Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sama nevím, jak na tom jsem
#31
Jestliže je tam pocit že "bys měla", tak to pasivní nátlak je. Říkat něco je jedna věc a dělat druhá. Tohle už jsem viděl u druhých i sám zažil x krát a vždycky to mělo stejný cíl - aby člověk sám začal chtít nebo aspoň předstírat že chce a baví ho to, něco, co nechce. Protože přece má tak chápavého partnera, který řekl, že tedy nemusí být nic. Je to skoro vždy snaha o to ukázat jak moc se obětuje, čímž se začneš cítit vinná ty, protože nepřinášíš taky oběti. Špinavá psychologická hra, nic víc.
Sice bych ti přál aby ten tvůj byl ta jedna výjimka z milionu co to myslí jak to říká, ale moc to nevidím.
In a society that tries to standardize thinking, individuality is not highly prized. Alex Grey
Odpovědět
#32
Jenže tenhle pocit já vůbec nemám kvůli partnerovi, spíš kvůli společnosti. Kamarádky, média, různá diskuzní fóra, všude se furt jenom omílá sex. Je pak dost těžké cítit se neprovinile a nerozbitě - minimálně pro mě.
Myslím, že to můžu porovnat, protože ze strany ex partnerů jsem ten nátlak velmi cítila, byť byl pasivní. Myslím, že kdyby ten nátlak v mém vztahu byl tak velký, těžko bychom zvládli rok bez sexu. Na mě ta provinilost spíš vleze vždycky, když si přečtu někde nějaký článek o sexu a partner mi ještě říká, že jsem fakt trubka, když to pořád řeším a že se nemám starat o to, kolik sexu mají ostatní atd, když my oba jsme s tím v pohodě.
Nemám pocit, že by na mě někdy partner vytahoval, i nepřímo, že se nějak obětuje.

A jako nevidím důvod, proč by ten pocit, že bych měla, musel být zapřičiněný nátlakem současného partnera. Spíš to vidím na pozůstatek po ex, který mi několikrát vmetl do obličeje, že jsem frigidni kráva. Myslím, že za ty 4 roky už by se nějak projevilo, že mu vadí to, že nemám moc zájem o sex. Navíc 3 roky z toho spolu bydlíme a hned na začátku vztahu věděl, že mám se sexem problém - a i přesto si se mnou začal a ani tehdy na mě nijak netlačil.

Pokud si nemyslí to, co říká, tak to skrývá fakt dobře, ale já si myslím, že za ty roky společného soužití, což samozřejmě zahrnuje i nějaké ty hádky, už by se někdy neudržel a vmetl mi to. Tak jako třeba tišd toleruje to, že jsem celkem bordelář, ale ve vzteku mi za to vynadá.
Jako myslím, že zrovna můj chlap je docela hodně upřímný a nemá problém mi říct, když mu něco vadí, i když ví, že se mi to nebude líbit. Nevidím důvod, proč by to mělo být jinak ohledně sexu.
Nemůžu to vyloučit na 100%, jasně, do hlavy mu nevidím, ale věřím mu v tom.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Skončím sama? At-diskusni-forum-mis 27 51010 06. 10. 2017, 05:51:59
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 14639 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
Brick Tak já Vám nevim! :) Te-diskusni-forum- 5 14883 19. 03. 2013, 22:05:12
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie
  Nevím si vůbec rady Maz-diskusni-forum-liik 6 16529 30. 01. 2013, 18:32:28
Poslední příspěvek: Maz-diskusni-forum-liik
  Jak jsem na to přišla být asexuál Pe-diskusni-forum-tje 10 27666 16. 06. 2012, 15:31:26
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex