Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak jsem tady
#1
Wink 
Zdravím,
ráda bych se představila a řekla něco málo o sobě :)
Od malička mi přišlo normální, že jednou budu mít rodinu, děti a i sex. Nejspíš proto, že jsem vyrůstala v křesťanské rodině, která mě vedla ke tradičnímu manželství. Představa sexu se mu zdála normální, prostě jsem si připadala jako normální heterosexuálka.
Vše se obrátilo naruby, když mi začala puberta a já zjistila, že se mi líbí i holky. Panikařila jsem z toho, zdálo se mi to nenormální, ale po čase to nějak vychladlo a připadala jsem si zase jako heterosexuálka. Avšak později jsem si tím vůbec nebyla jistá, opět. Mí spolužáci se neustále smáli dvojsmyslům, nechápala jsem, co je na tom tak vtipného, ale říkala jsem si, "Prostě jsem mentálně vyspělejší než oni." Pak jsem omylem narazila na nějaké povídky 18+ a zjistila, že se mi to vůbec nelíbí a nepřitahuje. Tak jsem byla zase na vážkách. Jaká je moje sexuální orientace? Jak to definovat?
Jednoduše mi došlo, že mě nepřitahuje sex. Pak jsem narazila na blog jedné asexuálky a zjistila, že to na mě vlastně sedí, tak jsem si to vyhledávala na tumblru a postupem času mi prostě došlo, že jsem asexuální. Sex se mi nelíbí a nepřitahuje, ostatní z toho dělají centrum vesmíru, ale já to tak nevidím.
Ohledně mé romantické/citové orientace - citově se mi líbí i holky i kluci i ti, co mají nejisté pohlaví.
No, a tak jsem došla k tomu, že jsem panromantická asexuálka. Rodičům jsem to zatím neřekla (pořád jsem v pubertě) a právě k tomu sbírám odvahu.
Zaregistrováním zde jsem chtěla docílit poznáním nových lidí, co to mají stejně jako já. Ohledně mých zájmů - mám ráda knížky (Harry Potter, Pán Prstenů...), seriály (Doctor Who, Sherlock...), jsem feministka, katolička, introvert, melancholik a ráda cestuji :)
Scrat :)
Odpovědět
#2
Mně se vždycky líbí, jak tu celá řada lidí píše o tom, jak se sáhodlouze, složitě a jistě i komplikovaně snaží zjistit, kdo jsou, jaká je jejich orientace a pak to pojmenují nějakým termínem, často tak odborným, že tomu přinejmenším já a možná i řada dalších vůbec nerozumí :-).

Ale vítej tu. Můžu ti říct, že mně je daleko za pubertou a rodiče ani jiní příbuzní ještě nic o mé orientaci netuší. A vlastně to nevím ani já sám pořádně, zatím se mi nechtělo a nechce to zjišťovat :-).
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8566 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Ahojky, tady panromantická asexuálka Lily E-diskusni-forum-lfgreen 3 10058 26. 11. 2017, 11:37:03
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28615 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Tak se tady vítám... mi-diskusni-forum-06 20 51034 25. 01. 2012, 14:47:34
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Proč jsem vlastně tady Reana 13 33351 31. 01. 2011, 22:03:31
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex