Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#1
Ahoj, jsem tady nová, tak bych se asi měla představit. Jsem obyčejná holka, co miluje čokoládu, kpop a je asexuální. Pokud se někdo bude chtít se mnou seznámit, klidně mi napište, budu ráda ^^
Life is a game... and I'm not a loser...
Odpovědět
#2
Ahoj, tá čokoláda ma najviac zaujala, lebo ju tiež milujem :)
Odpovědět
#3
Ahoj :) Vítej mezi námi :) Snad se ti tu bude líbit a někoho tady poznáš :)
Odpovědět
#4
Je nejaká holka, čo nemiluje čokoládu? :)
Odpovědět
#5
(10. 11. 2015, 18:42:35)vanellus Napsal(a): Je nejaká holka, čo nemiluje čokoládu? :)

Těch znám :-D některé čokolády dokonce nemůžou, protože jsou na ně alergické. A vážně nekecám... LOL
Odpovědět
#6
Děkuji za uvítání ^^ A sama mám kamarádku, která sladké vůbec nejí. Což já, jakožto milovník čehokoliv sladkého, nechápu xDDD
Life is a game... and I'm not a loser...
Odpovědět
#7
Aspoň ušetříš, když ji pozveš do cukrárny něco oslavit.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
(10. 11. 2015, 18:42:35)vanellus Napsal(a): Je nejaká holka, čo nemiluje čokoládu? :)

...jednu znám, má na ni alergii...
Odpovědět
#9
(10. 11. 2015, 20:28:03)ChildFreeMan Napsal(a): Aspoň ušetříš, když ji pozveš do cukrárny něco oslavit.

To zní docela dost arogantně LOL Chudák holka... Velmi šťastný
Odpovědět
#10
(11. 11. 2015, 14:19:18)Life.Is.Good Napsal(a):
(10. 11. 2015, 20:28:03)ChildFreeMan Napsal(a): Aspoň ušetříš, když ji pozveš do cukrárny něco oslavit.

To zní docela dost arogantně LOL Chudák holka... Velmi šťastný

To bude tím, že CHFM nechodí do cukráren... :)
Jinak by věděl, že existují i různé ovocné nebo ořechové řezy či zákusky na bázi smetany, kde čokoláda absentuje...
Ale na druhé straně je hezké, že mu zde můžeme tímto způsobem rozšířit obzory...
A abych tuto podstatnou informaci povýšil na další úroveň, musím prohlásit že existují dokonce zákusky bezlepkové!!!

A jelikož tyto bývají dražší, příliš na mlsné dívce neušetří... :-(
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex