Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prvy postreh
#1
Chcela som zareagovať na môjprvy dojem... co ma sem privadza? Chcela som spoznat ako pocituju druhi ludia, ktori sex nepotrebuju, alebo to aspon tvrdia. Nikdy som tuto temu neriesila. Kedze to pre mna nepredstavuje v podstate ziaden problem. Aspon teraz je to uplne jedno. Mala som vstahy. Jeden skoncil po 10 rokoch , lebo jemu sa zrauu "zachcelo" a mne nie. Viem, ze pre mnohych je sex velmi dolezity. Proti sexu nic nemam, hoci ja ho za dolezity, pre moj zivot nepovazujem. Myslim, ze nutit niekoho abstinovat, len preto, ze mne sa nechce, je nedobre. Viedlo to k u konfliktom a vycitkam. To je jedine, coho je mi luto....
Zaujimave je pre mna, ze je kopec muzov, ktori nemaju potrebu. Moj byvaky mi povedal, ze takeho shad nenajdem, ze take neexistuje. Teraz vidim, ze existuje. Chalanom sa k tomu asi tazsie priznava.
Momentalne zijem s tromi mackami. Teda jednu macku....zachranena a dvaja urodzeni kocuri. Snazim sa pomahat nestastnym mackam.....preto moja prezivka....MUC znamena kocur.
Odpovědět
#2
Z toho co sem zatim slysel a cetl mi pripada, ze je snazsi mezi beznyma lidma najit zenu, ktere na sexu az tak moc nezalezi, nez muze. Muzi jakoby to vic 'potrebovali', ne ze by nechteli priznat snizenou potrebu. Je to nejak vic nuti k predavani svych genu a zeny sou spis jen nastroj. Ostatne zeny to maj pak tezsi, tak jsou mozna podvedome opatrnejsi v tom s kym si zacnou. Zato muz muze mit vic zen v pohode. Pravda ale je, ze muzi neradi priznavaji sve nedostatky, spis se snazi tvarit dokonale, aby vsechny samice meli pocit, ze on je ten nejlepsi pro rodinu.

Ale jsou vyjimky v obou pohlavich, jsou zeny co se v tom vyzivaj a jsou i muzi, co to nepotrebuji vubec. Vitej tady na foru.
Odpovědět
#3
Áno, muži sú biologicky viac tlačení. Ako som písala,mám doma mačičky. Tak to vidím na nich. Hoci sú vseci strerlizovani, kocúre reagujú ako kocúre. Akurát nič nezapricinia. Sú trochu kľudnejší ako pred sterilkou. Ale sú to chalani, žiadny eunuch. Mačka, tá síce občas ide do kuchyne a tam vysvetľuje, ale skutočný záujem nemá. Danko chudák aj beží, v nadeji, že budú špásy, ale ona mu jednu fukne a je po iluziach. Chudák Danko! Potom jej on naloží.....spravia krik.... Urazena mužská jesitnost sa ukáže! Mačka, aj keď nieje sterilizovaná, nemá o kocúra záujem, pokiaľ nemá ruku. Vtedy je chudera úplne pod vplyvom hormónov a zabúda aj na deti! Keďže nechcem množiť mačiatka, tak som ju odľahčila od otroctva hormónov.Akurát po operácii mi jej bolo ľúto. Nič moc! A ani doktor to nebol moc dobrý. Urobil jej 5 strihov! Teraz sa to robí cez takú malú dierku. Pre kocurka to nieje nič.na druhý deň ráno už zase vystrajali. Jeden deň boli oplesteni z narkozy.takže toľko pozorovanie.
(29. 02. 2016, 10:54:45)kex!k Napsal(a): Z toho co sem zatim slysel a cetl mi pripada, ze je snazsi mezi beznyma lidma najit zenu, ktere na sexu az tak moc nezalezi, nez muze. Muzi jakoby to vic 'potrebovali', ne ze by nechteli priznat snizenou potrebu. Je to nejak vic nuti k predavani svych genu a zeny sou spis jen nastroj. Ostatne zeny to maj pak tezsi, tak jsou mozna podvedome opatrnejsi v tom s kym si zacnou. Zato muz muze mit vic zen v pohode. Pravda ale je, ze muzi neradi priznavaji sve nedostatky, spis se snazi tvarit dokonale, aby vsechny samice meli pocit, ze on je ten nejlepsi pro rodinu.

Ale jsou vyjimky v obou pohlavich, jsou zeny co se v tom vyzivaj a jsou i muzi, co to nepotrebuji vubec. Vitej tady na foru.

Pardon za preklepy! Píšem na telefóne a ten si vymýšľa. Mačka nie že má ruku, ale ruju! :-)) a nevysvetluje,ale vyspevuje! LOL
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Áno, muži sú biologicky viac tlačení. Ako som písala,mám doma mačičky. Tak to vidím na nich. Hoci sú vseci strerlizovani, kocúre reagujú ako kocúre. Akurát nič nezapricinia. Sú trochu kľudnejší ako pred sterilkou. Ale sú to chalani, žiadny eunuch. Mačka, tá síce občas ide do kuchyne a tam vysvetľuje, ale skutočný záujem nemá. Danko chudák aj beží, v nadeji, že budú špásy, ale ona mu jednu fukne a je po iluziach. Chudák Danko! Potom jej on naloží.....spravia krik.... Urazena mužská jesitnost sa ukáže! Mačka, aj keď nieje sterilizovaná, nemá o kocúra záujem, pokiaľ nemá ruku. Vtedy je chudera úplne pod vplyvom hormónov a zabúda aj na deti! Keďže nechcem množiť mačiatka, tak som ju odľahčila od otroctva hormónov.Akurát po operácii mi jej bolo ľúto. Nič moc! A ani doktor to nebol moc dobrý. Urobil jej 5 strihov! Teraz sa to robí cez takú malú dierku. Pre kocurka to nieje nič.na druhý deň ráno už zase vystrajali. Jeden deň boli oplesteni z narkozy.takže toľko pozorovanie.
(29. 02. 2016, 10:54:45)kex!k Napsal(a): Z toho co sem zatim slysel a cetl mi pripada, ze je snazsi mezi beznyma lidma najit zenu, ktere na sexu az tak moc nezalezi, nez muze. Muzi jakoby to vic 'potrebovali', ne ze by nechteli priznat snizenou potrebu. Je to nejak vic nuti k predavani svych genu a zeny sou spis jen nastroj. Ostatne zeny to maj pak tezsi, tak jsou mozna podvedome opatrnejsi v tom s kym si zacnou. Zato muz muze mit vic zen v pohode. Pravda ale je, ze muzi neradi priznavaji sve nedostatky, spis se snazi tvarit dokonale, aby vsechny samice meli pocit, ze on je ten nejlepsi pro rodinu.

Ale jsou vyjimky v obou pohlavich, jsou zeny co se v tom vyzivaj a jsou i muzi, co to nepotrebuji vubec. Vitej tady na foru.
Odpovědět
#4
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Danko chudák aj beží, v nadeji, že budú špásy, ale ona mu jednu fukne a je po iluziach. Chudák Danko!
Děkuju za vylepšení nálady. :D
Odpovědět
#5
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Áno, muži sú biologicky viac tlačení. Ako som písala,mám doma mačičky. Tak to vidím na nich. Hoci sú vseci strerlizovani, kocúre reagujú ako kocúre.

Těžko se mi posuzují rozdíly mezi kočkami a kocoury. Já měl vždy jen kocoury (všichni sterilizovaní), ale i mezi nimi byly dost velké rozdíly v povaze a chování. Někteří neměli po sterilizaci tužby naprosto žádné, jeden i přes vykastrování projevoval dost intenzivní a agresivní homosexuální zaměření, což se jeho heterosexuálním druhům ani trochu nelíbilo :)
Odpovědět
#6
(01. 03. 2016, 01:58:35)Veleslavin Napsal(a):
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Áno, muži sú biologicky viac tlačení. Ako som písala,mám doma mačičky. Tak to vidím na nich. Hoci sú vseci strerlizovani, kocúre reagujú ako kocúre.

Těžko se mi posuzují rozdíly mezi kočkami a kocoury. Já měl vždy jen kocoury (všichni sterilizovaní), ale i mezi nimi byly dost velké rozdíly v povaze a chování. Někteří neměli po sterilizaci tužby naprosto žádné, jeden i přes vykastrování projevoval dost intenzivní a agresivní homosexuální zaměření, což se jeho heterosexuálním druhům ani trochu nelíbilo :)

To je dobré.Já mám kočku,kterou nebylo nutné kastrovat,je to takové "věčné dítě" a jaksi nepochopila,co od ní příroda očekává,a protože žije mezi kocoury,má nejspíš pocit,že je jeden z nich a chce pořád zápasit. Oni jsou všichni kastrovaní,ale jeden má občas své momenty,a když se o tuhle kočku pokusí,ona se tváří zmateně jakože: co se to děje a co mi chceš? Jinak ti kocouři jsou radši sami mezi sebou:)
Odpovědět
#7
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Ako som písala,mám doma mačičky. Hoci sú vseci strerilizovani, kocúre reagujú ako kocúre.


[/quote]

Já raději sterilizované zelí nebo okurky.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
(20. 03. 2016, 00:01:57)adevr Napsal(a):
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Ako som písala,mám doma mačičky. Hoci sú vseci strerilizovani, kocúre reagujú ako kocúre.

Já raději sterilizované zelí nebo okurky.
[/quote]

No, ja tiež, ale nešlo to inak.....Mojimi príroda mocne mávala a Šnúrik už začal obťažovať Máčika už ako 5 mesačný!

Veleslavin, to je štastie....kočička je asi neplodná. Asi nemá ruje. Pre istotu by som ju nechala pozreť doktorovi, aby som mala istotu, že inak je v pohode. Maminej kočičke sa zapálila maťernica a z velkosti malíčka a zvečšila na velkosť špekáčka. Ešte šťastie, že sa na to prišlo a nepuklo to. Inak neplodné sú aj trojfarebné kocúre. Teda akože kocúre, lebo má o alelu v géne viac, takže gen vyzerá aj ako mačka, aj ako kocur (XXY). XX ma mačka a XY ma kocúr.
Mačka pokial nemá ruju, tak sa tvári nechápavo :-|, alebo otrávene :-\ .....
Odpovědět
#9
(20. 03. 2016, 02:21:45)MUC Napsal(a):
(20. 03. 2016, 00:01:57)adevr Napsal(a):
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Ako som písala,mám doma mačičky. Hoci sú vseci strerilizovani, kocúre reagujú ako kocúre.

Já raději sterilizované zelí nebo okurky.

No, ja tiež, ale nešlo to inak.....Mojimi príroda mocne mávala a Šnúrik už začal obťažovať Máčika už ako 5 mesačný!

Veleslavin, to je štastie....kočička je asi neplodná. Asi nemá ruje. Pre istotu by som ju nechala pozreť doktorovi, aby som mala istotu, že inak je v pohode. Maminej kočičke sa zapálila maťernica a z velkosti malíčka a zvečšila na velkosť špekáčka. Ešte šťastie, že sa na to prišlo a nepuklo to. Inak neplodné sú aj trojfarebné kocúre. Teda akože kocúre, lebo má o alelu v géne viac, takže gen vyzerá aj ako mačka, aj ako kocur (XXY). XX ma mačka a XY ma kocúr.
Mačka pokial nemá ruju, tak sa tvári nechápavo :-|, alebo otrávene :-\ .....
[/quote]

No, každopádně,ona je u mně rozhodně na správné adreseLOL. Jinak,když nad tím přemýšlím, přijde mi zvláštní,že i zvířata mají podobné problémy. U lidí to celkem chápu, za hodně věcí si můžeme sami svým způsobem myšlení,chováním, nebo možná je to karma,nevím, ale u zvířat bych čekala,že na tom budou líp,
přece žijí v souladu s přírodou víc než my.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex