Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mezi svými?
#1
Ahoj všichni,
Jmenuji se Jirka a jsem asexuální. Slova, která mě tolik osvobozují, ale kvůli strachu z přehnaných reakcí jsem se jim pět let vyhýbal. Až doteď. Poprvé vidím fórum, kde nikdo nikoho neuráží, nevysmívá se mu, kde spousta lidí cítí to samé, co já. Chtěl bych tedy krom sdělení svých zážitků vyjádřit velký obdiv ke všem registrovaným-za respekt a pochopení, kterého je mezi lidmi tak málo. Inu, proč jsem tady? Zažil jsem dva pěkné vztahy plné romantických chvil. Dívky, se kterými jsem chodil byly velmi příjemné a inteligentní, ale můj nezájem o sex nechápaly. Horší však je, že jej nechápou ani mí přátelé, kteří jsou pro mě skoro jako rodina. Prioritou je pro ně nahánět holky na sex a barvitě pak líčit své zážitky. V žádném případě bych jim to nevyčítal, ale mě prostě takové chování nesedí. Proto jsem zavítal zde, mezi vás. Tady mám dojem, že mi snad porozumíte a konečně poznám lidi, kterým rozumím i já. :)
Odpovědět
#2
Ano, vitej mezi nami. Taky jsem zazil par vztahu s holkama a tak nejak nikam to podivne nevedlo, pritom ja k ni citil velkou lasku. Postupne jsem si odvyk na lasku a kdyz uz, dodavaji mi ji kamaradi/kamaradky. A ted si predstav, ze ja se navic jeste uspokojuju s vecma a rozbijenim veci. Pro tohodle normalni clovek nema pochopeni, takze sem to roky skryval. Ted na to kaslu. Pravym kamaradum je to jedno a komu to vadi a bude me pomlouvat, delat si ze me srandu, tomu ukazu prostrednicek. :D Takze klid, asexualita je jeste uplne v pohode. A dokonce o tom nekteri "normalni" maji trochu povedomi.
Odpovědět
#3
Děkuji za přivítání, Kexiku. Musím vážně uznat, že každým dnem, co jsem zaregistrován a čtu si místní příspěvky, se moje nálada konečně ubírá k lepšímu :)
Odpovědět
#4
Mám nenápadný soukromý velmi neobjektivní názor, že si tvoji kamarádi strašlivě vymýšlejí. :)
Odpovědět
#5
(21. 06. 2016, 23:26:39)Runa Napsal(a): Mám nenápadný soukromý velmi neobjektivní názor, že si tvoji kamarádi strašlivě vymýšlejí. :)

Inu, vymýšlet si mohou, pravdu se nikdo nikdy nedozví :D Tak či tak je to pro mě prostě otravné a podle mého soudu je zkrátka hromada zajímavějších témat :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem přišel mezi vás? o-k 7 15184 15. 05. 2016, 16:26:39
Poslední příspěvek: mikle-diskusni-forum-nicka
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17457 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 79570 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  Hej mládeži, máte mezi sebou stařešinu:) iv-diskusni-forum-o63 9 24574 05. 03. 2011, 11:21:14
Poslední příspěvek: Eve-diskusni-forum-lyn
  něco mezi Sy-diskusni-forum-sel 23 61522 09. 12. 2010, 08:37:01
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex