Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#31
(15. 03. 2017, 20:50:53)adevr Napsal(a): to drummond

Sebestředné..? :) No, asi ano, zejména když někdo ignoruje text na který má potřebu reagovat, vymezovat se proti němu, nebo něco vyžadovat.
Tímhle jsi mimochodem postavil rovnítko mezi ony do sebe zahleděné prvopisatele a sebe. Takže zde rozdíl téměř nevnímám. Je jen v počtu příspěvků.

No a tu negaci jsem vnímal... proto jsem se proti ní vymezil, opačně bych to neudělal. i když neumím jen hryzat, ale i občas zavrním. Jenže jsi to tu podal jako ti zelení neomarxisté, a na takovou rétoriku já štěkám... :)

Co se kodexu a pravidel týče, tak se pravidly nijak neoháním, dokonce je nepovažuji za nějak vymezená, jen využívám zkušenosti. Vím prostě co je dobře a co je za čarou.

A snad i proto mohu obhájit citát z Voltaira... který přece neznamená že musím souhlasit s každým blábolem, bez toho abych si také neřekl své. Nevím jestli jsi někdy vedl diskuzi či dokonce stál před třídou nebo sálem lidí a něco jim sděloval, a pokud ano, asi je ti jasné jakým přínosem jsou prázdné stále se opakující dotazy lidí co nedávají pozor. Tohle přece dobrý řečník či učitel nesmí nikdy připustit. A ano, každý má na názor právo, jen by měl za něj nést důsledky. Citát jsem tedy raději změnil někteří jedinci nedokázali pochopit jeho skutečný význam, a klouzajíc po jeho povrchu mi jej předhazovali, a mě bylo smutno z jejich omezenosti.. Snad je Egon uklidní, a vezmou si z něj alespoň to, že nemají kouřit v posteli...

A přesně takhle já vidím stále se opakující dotazy od ufňukaných lidí, co jim nestojí za to pročíst si zde pár příspěků či témat.
Nevím kolik lidí se skutečnou starostí takový zpovědnicový balast oné dušičky odradí, ale já bych se pak obával že jich bude dost .Podívá se, kdo se tu profiluje, jaké jsou odezvy a raději to zabalí.
Kvalita upadá když se někdo věnuje hloupostem, byť je jí on sám. A tohle je ta sebestřednost, co na ni upozorňuješ...

psss. No a na komiks se těšit můžeš, a to i na let k měsícům Saturnu...

Nemohls to napsat lépe...

Prostě víš, co je dobře a co ne....

I když prvopisatele neznáš, víš, že jsou tací a makoví...

Víš, jaký jsem já..., dokonce hned víš, že jsem sluníčkář (z jiného vlákna), že jsem hillaroclintovský, neo-marxisticko zelený... (mimochodem typický projev lidí, kterým dochází-li argumenty, musí si vypomoci takovými rádoby údernými adjektivy)

A jestli píšeš, že každý má právo na názor, ale má za něj nést důsledky, tak se tu stylizuješ do role toho, kdo ty názory soudí, protože - jak se asi máme dovtípit - jsi ten nejlepší....

Jsi-li zastáncem takového kréda, nerozumím, proč se rozčiluješ, rozporuje-li někdo tvé názory. Vždyť jsi přece připraven nést za ně důsledky, či je to heslo interpretováno jen, jak se to zrovna hodí... tedy, že ty máš právo soudit, ale když někdo udělá totéž vůči tobě, hned ho osočíš z toho, že má potřebu se vymezovat.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#32
To drummond
za prvé, já se nerozčiliji, já se skvěle bavím...
a za druhé, přečti si po sobě to. co ji zde nakydal v příspěvku 21.

Za dalšíí, je mi jedno co si domýšlíš, je sice hezké že se dovtipuješ že jsem ten nejlepší, ale zanech prosím lichotek. Nestojím o ně.

A za poslední, jen Hillaryclintonovský zelený marxista, což je totéž, může použít takovou rétoriku jakou předvádíš, takže jsem si tě dovolil takhle ocejchovat.
Jasně že zde netvrdím že jsi prounijní a proislamistický, promigrantský napojený na sluníčkářské kšefty a zločinné neziskovky a jejich ethnokšefty, jen máš podobně pokroucené uvažování.
Trošku jako týpci z Kliniky co zneužívají zákony proto, aby mohli ignorovat ty co se jim nehodí.
Tak stejně jako ignoruješ jasné podstatné věci jimiž se zaobírám, a lkavě stále dokola se zaobíráš okrajovými nesmysly...
A očividně ne proto aby jsi do diskuze přinesl něco smysluplného ale jen aby jsi mi ukázal že dál dočuráš.
Být tebou, raději bych ho nechal v kalhotách.
:D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#33
To adver

Je zajímavé, že ti vadí, když se tu provpisatelé snaží zařadit do nějaké "škatulky", ale sám se pro označení druhých poměrně rychle uchyluješ k ještě pochybnějším škatulkám. Já tomu rozumím, než se nad něčím zamyslet, je jednodušší vymyslet si nějaký takový konstrukt, že?

Ale ulehčím ti práci, nemusíš složitě vymýšlet konstrukty typu hillaryclintonovský zelený marxista, kdybys - jak rád sám vytýkáš ostatním - dokázal pochopit psaný text - mohlo by ti dojít, že jediné, o co mi šlo bylo, že hájím právo prvopisatele na fóru napsat příspěvek, který možná ty neshledáš za dobrý, ale nejde zde jen o tebe, a pakliže to třeba byť jednomu ze sta těchto prvopisatelů například pomůže v ujasnění si něčeho kolem své sexuality, nebo zde najde spřízněnou duši, či se prostě jen vypovídá, tak existence tohoto fóra splnila účel. A netřeba tyto lidi hned osočovat ze sobectví a podobně.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#34
To drummond

Já přece zde nikomu jeho práva neupírám... to může jen Kexík. :)

Jen jsem napsal, že mi nepřipadá správné neseznámit se s komunitou které směřuji svůj dotaz. Což určitě sobecké prvky v sobě nese...
To, když se tu v bleděmodrém objeví takový canc po pětatřicáté, má nakonec stejně špatný konec. Takovému pisateli už nikdo nic pořádného neodpoví.
Byť bude oním tvým hypotetickým zachráněným, tím glorifikovaným jedním ze sta... ( to mi fakt už mimochodem zní jako: mezi stovkou zabijáků z isis ve člunu může být i jeden snad dobrý člověk, proto zachraňme a přiviňme na svá bedra všechny- není ani nutné vymýšlet složité konstrukty, no já se opět trefil do černého. :) ( Myšleno obrazně, rasista kupodivu nejsem.)

A co se týče těch plnohodnotných odpovědí na ony stále stejné slova sobců zahleděných do sebe, kteří přečtení si čehokoli zde, co by jim mohlo prospět , považují za ztrátu času... no projdi si klidně historii, pokud máš tu potřebu...

Naopak je fajn a svěží když se zde objeví nový člověk a ví co chce, a nepíše stále dokola jen o nesnázích s okolím a do jaké kategorie asexuality se zařadit, když už se vyspal s kdečím a nikdy to nebylo ono.

A to se musím fakt stále opakovat, máš snad nějaké problémy s přijímáním informací, či mne chceš zákeřně unavit jak eurošíbři národy, když jim vnucují muslimskou bandu vrahů?
:D :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#35
To Adevr

Keď ty si to rýpanie prštekom proste niekedy pýtaš aj sám, takže ťa nechce unaviť, len je neoblomný k tomu aby si sa nám prispôsobil ty rebel jeden neposlušný :D Inač, adevr, u nás máme na tie všetky pomenovania jedno slovné spojenie - slniečkár z bratislavskej kaviarne, tiež už mi to už bolo párkrát povedané :D

Ale pokračujte chlapci, všetky vaše príspevky dôsledne čítam a neskutočne ma to upokojuje, nakoľko mi včera zamietli u Baťu reklamáciu topánok a dnes pri riešení prichádzam o posledné zvyšky trpezlivosti, pričom naozaj nesympatická znalkyňa na ktorú sa mám obratiť tvrdí, že ona nie je tá pravá osoba, teda je ale si ju aj patrične zaplatím a naozaj sympatická pani na infolinky Baťa tvrdí, že áno, ona mi má dať posudok s tým, že mi ho spoločnosť preplatí. Uvidím, čo mi povedia v predajni, keď ich pôjdem prebrať. A za všetko môže ten ich hnusný krém ktorý má oblekové topánky udržať mäkké a narozdiel od toho sú tvrdé , koža popraskaná, zvlnená a biele ryhy k tomu ako darček, no vraj som nezvolil vhodný spôsob údržby (ja, chorý pedant ktorý si tie topánky krémujem skoro po každom použití) a to sú ešte chránené impregnačným sprejom a čiernym krémom ale od HUMANICu, tie to vedia vcelku pekne prekryť a môžem vám ich len odporúčiť, sú naozaj dobré. Za to henten nepodarok od Baťu, na ten si dajte pozor, hlavne kravaťáci ak sú tu nejakí, lebo potom dostanete odpoveď, že topánky tohto typu (85 eur) nie sú predsa na denné nosenie :D (skúste to povedať aj v práci) ale len príležitostné, lebo kto prosím vás už len nosí takúto obuv okrem plesu a svadby viackrát za rok nedajbože 5 dní v týždni počas celého roka a sú opotrebované nesprávnou starostlivosťou, pričom som ich nosil fakt oproti ostatným naozaj málo. A ešte tip na topánky pre chlapov, ktorí za ne fakt nechcú dať viac ako 100 eur, keď už tu robím tú osvetu, v Humanicu majú značku Rowland Brothers, mám ich v hnedom a čiernom, nosené naozaj intenzívne, ani náznak nejakého pokrčenia kože a aj po pol roku vyzerajú ako nové.

Fajn, dobre mi padlo sa vyrozprávať, dúfam, že to tu už niekto niekde neriešil a zbytočne ťa s tým, adevr, nezaťažujem :D
//Autor prosí o pochopenie irónie. Autor ďakuje.//
Odpovědět
#36
A já chci na vafle teplej banán :D
Odpovědět
#37
To niekdo

Nezatěžuješ mne , stejně prokrastinuju... a to rýpání s pršťekom, at už je to cokoli, si samozřejně uvedomuji, ale jsem rád když ty stojaté vody něčím rozhýbu.
Znáš to, to jsou ty děti co v dětství hážou šutry do zatuchlých kaluží, a v dospělosti své protivníky s větším šutrem na krku do bezedných bažin...

Co se topánok týká, tak je fakt že si kupuju sice ty středně dražší, ale i tam se občas objeví problém,..
Mám jedny ručně vyráběné, uvnitř pamětová pěna, ale na patě mne tlačily. Docela mne to naštvalo, v tom přehybu byla nějak blbě uvnitř přeložený kousek kůže... už jsem se chystal jak si je ve firmě podám, ale pak mi jeden známý řekl že stačí abych to rozklepal kladívkem... a fakt těch pár úderů stačilo, a bylo možná účinější než reklamace. :) Teď jsou z nich mé oblíbené boty...

No a v té době / loni na podzim/ jsem si koupil botky na pobíhání po městě od Geoxu. Trošku popršelo, já vběhl na mokré leštěné kamenné schody v metru, a málem na té speciální podrážce jsem sjel až dolů , kde, a to fakt nekecám, je bankomat a hned vedle byl reklamní plakát značky Geox , jak si tam ta jejich předražená podrážka funí. A to nemluvím o tom, že i vnitřek je z kůže nešťastného zvířátka , což mi roluje bambusové ponožky...
No, navoněná bída...
Trošku jako někteří lidé, že? :)

Takže snad chápeš také, holt miluji jinotaje a často i psaní mezi řádky...

A to ani nerozebírám dívky co chtějí na své vafle vkládat teplé banány... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#38
To adver:

Nějak tomu nerozumím, na jedné straně mě obviňuješ z toho, že tě chci zákeřně unavit (v 10:51), přičemž ještě v 9:09 píšeš, že se náramně bavíš... Chlape, měl bys to opravdu nějak ujasnit.

Nechci tě vůbec zákeřně unavit, myslím, že každý tvůj další příspěvek mě a možná i ostatním stále více a více poodhaluje tvé myšlenkové pochody. Neboj, už tě nebudu trápit. Troufám si tvrdit, že naše výměna názorů poskytla celkem výstižný obrázek.

Tož tak, hezký den adverovi i všem ostatním.
To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment (Ralph Waldo Emerson)
Odpovědět
#39
To drummond

To, že se o něco pokoušíš, či dokonce urputně snažíš, přece neznamená že to tak je, či že mne to nějak snad i ovlivní. To si jen můžeš přát. To ti nesobecky dopřeji. :) Myslím tudíž že mne těžko dokážeš unavit, takže se i přes tvou snahu, skvěle bavím.
Určitě znáš dobře arabskou kulturu a tedy i jim připisované přísloví o tom, jak psi štěkají a karavana i tak jde dál...
Tak já tedy jdu... a také přeji hezký den.
:D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#40
(16. 03. 2017, 12:32:21)NopřeceJá Napsal(a): A já chci na vafle teplej banán :D

Mmm, aj ja!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex