Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahojte
#21
Já fantasy nemám rád.
Asi o hodně přicházím, ale to se říká i o sexu.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#22
(25. 03. 2015, 14:45:58)ChildFreeMan Napsal(a): Já fantasy nemám rád.
Asi o hodně přicházím, ale to se říká i o sexu.

V pohodě, já to pochopil...
Ono je to, co tu komentujeme, ale takové jiné fantasy. Je to humorný svět, jež je placatý a nesou jej na hřbetech sloni, kteří stojí na hřbetě želvy A'tuin https://www.google.cz/search?q=a%27tuin&...d=0CB8QsAQ , který stvořil Terry Pratchett a rozvinul ho do desítek románů.
A i ,,vědeckých " publikací. http://www.databazeknih.cz/serie/veda-na-zemeplose-39
A jedna z postav je i SMRŤ http://cs.wikipedia.org/wiki/Smr%C5%A5 , který hovoří zásadně velkými písmeny.

Ale věřím že by se ti to líbilo, tak suchý, nečekaný a přesto vtipný humor , který Pratchett zvládal, fakt stojí za to.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#23
Ale kuš, se smrtí není sranda.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#24
(25. 03. 2015, 22:35:14)ChildFreeMan Napsal(a): Ale kuš, se smrtí není sranda.
Tak si nehraj s kuší. Eliminuješ možnost poznat zda je či není, se smrtí sranda.
Ale SMRŤ by si mohl slovo ,,sranda" vzít doslovně. Absentuje u něj smysl pro humor.
A to by mohl být průser....:)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#25
Čumím, že jsem to asi podělal
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#26
(26. 03. 2015, 08:46:54)ChildFreeMan Napsal(a): Čumím, že jsem to asi podělal

Tak to je ještě dobrý...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahojte - queer identity a neurodivergence? Yuki-diskusni-forum-Snake 8 2770 01. 07. 2023, 17:44:51
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Ahojte TB5Te-diskusni-forum-ch20VT 1 1369 12. 02. 2023, 21:38:40
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Ahojte Jukiko 5 13179 02. 03. 2017, 17:49:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7915 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum
  Ahojte clairne 23 50090 25. 03. 2015, 19:51:00
Poslední příspěvek: Exi-diskusni-forum-tus

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex