kluci jsou trochu pozadu s tím chováním Šklebící se ale zase jak který...
Jo je pravda že na Vánoce to není nejvhodnější, takže raději potom. Nechápu ty lidi, co se na Vánoce klidně rozejdou, pak jsou z toho akorát zkažený Vánoce a konec roku...:-(
A s těmi platonickými láskami, můžou trvat dlouho, jen tak to nepřejde, tam není možný aby tě ten člověk časem omrzel...pokud nepřijde jiná platonická láska Šklebící se. Mě se takhle jeden líbí už 5 měsíců a občas se s ním sejdu na pokec, a zatím mi to takhle vyhovuje.
A přesně, není se za co stydět, když je někdo áčko, spousta "sexuálů" se tomu bude divit, a možná budou mít i blbý keci, ale ignoruj je, a nebo je odpálkuj, že se za to rozhodně nestydíš a že ti to takhle vyhovuje :).

Mimochodem Šťastné a veselé Vánoce :) :)










:) :) ... no prave.. , jako on ma chovani tak 17 leteho :D ale nepopiram to,ze rozhodne hloupy v tehle situaci neni ,jen ma caste narazky no.
presne.. tohle bych ani neudelala ,uz jen kvuli tomu ,ze jsou Vanoce atd.. joooo t taky nechapu.. :) :D to jo :) navic platonicka laska to neni nic co by mi vadilo ba naopak :) sice to neni osoba ,kterou bych potkavala ,protoze jsou to zname osobnosti a takhle mi to taky vyhovuje :) nebo jak rikas zajdu na pokec . jo jo vsak jasny.. jestli si "sexualove" mysli,ze nejsme normlani tak jsou vsichni leda tak kratkozraci.. stejne to nebude lehke mu to napsat on je vazne hodnej a kecame spolu a pak se dozvi tohle mela jsem mu to ja blba rict driv, jenze jsme zkousela zjistit ,jestli se to treba nejak nezmeni a nenajdu tu jisrku,ale ta tam vubec neni (celkove) takze mu to tak nejak reknu. njak to dopadne :) jinak dekuju moc ! taky preju krasne Vanoce a vse nejlepsi v novém roce :)
Odpovědět
#7
Dobrý den,
konečně je mi trošku lépe, že nejsem sama se svou orientací. Už na gymnáziu jsem si uvědomovala, že jsem "jiná". Nelákali mě ani kluci, ani holky. Dlouho jsem svou orientaci tajila a přiznám se, že dodnes tajím před svými přáteli. Pořád slyším samé řeči o sexu (pleměnitbě). Je mi 30 a nikdy jsem neměla žádný sexuální poměr a přiznám se, že si neumím představit, že bych někdy měla absolvovat sex. Rodiče a bratr znají pravdu o mé asexuální orientaci, ale přátelům jsem pravdu neřekla, bojím se reakcí. Ne každý je chápavý, slyšela jsem už hrozné ponižující řeči, že je asexualita nemoc, ale já se nemocná necítím, je mi fajn a nic mě nechybí, věnuji se svým koníčkům.
Odpovědět
#8
Ahoj, teda ve 30 to je dost dobrý, máš můj obdiv :) Já si svou asexualitu uvědomuju už přes rok. Kluci mě odpuzovali právě tím, že jim šlo jen o to jedno (mimochodem mám radost když taky někdo používá slovo plemenitba :)). Mám raději starší, s nimi se dá normálně mluvit.
Přesně jak píšeš, ne každý je chápavý, já si zrovna včera psala s jedním klukem, a když jsem mu napsala, že jsem áčko, tak se tomu strašně divil a říkal že to je škoda. Pak si mě vymazal a už mi nenapsal Šklebící se. Ale nenaštvalo mě to, jen mě to utvrdilo v tom, že být áčko je výjimečnost, že jsme jiní, lepší než ostatní :).
Asexualita rozhodně není žádná nemoc, jako nemoc mi přijde závislost na plemenitbě, tam už je problém.
Kecy ostatních ignoruj, být 3 % vzácná menšina je fajn pocit! :).
A přátelům to klidně řekni, alespoň poznáš, jestli jsou to opravdoví přátelé, kteří to vezmou v pohodě tak, jak to je :).
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#9
Hodně lidí tu asi napíše, že 18 let je brzy na zařazení do nějaké škatule, ale když si vezmu nějakou svou osobní retrospektivu, tak jsem asi už v 18 věděl, že je něco trochu jinak. Ale internet teprve rozkvétal a aby se větší množství lidí sdružovalo na takových stránkách, do toho ještě pár let chybělo. Tomu klukovi to řekni, ale na základě jeho rozumnosti si rozmysli, co všechno mu chceš říct. Dokud si nejsi jistá, že bys chtěla vylézt s comming outem, tak bych byl na odhalování asexuality raději opatrný.
Odpovědět
#10
(27. 12. 2014, 22:02:22)Kristý Napsal(a): Kecy ostatních ignoruj, být 3 % vzácná menšina je fajn pocit! :).

No jestli jsou v populaci 3% asexuálů, tak by mě fakt zajímalo, kde se všichni schovávaj.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14743 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 116429 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex