Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy s asexuální tématikou
#31
(11. 07. 2015, 17:02:55)oddcat Napsal(a): Ještě mně jako asexuál napadá Rorschach. Na komixy moc nejsem,ale Watchmen se mi líbili,konkrétně tahle postava.Má masku,je sám a je hodně ulítlý.Můj člověkLOL

Rorschach :D v jednom komiksu se setkal (spolu se Sůvou) s jednou 'hrdinkou - provokatérkou' - bojovala zásadně zcela nahá, jen v podvazcích a punčochách, ani kalhotky neměla :D a zatímco Sůva to s ní táhl, Rorschach, když ji viděl, vytáhl kudlu a se slovy 'ty zasraná kurvo' ji chtěl podříznout :D a to se mu nabízela :D
Moc mám rád toho prcka :D
Odpovědět
#32
Už jsem to asi psal v jiném vlákně, ale nepřebernou zásobárnou hlášek nazývajících sex pro nás pravým jménem je Al Bundy ze seriálu Ženatý se závazky. Ovšem, chcete-li si jeho moudra plná odporu k sexu se svou manželkou vychutnat, musíte přežít, že se v seriálu mluví o sexu (ta ho má moc, ten ho nemá vůbec, ten ho mít nechce a podobně) takřka nepřetržitě. Ovšem, nesmíte na Ala zanevřít, když radostí zahýká, projde-li kolem něho nějaká mladá kočka :-)
Odpovědět
#33
V seriálu Zaklínač je spousta asexuálů. Jestli jsem to dobře pochopil, tak zaklínači neměli sex a ani žádné vztahy, aby je to neodvádělo od jejich poslání. Tedy kromě zaklínače Geralta z Rivie okolo kterého se všechno točí a který měl jeden romantický vztah z čarodějnicí.
Odpovědět
#34
Tak Spongebobova asexualita (kterou jsem tu už zmiňoval) je nyní oficiální (nebo, lepé řečeno, kanonická). Na druhou stranu, stát se z rozverného mořského pišišvora queer ikonou (sic) ... :-(
Odpovědět
#35
(16. 06. 2020, 00:01:50)Magramal Napsal(a): Tak Spongebobova asexualita (kterou jsem tu už zmiňoval) je nyní oficiální (nebo, lepé řečeno, kanonická). Na druhou stranu, stát se z rozverného mořského pišišvora queer ikonou (sic) ... :-(

A jeden by si myslel, že ho žádná nechtěla kvůli jeho příšerným vlastnostem, a ejhle, on to byl asexuál. :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#36
(16. 06. 2020, 00:01:50)Magramal Napsal(a): Tak Spongebobova asexualita (kterou jsem tu už zmiňoval) je nyní oficiální (nebo, lepé řečeno, kanonická). Na druhou stranu, stát se z rozverného mořského pišišvora queer ikonou (sic) ... :-(

Mě spíš děsí odkaz na ten článek pod tím: Čeká nás kulturní revoluce? Rasově kontroverzní filmy a seriály mizejí.

Když uvážím význam pojmu "kulturní revoluce" se zřetelem k moderním čínským dějinám - popravy a veřejné ponižování učenců, lynče, ovládnutí universit zakomplexovanými podprůměrnými studenty, zjednodušení jazyka a písma -, říkám si, jestli nenastala chvilka pro kontrarevoluci.

V takové situaci mě ani netěší skutečnost, že sdílím orientaci s mořskou houbou. :-/ Velmi šťastný
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#37
Ahoj, 

doporučíte prosím nějaký film/knihu/album atd., kde je vyloženě asexuál? Ideálně asi film, jelikož nemám do uzávěrky moc času přečíst knihu a bohužel jich spousta není zdarma dostupných a některé nejsou přeloženy do ČJ. Vím, že už tu toto vlákno je, ale chci se zeptat, zda nedoporučíte ještě něco nebo zda od té doby nevyšla nějaká novinka, může to být i třeba píseň, album, nejlépe asi film či kratší kniha dostupná zdarma online, hlavně prosím, ať to není ten dokument AsexuaLOVE, ten recenzovat nechci. Slíbila jsem, že napíši recenzi k tématu stereotypu mužů a žen. Bude tam rozhovor s transsexuálem a celé číslo toho časopisu bude v duchu práv žen, stereotypu atd. Jedním stereotypem podle mě je, že si lidé myslí, že si každý chce a musí najít partnera/ku, mít děti, svatbu... Chci ukázat na asexualitě, že ne všichni jsou takto založení a že ne pro všechny je nutné sexuálně žít nebo se družit. 

Předem díky za tipy, 
Sosna.

P.S. Kniha How to be ace musí být super, ale bohužel jsem ji nenašla v češtině. A asi by byl problém ji získat.

Odpovědět
#38
Zkus Sosno knížku z výběru  ruských spisovatelů, jmenuje se to Opilé povidky. https://www.databazeknih.cz/knihy/opile-povidky-235229
Tam se pořád  tak chlastá,  že na sex nemá  nikdo ani pomyšlení.  Posmívající se
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#39
Ještě jsem si vzpomněla, že existuje asexuální povídka Karla Čapka - jmenuje se Helena a je součástí Trapných povídek. Najdeš ji snadno online.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#40
(13. 12. 2020, 23:09:57)Juliana Napsal(a): Ještě jsem si vzpomněla, že existuje asexuální povídka Karla Čapka - jmenuje se Helena a je součástí Trapných povídek. Najdeš ji snadno online.

Skvělý, kouknu na to, díky! :)

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex