Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
film+
#1
viděli jste to někdo?
https://www.youtube.com/watch?v=7x1RK70Q-QU
Odpovědět
#2
Možná na to kouknu, mám zrovna filmové období. Snad to bude aspoň trochu vtipné. LOL
Odpovědět
#3
Německá a romantická komedie je už samo o sobě k smíchu :D
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
Na ČSFD to má jen 44%, a na IMDb pouhé čtyři hvězdy z deseti možných.
Tak to asi žádná super podívaná nebude, což nevylučuje že by se mi to mohlo líbit. :)
Jen najít čas, mám v plánu tolik filmů a není kdy je zhlédnout.
A možná to bude mít pro asexuály alespoň nějakou přidanou hodnotu. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
no tak jsem to místo učení zkoukla a ponechám to asi bez komentáře :-)
Odpovědět
#6
Impotentní muži bývají bohužel často dost zamindrákovaní. :-(
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#7
Blbost. Ten film, myslím. LOL
Odpovědět
#8
adevr:
Na ČSFD to má jen 44%, a na IMDb pouhé čtyři hvězdy z deseti možných.
cheron:
no tak jsem to místo učení zkoukla a ponechám to asi bez komentáře
Asiel:
Blbost. Ten film, myslím.
________________________________________________________________

děkuji za úsporu času
ale něco v koprodukci dokážou Němci občas natočit
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
Ještě že jsem věnoval večer starobylému hororu Dementia13. Taky blbost. Ale má svoje kouzlo.
Odpovědět
#10
nedávno jsem koukala na The Ugly Truth (2009). To bylo aspoň chvílema vtipné :-)

A teď scháním seriál Hardcastle and McCormick v češtině, ale to už je ASI HISTORIE :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Film AsexuaLOVE Wi-diskusni-forum-nri 18 34417 31. 08. 2018, 17:55:42
Poslední příspěvek: Gr-diskusni-forum-ča
Video Studentský dokumentární film Char-diskusni-forum-lotte 0 4613 08. 08. 2017, 10:57:46
Poslední příspěvek: Char-diskusni-forum-lotte
  ACADEMIA FILM OLOMOUC AKTUÁLNÍ PROGRAM Ga-diskusni-forum-lem 8 22764 08. 04. 2011, 20:28:59
Poslední příspěvek: ano-diskusni-forum-ther

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex