Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj...?
#1
Dobře. Poté, co jsem se dlouho poflakovala na fórech AVENu, by možná bylo fajn zajít někam, kde jsem víc doma. Takže ahoj, jak se všichni máte? Snad dobře.

No. Je mi 18 a jsem úspěšně oštítkovaná jako asexuálka biromantička. Na svou sexualitu jsem "přišla" v šestnácti (sláva internetu a přirozené zvídavosti), přijmout i svoji romantickou orientaci byl trochu běh na dlouhou trať (sláva homofobní rodině). Ale nyní už je všechno v cajku, přijímám se a mám se ráda a bla bla, další sentimentální řeči si domyslete.

Hodně se věnuju psaní a malování, tedy pokud mám kvůli škole čas, a jsem obrovský knihomol. Harry Potter je moje srdcovka od doby, co mě v první třídě naučili číst.

Myslím, že žádný romantický vztah momentálně nehledám, když vidím, jak veškeré lásky mých kamarádů končí naprostými katastrofami (a holce, do které jsem byla zabouchnutá, se líbí moje nejlepší kamarádka, takže... haha).
Proto tu nejsem. Spíš jsem asi přišla hledat kamarády, kteří jsou jako já, takže jestli si chcete pokecat o počasí nebo čemkoli jiném, nebojte se mi napsat.
Sice mám queer kamarády, ale... no, nikoho jako já jednoduše neznám. A nikdo, koho znám, o jiném asexuálovi nikdy neslyšel. A tak se to táhne do nekonečna.

Snad to představování nebylo moc dlouhé. Nikdy to neodhadnu.
Věrka <3
Odpovědět
#2
Ahoj a vitaj medzi nami :) . Predstavenie bolo dostatočne dlhé na to, aby som si do googlu zadal pojem biroromantička, aby som následne zistil že neviem čítať a je to biromantička a taktiež aj vetou o dievčati, ktoré sa ti páčilo, no ono svoj záujem smerovalo k tvojej najlepšej kamarátke spravil vo svojej hlave zápletku na film :D
Odpovědět
#3
(04. 02. 2017, 19:08:10)Niekto Napsal(a): Ahoj a vitaj medzi nami :) . Predstavenie bolo dostatočne dlhé na to, aby som si do googlu zadal pojem biroromantička, aby som následne zistil že neviem čítať a je to biromantička a taktiež aj vetou o dievčati, ktoré sa ti páčilo, no ono svoj záujem smerovalo k tvojej najlepšej kamarátke spravil vo svojej hlave zápletku na film :D

Na ten film bych se podívala.
Kolik by to tak přibližně mohlo stát, kdybych si chtěla najmout televizní štáb? :D
Odpovědět
#4
Otázka znie, či chceš z toho komédiu, drámu, dokument alebo rovno vojnový film. Ako amatér ti to zrežírujem zdarma, na všetko ostatné je tu tvoja MasterCard kreditka :)

(04. 02. 2017, 22:23:43)notfeelingit98 Napsal(a):
(04. 02. 2017, 19:08:10)Niekto Napsal(a): Ahoj a vitaj medzi nami :) . Predstavenie bolo dostatočne dlhé na to, aby som si do googlu zadal pojem biroromantička, aby som následne zistil že neviem čítať a je to biromantička a taktiež aj vetou o dievčati, ktoré sa ti páčilo, no ono svoj záujem smerovalo k tvojej najlepšej kamarátke spravil vo svojej hlave zápletku na film :D

Na ten film bych se podívala.
Kolik by to tak přibližně mohlo stát, kdybych si chtěla najmout televizní štáb? :D
Odpovědět
#5
Vojenský film nebo drama, těžká volba. :D Jak se ale tak dívám na obsah své peněženky, spíš napíšu knihu nebo tak něco. :D

(05. 02. 2017, 18:21:18)Niekto Napsal(a): Otázka znie, či chceš z toho komédiu, drámu, dokument alebo rovno vojnový film. Ako amatér ti to zrežírujem zdarma, na všetko ostatné je tu tvoja MasterCard kreditka :)

(04. 02. 2017, 22:23:43)notfeelingit98 Napsal(a):
(04. 02. 2017, 19:08:10)Niekto Napsal(a): Ahoj a vitaj medzi nami :) . Predstavenie bolo dostatočne dlhé na to, aby som si do googlu zadal pojem biroromantička, aby som následne zistil že neviem čítať a je to biromantička a taktiež aj vetou o dievčati, ktoré sa ti páčilo, no ono svoj záujem smerovalo k tvojej najlepšej kamarátke spravil vo svojej hlave zápletku na film :D

Na ten film bych se podívala.
Kolik by to tak přibližně mohlo stát, kdybych si chtěla najmout televizní štáb? :D
Odpovědět
#6
Ako sa ja teraz pozerám do svojej peňaženky, tú knihu si nebudem mať za čo ale kúpiť Šklebící se . Možno ju niekto hodí na ulož.to



(05. 02. 2017, 20:21:28)notfeelingit98 Napsal(a): Vojenský film nebo drama, těžká volba. :D Jak se ale tak dívám na obsah své peněženky, spíš napíšu knihu nebo tak něco. :D

(05. 02. 2017, 18:21:18)Niekto Napsal(a): Otázka znie, či chceš z toho komédiu, drámu, dokument alebo rovno vojnový film. Ako amatér ti to zrežírujem zdarma, na všetko ostatné je tu tvoja MasterCard kreditka :)

(04. 02. 2017, 22:23:43)notfeelingit98 Napsal(a):
(04. 02. 2017, 19:08:10)Niekto Napsal(a): Ahoj a vitaj medzi nami :) . Predstavenie bolo dostatočne dlhé na to, aby som si do googlu zadal pojem biroromantička, aby som následne zistil že neviem čítať a je to biromantička a taktiež aj vetou o dievčati, ktoré sa ti páčilo, no ono svoj záujem smerovalo k tvojej najlepšej kamarátke spravil vo svojej hlave zápletku na film :D

Na ten film bych se podívala.
Kolik by to tak přibližně mohlo stát, kdybych si chtěla najmout televizní štáb? :D
Odpovědět
#7
Vítej. :)
Co za žánr literatury píšeš? (Z toho, co jsi napsala o Harry Potterovi, bych tipla fantasy nebo fanfikci, ale pro jistotu se ptám. :-))
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#8
Většinou se to, co píšu (nebo náměty, které mám), řadí do Young Adult žánru. Zjistila jsem, že raději zůstávám v reálném světě. :)

(11. 02. 2017, 22:44:56)Juliana Napsal(a): Vítej. :)
Co za žánr literatury píšeš? (Z toho, co jsi napsala o Harry Potterovi, bych tipla fantasy nebo fanfikci, ale pro jistotu se ptám. :-))
Odpovědět
#9
(12. 02. 2017, 19:19:26)notfeelingit98 Napsal(a): Většinou se to, co píšu (nebo náměty, které mám), řadí do Young Adult žánru. Zjistila jsem, že raději zůstávám v reálném světě. :)
[/quote]

Tak to zní zajímavě a dost originálně, už dlouho jsem nikoho neslyšela říct, že píše o reálném světě. :)
A zveřejňuješ svoji tvorbu někde na webu?

[/quote]
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#10
Vítej! Taky bych si od tebe klidně něco přečetla :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8997 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex