Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita
#1
Všechny vás zdravím, píšu sem abych se dozvěděla více o sobě. Vzhledem k tomu že jsem schopná akceptovat pouze obětí a občasný polibek, myslím že budu asexuál. Chodila jsem s několika kluky/muži, ale vždy když mělo dojít na mazlení a cokoliv dalšího, tak se u mě objevil jakýsi odpor a kdykoli mě do něčeho dalšího chtěli nutit tak jsem se s nimi rozloučila. To zní jako celkem normální asexualita, ale někdy když o tomhle všem přemýšlím se mi zdá že bych byla schopná se s někým i vyspat a jsem plná sebevědomí jako "určitě to půjde", ale nikdy sem nic víc nedokázala překousnout. Nikdy jsem o sex zájem moc neměla, ale nátlak okolí dělá své. Jinak mě všechny ostatní aspekty vztahu vždy baví. Proto se ptám má někdo podobné zkušenosti nebo pocity? Může to být jenom tím, že jsem v tomto ohledu opožděná (17 let)?

Děkuji za případné odpovědi :)
Odpovědět
#2
Ahoj Yuki, vítám tě tady! :-)


Těžko říct z těch pár řádků, co jsi tady o sobě sdělila. Moýná můžeš být opravdu jen opožděná, možná ale ne. Pokud jsi nikdy moc zájem neměla, možná tam ta asexualita nějaká bude, možná to přijde později. Ale myslím si, že ta tvá myšlenka "určitě to půjde" může pramenit pouze z toho nátlaku okolí. Hlavně se nenech okolím zmanipulovat a řiď se tím, co cítíš ty :-).
Odpovědět
#3
Ano, v 17. letech bych ještě byl dalek toho činit jakékoli definitivní závěry o asexualitě.
To bych nechal až když tě potká veliká, nádherná a všepohlcující láska.
Pak teprve pokud se city z tvého srdce, duše a mozku nesejdou s těmi pohlavními, bude tzv. vymalováno.
Přeji ti ať se ti to nestane , a hormony se zdravě bouří.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex