Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konečně někam patřím
#11
(11. 08. 2017, 01:27:43)Jup Napsal(a): Ahoj! :)
Je mi 16 a nikdy jsem neměla vážný vztah, max líbání a ani to mi nebylo nějak příjemné. Podle slov ostatních jsem hezká holka (nejsem namyšlená :D) a často slýchávám, jak můžu být sama.
Vždycky jsem si myslela, že vztah je jenom o objímání, líbání, mazlení a na sex jsem vůbec nepomyslela.

Ostatní říkají, až se s někým vyspíš, uvidíš jaký to je. Ne že by se mi sex hnusil, jen nevidím důvod, proč to dělat. Mohla jsem se s někým už dávno vyspat, kdybych chtěla. 
Měla jsem kamaráda, se kterým jsem ráda trávila čas. Teď když se zpětně dívám, nejšťastnější jsem byla, když on měl přítelkyni, se kterou spal, a se mnou si jen povídal a byli jsme jenom kamarádi. 

Když jsem si psala s nějakým klukem a bylo jasné, že by chtěl něco víc, začala jsem se uzavírat do sebe. Když někdo narušil můj osobní prostor, bylo mi to dost nepříjemné. Objímání od lidí, které znám dlouho, mi nevadí. Ale například nedávno jsem šla s jedním klukem ven, protože jsem si dala ještě jednu šanci, a každým jeho dotykem se mi hnusil víc a víc. Při loučení mě obejmul a tím mě doslova dorazil. 

Po příchodu domů jsem hledala něco o sexuální orientaci a našla jsem asexualitu a tuhle stránku. Po přečtení pár příspěvků, se mi vnitřně docela ulevilo a měla jsem pocit, že konečně někam patřím. :)


Šlo by to rozepsat ještě víc, ale jsem ráda, že jste si i to málo přečetli :))

No tak podobně to mám i já ale s tím rozdílem, že jsem ženatý (takže to asi už moc podobné není ale...)
Pro mně je vztah mezi mužem a ženou o dotycích, porozumění, polibcích a společnému životu ovšem bez pohlavního života.
S tím se moje žena stále učí žít.
Kupodivu máme i dítě, ale asi před těmi 11 lety už něco u mně cítila, tak mne požádala o ruku (ano ona mne, na já jí... divné že ?), a zkusili jsme dítě které se povedlo hned na první pokus.
Pak se to už zazdilo nadobro a dnes je to mezi námi chladné jako led a jediný spokojený jsem já (vnitřně) ale nešťastný že je moje žena zklamaná... :-(
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně správně? Agg-diskusni-forum-ie74 28 54505 04. 12. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Patřím sem? Len-diskusni-forum-nis 7 21615 11. 05. 2017, 21:28:50
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34746 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
  Hurá, konečně stránky pro mě! fabius 7 17591 21. 09. 2013, 19:29:18
Poslední příspěvek: Sunnylo-diskusni-forum-vesToby
  Asi k vám patřím Jinan 6 16281 20. 08. 2013, 02:11:01
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex