Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
som zda sa demisexual
#21
(15. 02. 2016, 18:46:46)adevr Napsal(a):
(15. 02. 2016, 13:05:35)Morwen Napsal(a):
(15. 02. 2016, 10:12:51)adevr Napsal(a): To demik
V pohodě, beru to že jsi si spletl mou vtipnost se sprosťárnou. Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat, :) a uznávám že neberu v potaz rozpoložení jiných.
Holt nejsem pánbožko. :)

...nějak nejsem s to najít lež v demik-ovu tvrzení a jeho reakce se mi na rozdíl od tvé zdá docela normální (nikoli hysterická, jak manipulativně poukazují některé příspěvky :-D )...

Mně se totiž tvá poznámka o demižonsexuálovi jako odpověď na první sdělení také zdá hloupá...

... a demik nenapsal nic jiného... :-)

...lebo po slovenky SPROSTÝ .... česky znamená HLOUPÝ...

(nikoli sprostý... ale chápu, že Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat :-D )

To Morwen

Protože na Slovensko jezdím, vím že ,,sprosté" slovo a i s tím související sprosťák, tam, pokud se jedná o ,,hrubé", také ve významu používají. Navíc když jsem tím dokonce, ve spojeném významu, pána poslal ,,do puče."
To snad nemám brát za překlep, že to měli být papuče? :)
Tak nevím, nevím Morwen,... jestli jsi to malinko nevybalancovala v můj neprospěch. UplakanýUplakanýUplakaný

Nepopírám, že význam slov se používáním v praxi mění a co platilo před pár desítkami let, či stále uvádějí slovníky, je jediné správné... pravděpodobně se pohybuji na Slovensku v jiném prostředí než ty, tudíž považuji výše uvedené za stále použitelné... :-)

Pořád ale nevidím, kde v tvrzeních demik-a je nějaká lež, to jsi mi nevysvětlil... (popisoval svoje pocity, které pochopitelně nebyly zrovna pozitivní :-( )

To, jak ses tady svými příspěvky "vybalancoval" ty, nezáleží přece na mně :-), je to tvoje práce, tvoje vizitka a prezentace :-), tedy ať si každý udělá svůj názor :-) (a ty spolu s Voltairem budeš bránit naše právo na náš názor ;) ).

pro demik:
Omlouvám se za rozvíjení OT, nebudu v tom na tomto místě pokračovat. :-)
... a vítej tu mezi námi
(nejsme v podstatě špatní, ale nedělej si o nás přehnané iluze :-) )
Odpovědět
#22
To Morwen

Dotaz:,,Doteraz som ani netušil, že také čosi vôbec existuje. Ešte to chcem skúmať ďalej a som zvedavý, kam sa dopátram."
Odpověď: ,,No těch kategorií je, co si lidi vytvářejí... tak hledej a třeba narazíš i na demižonsexuála..."

Tak nevím co je na tom tak urážlivého a sprostého či hloupého, že to vzbudilo tak hysterickou reakci.
A myslím že bránit něčí názory je dobrá věc, ale bránit se nepřiměřeným reakcím a urážkám v diskuzi je důležité.

Každý má stejné právo, demik, demižonsexual, asexual, i Morwen. Snad i Adevr... Jen je pak na každém jak si obhájí to, co vyvolá svojí nepřiměřenou reakcí. Tak to je zároveň i k tomu vybalancování.

Já každému uznávám názor , jen nevím proč bych měl couvat když mne někdo nařkne ze sprostosti a že někoho posílám do p.če. To je o té LŽI, co tě zajímá, protože jsem nic takového neudělal, a neměl ani v úmyslu. Nebo je to tam někde v té mé větě jakkoli patrné?
Jen mi to přišlo jako půvabná slovní hříčka ve světle pátrání po kategoriích v lidské sexualitě, nastíněné ve vzneseném dotazu pisatelem.
Přišlo mi to dokonce vtipnější než dokola omílané a prázdné ,,hodně štěstí , a vítej mezi námi".

To co píšu, kopíruje i to, jak vystupuji ve verbální rovině. A bohužel mám negativní postoj k hysterii, a přesně tak mi následná reakce vyzněla.
S tím neudělá nic ani Voltaire, a věřím že bychom ve vztahu k lživému obviňování a hysterickým reakcím, docela souzněli.

A taky mi, soudíc podle vyznívání tvého psaného projevu, nezáleží na tom, abych se každému povrchně zalíbil.
Proto se asi těžko shodneme, ty mi budeš podsouvat klasicky Voltaira, křivíc to co je tím míněno, ve snaze mne marně dehonestovat, a navíc jako žena máš pravděpodobně jiné vnímání a vztah k hysterii :) / Omlouvám se, pokud jsem to špatně odhadl a je to jinak./
Mě navíc nejde o to, abych zde získával LIKE od lidí které většinou ani neznám a tak nevím proč bych se neměl vyjadřovat tak jak se vyjadřuji.
bez falše a nutnosti si něco dokazovat.
Každý jsme jiný, já mám rád i drsný humor, vtipné poznámky, přežiji i jízlivost či menší demagogii když není vyloženě zlá a krutá, a nemám rád lháře. A doufám že bude Voltairova věta uplatňována i na mne. I když to už chci asi moc.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#23
(16. 02. 2016, 12:15:29)adevr Napsal(a): To Morwen

Dotaz:,,Doteraz som ani netušil, že také čosi vôbec existuje. Ešte to chcem skúmať ďalej a som zvedavý, kam sa dopátram."
Odpověď: ,,No těch kategorií je, co si lidi vytvářejí... tak hledej a třeba narazíš i na demižonsexuála..."

Tak nevím co je na tom tak urážlivého a sprostého či hloupého, že to vzbudilo tak hysterickou reakci.
A myslím že bránit něčí názory je dobrá věc, ale bránit se nepřiměřeným reakcím a urážkám v diskuzi je důležité.

Každý má stejné právo, demik, demižonsexual, asexual, i Morwen. Snad i Adevr... Jen je pak na každém jak si obhájí to, co vyvolá svojí nepřiměřenou reakcí. Tak to je zároveň i k tomu vybalancování.

Já každému uznávám názor , jen nevím proč bych měl couvat když mne někdo nařkne ze sprostosti a že někoho posílám do p.če. To je o té LŽI, co tě zajímá, protože jsem nic takového neudělal, a neměl ani v úmyslu.
Jen mi to přišlo jako půvabná slovní hříčka ve světle pátrání po kategoriích v lidské sexualitě, nastíněné ve vzneseném dotazu pisatelem.
Přišlo mi to dokonce vtipnější než dokola omílané a prázdné ,,hodně štěstí , a vítej mezi námi".

To co píšu, kopíruje i to, jak vystupuji ve verbální rovině. A bohužel mám negativní postoj k hysterii, a přesně tak mi následná reakce vyzněla.
S tím neudělá nic ani Voltaire, a věřím že bychom ve vztahu k lživému obviňování a hysterickým reakcím, docela souzněli.

Děkuji za odpověď. :-)
Odpovědět
#24
To Morwen
Není za co, bylo mi naopak potěšením.
( Což není lež ani zdvořilostní fráze, ale jen pouhé pravdivé a snad i lehce potetulné konstatování.)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#25
(15. 02. 2016, 10:12:51)adevr Napsal(a): To demik
V pohodě, beru to že jsi si spletl mou vtipnost se sprosťárnou. Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat, :) a uznávám že neberu v potaz rozpoložení jiných.
Holt nejsem pánbožko. :)

To ChildFreeMan
S tím se nedá než souhlasit.
Asi začnu shánět kvalitní neprůstřelnou vestu.

ako som si tak cital tvoje ostatne prispevky, nie si o nic mensia hysterka ako ja :D ale snad sme sa uz dovybalancovali. Pravda je, ze prehnane citlivy som a asi berem veci priliz vazne. Ale kazdy sa uci.

Moj problem je skor v tom, ze sa neviem vobec nikde zaradit. Vsade sa citim, ze tam nepatrim. Vycerpava to, som z toho na dne. Vo vnutri som mrtvy clovek. Preto sa asi neviem zasmiat na vtipnych poznamkach, lebo tato vec mi nici zivot a ja fakt neviem co s tym. Preto som napisal tu ...
Odpovědět
#26
(11. 03. 2016, 16:33:47)demik Napsal(a): Moj problem je skor v tom, ze sa neviem vobec nikde zaradit. Vsade sa citim, ze tam nepatrim. Vycerpava to, som z toho na dne. Vo vnutri som mrtvy clovek. Preto sa asi neviem zasmiat na vtipnych poznamkach, lebo tato vec mi nici zivot a ja fakt neviem co s tym. Preto som napisal tu ...

Dá se s tím smířit. Musíš hledat jedince, ne skupiny. A hlavně najít, co Tě bude bavit. To je základ. Nosce te ipsum.
Orwell byl optimista.
Odpovědět
#27
(11. 03. 2016, 16:33:47)demik Napsal(a): ako som si tak cital tvoje ostatne prispevky, nie si o nic mensia hysterka ako ja :D ale snad sme sa uz dovybalancovali. Pravda je, ze prehnane citlivy som a asi berem veci priliz vazne.

A tady jsou, ( použiji známé české přirovnání ) ta kamna úrazu, ...tady jsi se spálil.
Nejsem žádná hysterka, hipsterka a ani housenka . ( Po slovensky húsenica, čili sova v Senici.)

Já se jen rád obouvám do lidí, kteří se berou někdy příliš vážně a moralizují. Neber to obouvání doslova, ač mám několikery kožené boty, z lidské kůže nejsou žádné. Není na obuv příliš vhodná.

Ale to píši kvůli tvé hysterii, takže se nemusíš bát, že se do tebe obuji. I když se možná zase nějaké přehnané reakce na moji téměř filozofickou úvahu, znovu dočkám.
Ale s tím počítám, a možná by jsi si ze mne mohl vzít příklad... Ač jsem očividně charakterově vadný, přesto mám život fajn, a pár lidí kolem sebe co mě docela berou.
Třeba na pivo, či na procházku krmit vltutě, nebo na hůl... :)

A když jsi sám, hledáš se v sexualitě...tak ...pokusím se svou slabou latinou krkolomně parafrázovat Panožku : Fugit te ipsum.
Uvolní tě to. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#28
(12. 03. 2016, 00:00:46)adevr Napsal(a): Já se jen rád obouvám do lidí, kteří se berou někdy příliš vážně a moralizují. Neber to obouvání doslova, ač mám několikery kožené boty, z lidské kůže nejsou žádné. Není na obuv příliš vhodná.

skus niekedy premysat pred tym ako napises niekomu daco vtipne, ci sa to prave vtedy hodi. tak specificke vtipy clovek, ktory je na dne a hlada konecne nejake pochopenie fakt vobec nemusi prijat tak ako niekto, kto ta pozna. ja som napisal ako na tom som a do smiechu mi fakt nie je. rad sa ale isto zasmejem, ked budem mat skutocne dovod. ale beriem si tvoje rady k srdcu, clovek sa ma ucit od ludi, ktori maju to co on chce dosiahnut - v mojom pripade tych niekolko ludi okolo seba, co by znamenalo sa asi aj konecne niekam zaradit ....
Odpovědět
#29
To demik
existuje přísloví: Směj se a svět se bude smát s tebou, plač a zůstaneš sám.

Když budeš mít imaginární mrkev vraženou v prdeli, tak moc lidí kolem sebe mít nebudeš. Ledaže by jsi byl gothik...

Já kdybych měl pátrat po tom, co by mohlo tady někoho urazit, tak bych nenapsal nic.
Je pravda že pár lidí znám alespoň trochu přes SZ, některé i časem osobně, tak v tom případě dokážu být vtipný cíleněji, ale když se tu vylívá srdceryvně někdo s malým problémem a dělá z něj světobornost a důvod k sebezničení, pobaví mne to...
Dělal jsem, holt, nějakou dobu v blázinci, tak vím svoje... :)
Tak snad jsi si to nevzal osobně, ale jen k srdci.

Každopádně ti děkuji, protože kvůli tobě mohl vzniknou pojem demižonsexuál, což mi asociuje mnoho vtipných možností.
Navíc když jsem vyrůstal na Jižní Moravě, demižony obklopen... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#30
(12. 03. 2016, 15:28:17)adevr Napsal(a): To demik
existuje přísloví: Směj se a svět se bude smát s tebou, plač a zůstaneš sám.

Když budeš mít imaginární mrkev vraženou v prdeli, tak moc lidí kolem sebe mít nebudeš. Ledaže by jsi byl gothik...

Já kdybych měl pátrat po tom, co by mohlo tady někoho urazit, tak bych nenapsal nic.
Je pravda že pár lidí znám alespoň trochu přes SZ, některé i časem osobně, tak v tom případě dokážu být vtipný cíleněji, ale když se tu vylívá srdceryvně někdo s malým problémem a dělá z něj světobornost a důvod k sebezničení, pobaví mne to...
Dělal jsem, holt, nějakou dobu v blázinci, tak vím svoje... :)
Tak snad jsi si to nevzal osobně, ale jen k srdci.

Každopádně ti děkuji, protože kvůli tobě mohl vzniknou pojem demižonsexuál, což mi asociuje mnoho vtipných možností.
Navíc když jsem vyrůstal na Jižní Moravě, demižony obklopen... :D

poviem ti to tak, series ma.
a mal som sto chuti tu napisat daco jedovate a mohli by sme si tu takto dalej vypisovat, ale zo skusenosti viem, ze ludia, co ta najviac naseru, sa dacoho vo vnutri dotknu a daco cloveka maju naucit.

tak asi si sa dotkol nejakeho mojho dost citliveho miesta a mozno vdaka tomu sa dalej v zivote posuniem. takze, bolo to drsne uvitanie do tohto klubu v uvitacom koutku pre mna z mojho pohladu, ale tebe som priviedol na svet pojem, ktorymi budes dalej obveselovat svojich kamaratov a budete mat z toho velku srandu. proste, tak sa s chuti zasmejete, ked budes spominat, ako jeden magor na fore tu svoj mini problemik rozmazaval ako koniec sveta ... vidim ten fakt od srdca smiech, az ti tecu slzy po tvari a davno si sa tak dobre nenasmial. niekto do toho povie demizonsexual a nastane dalsia vlna huronskeho smiechu, vidis, kolko ludi som pobavil? a ako dlho sa dalsi ludia budu na tejto historke zabavat a ja budem navzdy spojeny s touto veselou historkou, pre tvojich priatelov a znamych? aj ked mi to teraz nepripada vtipne, ale mozno, ked sa takto na tom raz budem vediet zasmiat aj ja sam, mozno tym vyriesim ten moj svetoborny problem no nie je to super? vlastne by som ti asi mal podakovat. takze, dik
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Som asexual? Nex-diskusni-forum-ter 2 7232 27. 11. 2018, 22:09:11
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Rainbow Som zmätená rainbow-diskusni-forum-shit_sia 2 6909 09. 05. 2017, 22:28:22
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31358 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Uf, a som tu Lav-diskusni-forum-onna 2 8716 04. 03. 2017, 21:59:56
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex