Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proč jsem přišel mezi vás?
#1
Zdravím ve spolek. Můj příběh se odehrává už od dospívání kdy jsem poznal, že sex mě sice zajímá coby teoreticky ale prakticky mě nepřitahuje. Dlouho jsem se cítil takto spokojený. S přibývajícím věkem však ve mě začala čímdál víc hlodat touha po citovým vztahu se slečnou, ženou, poznávat navzájem svoje duše, povahy, jen tak se spolu toulat v přírodě...
Co mi zůstalo od dospívání ba i od dětství doposud je touha po obejmutí, mazlení. Tohoto bych se ve vztahu nechtěl vzdát.
S pojmem asexualita jsem se setkal někdy v roce 2005 po přečtení článku v novinách. Najednou jsem pochopil, že článek je vlastně o mě.
Celá ta léta až doposud jsem si partnerku nehledal a jen snil a toužil po "té pravé".
K registraci na tomto webu mě přivedla touha najít si partnerku s podobnýma vlastnostma v tamní seznamce.
V současnosti jsem platonicky zamilovaný do o deset let mladší slečny se kterou si píšeme. Moc rád jí napíšu milá slova, potěším ji, dodám sebevědomí... Tohle mi přináší pocit spokojenosti a je mi to moc příjemný. Schůzka s ní je pro mě emocionální zážitek.
Náš vztah je čistě kamarádský, slečna si dál hledá toho pravého partnera pro život. Mě zůstává platonická láska k ní která mě naplňuje a dodává pocit spokojenosti. Vím, že ona není partnerka pro mě - má tradiční touhu po sexu, mateřství, rodině...
Zaujal vás příběh štíhlýho srnečka s povahou snílka a mazlíčka? Tak mrknite na můj profil, zanechejte soukromou zprávu. Budu se těšit...
Odpovědět
#2
Tak Ty to budeš mít taky těžký :) Nic ve zlém, poznávám v tom svoji naivitu z minulosti.
Odpovědět
#3
Milé. :)
A máš parůžky, srnečku?
Odpovědět
#4
Paroží přijde, dřív nebo později.
Odpovědět
#5
Vitaj a nenechaj sa odradiť :)
Držím palce pri hľadaní.
Odpovědět
#6
Ahoj a vítej! Začátky jsou těžký, tady na fóru někdy taky, ale když tě to neodradí, přeju ti, aby se hledání vyplatilo a poštěstilo :-)
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.'' Albert Einstein.
Odpovědět
#7
Nuže, vitaj medzi nami :) som na tom veľmi podobne :)
„Život je smrteľná choroba prenášaná sexom.“
R. D. Laing
Odpovědět
#8
Zdravím,asi nás je takových více,hledáme své místo a zjišťujeme co vlastně můžeme a nemůžeme s dobrým pocitem a odhodláním najít....každopádně přeji hodně štěstí a naději :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, nováček přišel OxinaLamofos 6 13310 15. 08. 2019, 00:11:08
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
  Mezi svými? Jirk-diskusni-forum-a6991 4 10191 22. 06. 2016, 20:49:52
Poslední příspěvek: Jirk-diskusni-forum-a6991
  Asi patrim mezi vas Ze-diskusni-forum-rat 6 17455 21. 04. 2013, 18:56:45
Poslední příspěvek: lil-diskusni-forum-ina
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 79570 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  Hej mládeži, máte mezi sebou stařešinu:) iv-diskusni-forum-o63 9 24574 05. 03. 2011, 11:21:14
Poslední příspěvek: Eve-diskusni-forum-lyn

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex