Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muj vztah s NIM!!!!
#11
(02. 03. 2015, 22:54:33)panoška Napsal(a): (Asperger nutně neznamená hyposexualitu, někteří aspíci jsou hyperaktivní extroverti.)

To vůbec netvrdím, spíš to tipuju z toho, co jsem napsal výš. Už třeba to, že se po mazlení jen tak sebere a jde se najíst a umít nádobí je něco, co může udělat buďťo naprostý sobec (kterému jsou ostatní zcela ukradení), nebo někdo, komu to připadá naprosto logické a přirozené a nenapadne ho, že ostatní to vidí úplně jinak. A protože první možnost nepadá v úvahu, zbývá ta druhá, což je přesně způsob, jakým uvažují lidé s PAS.

Zcela čistě teoreticky, být v podobné situaci já, tak by mně také mohlo napadnou jít se najíst (o tom jsem tu, ostatně, už jednou psal), ale věděl bych, že něco takového nepadá v úvahu a i kdybych to, opět čisty teoreticky, nevěděl, tak bych z reakce partnerky velmi rychle pochopil, že dělám něco špatně, protože i když u schizoidů myšlení v některých ohledech podobá lidem s Aspergerem, zvládáme na rozdíl od nich neverbální komunikaci. A také nemáme obsese, proto by mně nelákalo ani to mytí nádobí :-)
Odpovědět
#12
(03. 03. 2015, 05:05:23)Magramal Napsal(a):
(02. 03. 2015, 22:54:33)panoška Napsal(a): (Asperger nutně neznamená hyposexualitu, někteří aspíci jsou hyperaktivní extroverti.)

To vůbec netvrdím, spíš to tipuju z toho, co jsem napsal výš. Už třeba to, že se po mazlení jen tak sebere a jde se najíst a umít nádobí je něco, co může udělat buďťo naprostý sobec (kterému jsou ostatní zcela ukradení), nebo někdo, komu to připadá naprosto logické a přirozené a nenapadne ho, že ostatní to vidí úplně jinak. A protože první možnost nepadá v úvahu, zbývá ta druhá, což je přesně způsob, jakým uvažují lidé s PAS.

Zcela čistě teoreticky, být v podobné situaci já, tak by mně také mohlo napadnou jít se najíst (o tom jsem tu, ostatně, už jednou psal), ale věděl bych, že něco takového nepadá v úvahu a i kdybych to, opět čisty teoreticky, nevěděl, tak bych z reakce partnerky velmi rychle pochopil, že dělám něco špatně, protože i když u schizoidů myšlení v některých ohledech podobá lidem s Aspergerem, zvládáme na rozdíl od nich neverbální komunikaci. A také nemáme obsese, proto by mně nelákalo ani to mytí nádobí :-)

Já vím, jen jsem to tak připsala bokem.
Orwell byl optimista.
Odpovědět
#13
Teda já mít takového přítele, tak bych byla šťastná jak ani nevim co.
Určitě bude áčko. A to co o něm píšeš, inteligentní, chytrý, hodný, chápavý...to jsou úžasné vlastnosti, které by měl mít každý.
Přijde mi, že si ho snad ani nezasloužíš...takový kluk by měl být s holkou, která je áčko jako on. Pak by si rozuměli.
A ne s nějakou věčně nadrženou nymfou...to je jasný, že to nebude fungovat.

Měla by sis najít nějakého, který by s tebou akorát pořádně vymr***. A ještě líp zadanýho...no prostě nějakýho toho hajzla, kterých je v dnešní době spousta.
A pak si možná uvědomíš, že tenhle áčkovej kluk je poklad. Co by za něho ostatní holky áčka daly...takoví jako on se velmi těžko shání.

A co máš dělat? No jak říkám, najít si kluka nymfáka! :D:DLOLLOL
A nepředělávat kluka asexuála k obrazu svému! Nedělat z áčkovýho kluka sexuála! Necpat mu něco, o co on sám nemá zájem...
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#14
Hele, závist Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#15
:)) vsem dekuji za odpovedi...vubec jsem netusila, ze nejake forum a probrat to s lidmi, kteri uz maji nejake zkusenosti mi tolik pomuze. Ano ze zacatku jsem si myslela, ze se zmeni, ze se jen stydi, ale ted po case uz vim, ze je takovy. Ano, samozrejme...vazim si ho. Jen on byl ten, kdo se mnou chtel chodit a tlacil na pilu...byl na mne tak hodny a je mi s nim tak skvele, vzdyt jsem se kvuli nemu s jednim nynfomanem rozesla. A nekolikrat jsem mu opakovala, ze to ukoncime a on si najde slecnu s podobnym pristupem k sexu, ale on rekl ze Ne! Ze chce jen me, ze ho zadny jiny holky nezajimaji. A jinak, o tom predelavani:)))) ja si spis myslim, ze za tu dobu, on predelal me! Jemu jednou mesicne sex staci. On je se mnou spokojeny...za to ja, po tech letech zacinam mit stejny pohled na sex a na vse jako on. Obcas, kdyz to delame...zacnu premyslet a rikam si, co se ti na tom nelibi a zacinam chapat, ze ho asi odpuzuje, ze jsou to jen nejake pohyby sem tam a nic. Ale prave bez te vasne a dravosti jsou to jen pohyby...pohyby dvou stroju... Na lidech je krasne a jedinecne, ze maji tolik emoci, prozivaji lasku, uspokojeni, orgasmus a tohle vsechno mohou prozivat naraz s dalsim clovekem...a ne si odbyt sex jako stroj, abych konecne uspokojil tu nynfu, ktera to zase po me chce...kdyz ja si myslim, ze sukat je k nicemu!!! A mimo jine! On nechce deti a nikdy je mit nebude...nechce svadbu, nechce dum....vsechno toleruji, vsechno...toleruji jeho matku, ktera bydli po dami v dome a kazdy den za nama chodi. Toleruji jeji aktivity, jako kupovani mu obleceni, pernamentek do posilovny, darku, koupila mu auto, dala mu pocitac a pak si to k nam nastraduje kdyz jsme zrovna nahy pod dekou a divame se na film, sedne si k nam a zacne ho hladit a rikat mu, ze uz je namakanej a jak ma hezke telo...v zaveru me rekne, ze jsem nejaka bleda a protivna a ze bych si mela jit alespon namalovat oboci:)))) jo tohle vsechno toleruju:))) toleruju to, ze po skole ho rok zivila...proste mu posilala penize na ucet a on se snazil podnikat...
Toleruju jeho vecny vijevy, ze neni umyty nadobi a ze neni uklizeno...ja takovou nutkavou potrebu uklizet nemam, ale delam to kvuli nemu:))) toleruju, ze ve 28, vydelava fakt hodne malo a nejsem zadna zlatokopka ani nynfomanka, staci mi sex klidne 2krat mesicne ale s emocema a vasni...ale on je jako stroj! Chladny jako kamen. Jedine vzruseni jsem citila, kdyz byl s maminkou a kamaradem v americe. po mesici, co jsme se nevideli se na me vrhnul az se cely klepal:)
Jinak se vzdy divim, jak mu vubec muze stat? Kdyz z neho necitim zadnou chtivost a nadrzenost?

Takze, srovnam si to v hlave, ale o tom, ze je asexual nepochybuji...
Odpovědět
#16
Tak a teď vážně.
Ten člověk je psychicky zdegenerovaný. Neumí se spontánně odvázat, odstřihnout od matky, ošéfovat si vše po svém, furt je pod kontrolou matky a následně má i obyčejnou obavu o přistižení při sexu - takový mentální blok. Tebe tam mají jako nutné zlo. Tchyně to trauma z částečné ztráty syna trpí, aby se měl synáček komfortně, vše mu může koupit, vlastně i partnerku.
Jestli se ten člověk finančně neosamostatní, nedokáže matku postavit do latě, udělat nepsaný tvrdý pravidla o samostatném žití, nezmění se sám a ty můžeš zapomenout na jiskru ve vztahu a sexu.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#17
(03. 03. 2015, 18:44:03)ChildFreeMan Napsal(a): Tak a teď vážně.
Ten člověk je psychicky zdegenerovaný. Neumí se spontánně odvázat, odstřihnout od matky, ošéfovat si vše po svém, furt je pod kontrolou matky a následně má i obyčejnou obavu o přistižení při sexu - takový mentální blok. Tebe tam mají jako nutné zlo. Tchyně to trauma z částečné ztráty syna trpí, aby se měl synáček komfortně, vše mu může koupit, vlastně i partnerku.
Jestli se ten člověk finančně neosamostatní, nedokáže matku postavit do latě, udělat nepsaný tvrdý pravidla o samostatném žití, nezmění se sám a ty můžeš zapomenout na jiskru ve vztahu a sexu.

To mi vysvětli, jak jsi to myslel. Jaká obava o přistižení při sexu? A jak souvisí samostatnost s jiskrou ve vztahu a sexu?
Odpovědět
#18
"Pak si to k nam nastraduje kdyz jsme zrovna nahy pod dekou a divame se na film, sedne si k nam a zacne ho hladit a rikat mu, ze uz je namakanej a jak ma hezke telo."
Asi má matinka nějaký návštěvní hodiny, že třeba nepřijde po 23. hodině, ale toho blbeho pocitu přistižení se hošan nezbaví. (Někdo to nebezpečí naopak vyhledává a vzrušuje ho to.)
Mi to připadá, že má obavu rozjet život podle svého, na vlastní pěst, prosadit si svou bez ohledu, co by na to řekla matička. Jenže když je finančně závislý, rebela dělat holt nemůže.

Ženy mají rády rozhodný muže, nebojácný, frajery, životní kaskadéry, světoběžníky, zdravě riskující, samostatné, akční, respektovaný okolím, co si vždy poradí.. Ale pro ně samotné (jen pro své partnerky), aby byli pozorní, milí, galantní, ale i hravě divoký. Co dokážou holku podle vycítěné nálady citlivě ohnout a náruživě ojet k její spokojenosti. Většina běžných holek ocení chlapáka s mužnou sílou a rády se poddají.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
Popravdě po Tvém posledním příspěvku si myslím, že by sis měla najít někoho jiného - popírat svoje vlastní přání v takové míře je k ničemu. A jednou by Tě mohlo mrzet, že jsi „promarnila“ tolik času v neperspektivním vztahu.
Orwell byl optimista.
Odpovědět
#20
Otázka je, zda není přínosnější mít zkušenosti z neperspektivního vztahu, než „promarnit“ život nerušenou samotou. Konkrétně v tomto případě ve mně slečna vzbuzuje dojem, že si je moc jistá svou přitažlivostí a vyžaduje odpovídající reakci od okolí. Tyhle typy na mě působí odpudivě, ale já to nemůžu soudit, protože rozhodně nejsem typický uživatel.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1618 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8368 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11568 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47540 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18833 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex