Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konečně správně?
#1
Na krátký úvod bych asi řekla, že jsem před nějakým časem došla k prozření, že vlastně nehledám důvěrné přátelství, ale asexuální romantický vztah. Následovala otázka, jestlipak neexistuje seznamka, nebo fórum pro asexuály. No a tak jsem tady.
Mám za sebou vztah jak s mužem, tak s dívkou, muž mě zajímá pouze fyzicky, nicméně kvůli vrozené vadě nemůžu mít pohlavní styk a jsem spíš duchovně založená, takže mi to vlastně ani nevadí. S tou holčinou to ztroskotalo na tom, že chtěla fyzično a to mi nic neříká. Vlastně mám za sebou i období, kdy mě velice bavilo plést hlavy mladým slečnám a užívat si ta jejich pobláznění. A to mi vlastně stačilo. Já vlastně mít k člověku ten nejvroucnější a nejromantičtější pouto, jaké je u mě jen možné, ale sahat na dotyčného mě ani nenapadne. Zato mě neskutečně baví vyznávat se ze svých citů slovně. A také mě velmi baví lichotit ženám. Zkrátka pokud jde o verbální komunikaci, to je moje. Tak kde jinde bych asi měla být, než tady, že?
Odpovědět
#2
Vítej, lichotníci jsou oblíbení vždy a všude LOL .
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět
#3
No tak vida :). Stačí mě jen trochu inspirovat :)
Odpovědět
#4
Páni, asexuála-svůdce jsme tu, pokud si pamatuji, ještě neměli. :D Vítej.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#5
A co teprv asexuálku svůdkyni... no nic,genderovou vyváženost nechme stranou...
Odpovědět
#6
Bavilo tě plést hlavy mladým slečnám? :D Promiň, že to řeknu tak přímo... ale první co mě napadlo bylo "to jsi taky tak trochu mrcha" pardon. :D :D
Odpovědět
#7
To jsi mohla říct i bez těch dvou omluv. Mohla bych se hájit spoustou věcí, ale už to nedělám, není to aktuální, takže to nechám být... nebo... jak se hodnotí to, když jsem pouze jen upřímná v komunikaci s někým, kdo mi přijde zajímavý a tomu člověku se prostě něco takového stane? Jestli jsem mrcha, že jsem si tohle užívala, tak asi ano, jsem mrcha...

Jinak mimochodem, učinila jsem tu objev, že existují muži, kteří nepotřebují sex, pánové, musím říct, že jste pro mě něco jako jednorožci ;)
Odpovědět
#8
Nemusíš se hájit, je to tvoje věc... jen mě zaujalo, jakým stylem to bylo napsaný... mě třeba nikdy moc netěšilo, když byl mnou někdo zaujatý a poblázněný, spíš naopak mi to docela vadilo... takže mě zaujalo spojení "velice mě bavilo plést hlavy mladým slečnám a užívat si ta jejich pobláznění"... nějak si to ani neumím představit, ale nebudu se v tom hrabat. :D
Odpovědět
#9
No, chci tu sem nějak patřit, tak o sobě musím něco říct, přijde mi to úplně v pořádku. V tom případě tedy upřesním, že já jsem pro jakékoliv vztahy se ženami, jen pokud v nich nefiguruje sex. Docela nedávno jsem došla k závěru, že pravděpodobně hledám asexuální vztah. Vždycky jsem si myslela, že hledám důvěrné přátelství, ale žádná slečna, či paní do toho nechtěla investovat tolik, co já... já když narazím na zajímavou bytost, kde vidím naději na nějaké porozumění, obětuju tomu skoro všechen volný čas a všechno... vlastně hledám "jen" duševní souznění...
Odpovědět
#10
Myslím, že to chápu. Když už mít vztah, tak je důležité, aby nebyl povrchní.

Občas se mi stalo, že jsem sešla s někým, s kým se třeba znám už dlouho, a přesto byl ten dotyčný ochoten bavit se jen o nicotnostech - vyhýbal se tomu, aby řekl něco podstatného o sobě a v zásadě nechtěl vědět ani nic o mě. Vyvolá to pocit promarněného času Smutný .
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Důležitá otázka: Jsem tu správně? Disreputa-diskusni-forum-bleKandra 5 14546 05. 10. 2017, 15:15:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22780 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  myslím, že jsem tu správně MMisc-diskusni-forum-hulka 4 11517 12. 05. 2015, 22:46:32
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Hurá, konečně stránky pro mě! fabius 7 17591 21. 09. 2013, 19:29:18
Poslední příspěvek: Sunnylo-diskusni-forum-vesToby
Lightbulb Konečně jsem se našla! Mich-diskusni-forum-elle 11 28233 12. 07. 2013, 14:22:45
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex