Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#21
Takže teď tu budeme mít fórum policii a jakmile někdo založí vlákno, které už tu jednou kdysi bylo, tak hned dostane čouda, že si to nepročetl a obtežuje tím ctihodné účastníky fóra.

A je jedno na jaké téma (mnohá jsou tu opakovaně), protože pořádek, kurwa, ten přece musí být, ne! Přátelé, takže bacha, ani tak nevinné věci jako jestli máte rádi víno, či jaké máte sny, či jen pouhé, co děláte o prázdninách Vám už neprojdou a nejenže jste prachobyčejný plevel, který toto forum nikam neposune, ale navíc jste sobci. Tak.

Nějak se nám ty svobody vytrácí, kam se člověk jen podívá....
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#22
Je pravda že příspěvky se tu docela opakují, ale na druhou stranu je to jako lézt do neznámé vody. Neskočím do toho pohlavě (psát do rozjetých vláken), ale vlezu do ní opatrně (uvítací koutek). Jistě se najdou i tací, kteří jsou schopni naskočit do již rozjetého vlaku a vrhnout se do zaběhnutých vláken, ale jako nováček hledající radu, pochopení a co já vím ještě, se jistě nepustím do vlákna s desítkami příspěvků, kde by mi jen jejich přečtění a pochopení která bije, zabralo celé odpoledne. Ale když už stojím o tu radu, asi budu schopen se s tím nějak poprat.
Sám jsem zkusil přečíst některá vlákna, která mě zajímala, ale po druhém nebo třetím jsem se v tom úplně ztratil a založil si vlastní (asi na tom měla podíl i lenost).
Jistě by neuškodilo odfiltrovat vlákna s opakující se tématikou a ponechat jen ta, která obsahují nějaké hodnotné informace a odkazovat se na ně. Dalo by se tím do budoucna vyvarovat něčemu podobnému, co se tu teď řeší.
Když už se má něco pokazit, tak jen ve velkém.
Odpovědět
#23
To Drummond

Co to tady proboha vybubnováváte do světa?
Očividně jste neporozuměl textu, nebo jej pořádně nečetl. A to se zde snažím psát co nejvíce ,, po lopatě."
Tak ještě jednou, pro Vás...

Vadí mi, když se tu objevují stále stejné představovací příspěvky.
A asi v tom nejsem sám, neboť už na ně stejně téměř nikdo nereaguje. Mimo nějakých občasných zdvořilostních klišé.

Jasně, když úvodní představovací příspěvek napíše člověk, který má nějakou zkušenost a zážitek, tak reakce jsou hned jiné, podnětné a je to celé smysluplné...
Když se sem jde vyplakat nějaké sotva zletilé dítě, tak proti tomu samozřejmě také nic nemám.. jen si mohu, doufám, dovolit pochyby o jeho osobnostním profilu, vždy však jen v případě, že mu očividně dělalo problém přečíst si aspoň pár příspěvků, a zjistit že pětatřicet lidí před ním napsali téměř totožný brek nad svou asexuální samotou.

Prostě si myslím, že když někam vstupuji, bylo by fajn udělat si alespoň malý obrázek o oné komunitě. A na základě toho zpracovat svůj úvodní příspěvek, a přizpůsobit svůj případný dotaz. Rozumíte tomu?

Pokud mne to však nijak nezajímá, a napíšu hned o nespravedlnosti a neporozumění světa, o omezenosti blízkých a svém marném hledání kategorie kam se zařadit, a co teda s tím... tak já mám jasno. Nebudu zde dělat nějaký profil, jak by se o to někdo z pár vět pokoušel, ale za mne je tento člověk spíše sobeckého ražení, a proto má problém z okolím a nikdo jej nechce.
Třeba ani vlastně asexuál není, a snad i proto nemá potřebu si nejdříve prostudovat zdejší fórum, neboť mu jde především o sebe...

Už jsem ale toho napsal dost, a to jsem opominul vaše hillaryclintonovské bubnování nad osudem zdejší demokracie a úbytku svobod...
To je taková krávovina, že mám chuť Vám tuto moji odpověď překreslit do komiksu, aby jste ji porozuměl.

Ale předpokládám, že by to byla škoda času, a tak vám raději popřeji hezký den.

To topinka
Jo, fajn. Nemohu nesouhlasit.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#24
To adver

Ty hajis názor, ze ti něco vadí
Já hajim právo těch prvoposatelu napsat, co cítí potřebu napsat.

Vnímas ten rozdíl? Co je více sebestredne?

Ty je osocujes ze sobectví, o mě ani nemluvě, zatímco já jsem vůči tobě nepoužil jediný výraz mající negativní konotaci.

A to se tady ohanis pravidly fora a kodexem slušnosti diskutera?

A nebyl jsi to náhodou ty, kdo tu měl citát Voltaira nemusím s vámi souhlasit, ale budu hájit vaše právo na názor?

Hezky den

p.s. Na komix se těším.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#25
to drummond

Sebestředné..? :) No, asi ano, zejména když někdo ignoruje text na který má potřebu reagovat, vymezovat se proti němu, nebo něco vyžadovat.
Tímhle jsi mimochodem postavil rovnítko mezi ony do sebe zahleděné prvopisatele a sebe. Takže zde rozdíl téměř nevnímám. Je jen v počtu příspěvků.

No a tu negaci jsem vnímal... proto jsem se proti ní vymezil, opačně bych to neudělal. i když neumím jen hryzat, ale i občas zavrním. Jenže jsi to tu podal jako ti zelení neomarxisté, a na takovou rétoriku já štěkám... :)

Co se kodexu a pravidel týče, tak se pravidly nijak neoháním, dokonce je nepovažuji za nějak vymezená, jen využívám zkušenosti. Vím prostě co je dobře a co je za čarou.

A snad i proto mohu obhájit citát z Voltaira... který přece neznamená že musím souhlasit s každým blábolem, bez toho abych si také neřekl své. Nevím jestli jsi někdy vedl diskuzi či dokonce stál před třídou nebo sálem lidí a něco jim sděloval, a pokud ano, asi je ti jasné jakým přínosem jsou prázdné stále se opakující dotazy lidí co nedávají pozor. Tohle přece dobrý řečník či učitel nesmí nikdy připustit. A ano, každý má na názor právo, jen by měl za něj nést důsledky. Citát jsem tedy raději změnil někteří jedinci nedokázali pochopit jeho skutečný význam, a klouzajíc po jeho povrchu mi jej předhazovali, a mě bylo smutno z jejich omezenosti.. Snad je Egon uklidní, a vezmou si z něj alespoň to, že nemají kouřit v posteli...

A přesně takhle já vidím stále se opakující dotazy od ufňukaných lidí, co jim nestojí za to pročíst si zde pár příspěků či témat.
Nevím kolik lidí se skutečnou starostí takový zpovědnicový balast oné dušičky odradí, ale já bych se pak obával že jich bude dost .Podívá se, kdo se tu profiluje, jaké jsou odezvy a raději to zabalí.
Kvalita upadá když se někdo věnuje hloupostem, byť je jí on sám. A tohle je ta sebestřednost, co na ni upozorňuješ...

psss. No a na komiks se těšit můžeš, a to i na let k měsícům Saturnu...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#26
(14. 03. 2017, 21:40:56)adevr Napsal(a): Někdy na jaře mám asi v Brně křtění knížky , tak tě musím opít, abych ti trošku poničil mozkové buňky,,, :)


Tak to budem rád, zabijem si pár buniek! Aj tak mám z nich zbytočne ťažkú hlavu. To sa potom ešte dohodneme.


btw, teraz mi napadlo, je len málo ľudí, ktorí tu ostanú aktívnejšie dlhší čas. Čiže je to stále dokola aj o tom, že niekto založí vlákno, kde sa predstaví, kde sa opýta, čo je vlastne zač a či je normálny, pár ľudí mu odpíše, on odpíše možno dvakrát a tým to hasne. Odvtedy je buď tichý pozorovateľ, alebo proste zmizne.
Fórum je o diskusii, myslím si. Niektorým sa neoplatí si kvôli pár riadkom ani zakladať nick.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#27
Proč se vlastně potřebují všichni škatulkovat? Nějak mi to nepobírám.
"Myslím si že jsem červený, ale cítím se spíš jako modrý, ale nejsem spíš oranžový?"
Asi je fajn znát nějakou "diagnózu" co se mnou je, ale proč musí většina vědět, jaká ze skupin, barev, oriantací,... mu nejlépe sedí? Také mi nejde do hlavy, jak může někdo očekávat, že ho "zaškatulkují" zcela neznámí lidé, jen podle jednoho krátkého textu, který v podstatě o dotyčném autorovi nic neříká. Pochopil bych kdyby se dotyčný/-á ptal na definice jednotlivých skupin, aby se mohl sám lépe zařadit, ale nechat se zařadit ostatními, kteří mě neznají?
Když už se má něco pokazit, tak jen ve velkém.
Odpovědět
#28
(15. 03. 2017, 21:28:35)Charlie Napsal(a):
(14. 03. 2017, 21:40:56)adevr Napsal(a): Někdy na jaře mám asi v Brně křtění knížky , tak tě musím opít, abych ti trošku poničil mozkové buňky,,, :)


Tak to budem rád, zabijem si pár buniek! Aj tak mám z nich zbytočne ťažkú hlavu. To sa potom ešte dohodneme.


btw, teraz mi napadlo, je len málo ľudí, ktorí tu ostanú aktívnejšie dlhší čas. Čiže je to stále dokola aj o tom, že niekto založí vlákno, kde sa predstaví, kde sa opýta, čo je vlastne zač a či je normálny, pár ľudí mu odpíše, on odpíše možno dvakrát a tým to hasne. Odvtedy je buď tichý pozorovateľ, alebo proste zmizne.
Fórum je o diskusii, myslím si. Niektorým sa neoplatí si kvôli pár riadkom ani zakladať nick.
T je pravda, a myslím že to mnohdy bývá i kvůli tomu že se ptají stále dokola a nezajímají se o věc do hloubky, tak jim stejně nikdo neodpoví. I když tady teď někteří prskají, tak to tak, i přes ty jejich vypouštěné sliny, je.
Zajímavé příspěvky se ale dočkají i dobrých reakcí..
Za těch pár let jsem tu ledacos přečetl, ale poslední dobou ty čtrnáctky co přemýšlí jaký typ asexuála jsou, no tak to moc přínos fakt není., a tak to pak upadá jako Bravíčko...

Ohledně Brna se samozřejmě ozvu... ještě taky nevím termíny, kdy tu knížku vyprovodíme na svět.
Zatím vím jen že bych měl jet v létě na Krákor, podpořit nějaké známé na vystoupení. Tak doufám že se tam objevím i dříve.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#29
(15. 03. 2017, 02:22:01)topinka Napsal(a): Jistě by neuškodilo odfiltrovat vlákna s opakující se tématikou a ponechat jen ta, která obsahují nějaké hodnotné informace a odkazovat se na ně. Dalo by se tím do budoucna vyvarovat něčemu podobnému, co se tu teď řeší.
Na druhou stranu to už je celkem výjimečný úkaz, když se tady něco "řeší". :)
Odpovědět
#30
Alespoň se tu něco děje, když už nic jiného.
Když už se má něco pokazit, tak jen ve velkém.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex