Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizace systému fóra
#1
V souvislostí s aktualizací PHP na verzi 7 jsem byl nucen udělat i aktualizaci systému fóra.

To samozřejmě přineslo spoustu problémů, které budu řešit průběžně, je to na déle. 
Nicméně fórum je jakžtakž použitelné.

Problémy o kterých vím:
  • po zadání adresy asexual.cz nedojde k přesměrování na fórum
  • nefunguje registrace
  • chybí ikonky u editace příspěvků
  • nefunguje upravování profilu
  • neukládají se aktivity uživatelů do seznamu posledních aktivit
  • prohlížení obrázků v profilu funguje mizerně
  • chybí nebo jsou špatné ikonky akcí pod příspěvky
  • nefungují náhledy na profilovou fotku po najetí myší nad uživatelské jméno
  • nefunguje rychlá úprava příspěvku
  • v seznamu kategorií na hlavní stránce chybí ty krásné ikonky tlapek
  • zrychlit mapu uživatelů
Pokud víte o dalšich problémech, dejte mi prosím vědět pod tímto v vláknem a pokusím se to nějak postupně opravit.
Odpovědět
#2
  • Nefunguje stalking profilů.
  • Oddělování podpisu od příspěvku nepřetéká zřetelností.
  • Chat mi "nacita zpravy..." aniž by své dílo kdy dokonal, dostanu se k nim jen přes historii.
  • Nefunguje volba "Citovat" (nahrazeno volbou "Odpovědět"?) a "Ohlásit" pod příspěvkem


(Dostanu badge čestného testera?)
Odpovědět
#3
Diky. Dostáváš virtuálního bludišťáka.

Co si mám představit pod "Nefunguje stalking profilů"? Jak funguje takový stalking profilů?

Uff, to bude něco dát to do pořádku... Dneska už toho nechám, ale postupně to dám nějak do formy.
Odpovědět
#4
Asi že nefunguje rozkliknutí uživatelských profilů. Když se chci podívat na něčí profil, hodí to chybu :)
Odpovědět
#5
Jakou chybu? O_O Já můžu normálně kliknout na název uživatele a hodí mě to na profil. Třeba https://asexual.cz/Winri . Něco asi přehlížím...

Můžeš třeba poslat screenshot?

Jinak všechno opravit to je tak práce na týden až měsíc. Ale postupně to nějak zvládnu.

Sorry, že to musí teď být v nouzovém režimu, ale už to opravdu aktualizaci chtělo. Já se jí přesně z těhle důvodů vyhýbal, ale nejde mít jen kvůli fóra na serveru staré PHP. Navíc staré verze jsou zranitelné hackery. :/
Odpovědět
#6
Exclamation 
Poslušně hlásím, že rozkliknutí profilů mi též nefunguje :)



____________________________________________________________
MyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1054 - Unknown column 'hidden' in 'where clause'
Query:
SELECT * FROM mybb_profilefields WHERE hidden=0 ORDER BY disporder
Please contact the MyBB Group for technical support.
____________________________________________________________
Odpovědět
#7
Pro jistotu přihodím informaci, že po zadání URL na mě vyskočí chyba 403, ale když dopíšu /index.html, tak jsem schopný se přihlásit. Ne každého uživatele to může napadnout.
Odpovědět
#8
Information 
Tak to mně to nefunguje ani s tím :-( Na telefonu chybová hláška, na počítači mi to spustí stahování souboru index.php

Pomohlo mi za adresu dopsat /forum/usercp.php (spíše mi s tím pomohl vyhledávač, který mi to sám nabídl, osobně tomu pranic nerozumím :D )
Odpovědět
#9
Asi jsem našel a opravil rozkliknutí profilu. U admina to fungovalo, u uživatelů ne. Může někdo potvrdit, že profil už zobrazit jde? Musel bych si jinak udělat testovacího uživatele.

@NTLL: "na počítači mi to spustí stahování souboru index.php." - kdy přesně? Při pokusu zobrazit profil uživatele?
Odpovědět
#10
Rozkliknutí už funguje :)
Když do adresního řádku zadám asexual.cz, tak to spustí stahování toho souboru. Obešel jsem to zadáním asexual.cz/forum/usercp.php

Pozn. používám macOS. Nevím, jestli to může mít nějaký vliv, uvádím to jen pro případ
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 6 5935 09. 03. 2023, 18:27:27
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Čistka fóra Lur Raven 23 111956 18. 01. 2020, 22:55:27
Poslední příspěvek: Ke-diskusni-forum-nny
Information Přehled funkcí fóra Lur Raven 50 184323 04. 10. 2019, 22:40:08
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18004 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83370 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex