Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seznámení
#1
Ahoj nevím jestli to sem patří ale hledám zde spřízněnou duši se kterou bych mohl být po zbytek života, nevím jestli jsem asexual protože zatím co jsem poznal lidi tak mě nikdo sexuálně nepritahoval zkoušel jsem to na obě strany ale zjistil jsem že jsem hetero jen co potřebuji je láska ne sex (ten spíš později) proto jsem usoudil že zkusím tady napsat takový malý inzerát na seznamku: jsem muž z Ostravy je mi 23 let  měřím 170cm a vážím 70 kg jsem hetero takže hledám dívku se společnými zájmy  jsem sportovně založený mé koníčky jsou climbing (lezení) plavání šerm a další kolektivní sporty jsem přátelský a zbožňuju hamburgery a rád chodím do kina takže jestli jsem tě zaujal neváhej a napiš budu se těšit :)
Odpovědět
#2
Ahoj, to máš lepší, když to dáš tady do seznamky :)

https://asexual.cz/forum/dating.php
Odpovědět
#3
(13. 08. 2017, 11:36:20)Prince Napsal(a): Ahoj, to máš lepší, když to dáš tady do seznamky :)

https://asexual.cz/forum/dating.php

Tam sa ti neozvú ľudia, ja som tak dával tri inzeráty iba na hlúpe stretnutie na pivo. Buď som tak hrozný, škaredý a anticharizmatický, alebo to proste i tak nikto nečíta.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#4
To sice je i možný ale i tak ...jak by to vypadalo kdyby to dělal takhle každej že to tu zaplevelí...... :-(
Odpovědět
#5
Ono to je i v podstatě jedno, kam to hodí. I když, taky jsem toho názoru, že seznamka by byla lepší.. Ale je to prostě jedno. Konečně někdo, kdo je z Ostravy :-D jednu takovou holčinu i znám, ale asexuální není. Snad, ale najdeš - dle svých požadavků. Hodně štěstí... ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  seznameni hledam muze ky-diskusni-forum-tka 3 10785 09. 02. 2017, 21:13:12
Poslední příspěvek: Nie-diskusni-forum-kto

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex