Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Něco ještě nemusí fungovat správně kvůli aktualizace systému.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
Vla-diskusni-forum-dar Offline
Nováček
*

Registrován od: 14. 11. 2018
Hodnocení: 0
Vek hledajicich uzivatelu
Dobry den vsem,pred hodne lety jsem zde byl clenem pak se odhlasil a nyni jsem zpet. Rad bych se seznamil,ale zjistil jsem,ze vetsina zen je ve veku do 30 let a z velkych mest. Je to trend,moda a nebo se jiz od mladi snazi najit svoji orientaci a misto ve spolecnosti?Asi sklidim kritiku,ale k tomu ze se clovek stane asexualem dojde ve vetsine pripadu vekem a poznanim. Ja to ve dvaceti ci triceti tak vyhranene nemel. Vysvetli to nekdo,nebo napise svuj pribeh? Krasny cas vsem.
15. 11. 2018, 01:02:31
Hledat Odpovědět
TaiTodd
Unregistered

RE: Vek hledajicich uzivatelu
Každý to přece jen má jinak, že vy jste to tak neměl, neznamená, že si to někdo neuvědomí dřív. Navíc, dnes je doba otevřenější, lidi se nemusí za svou orientaci stydět, nalhávat si něco nebo se dlouho hledat a pak to případně skrývat, takže lidé svou orientaci objevují a dávají najevo mnohem dřív, než jak tomu bylo. Zakládat rodinu už taky není tak prioritní a to "hlavní" co člověk ve společnosti splňuje, takže si klidně ve dvaceti může říct, že o nic takového nestojí, nebude to ani zkoušet či se přetvařovat a prostě to bude mít po svém. A poznání taky nemusí souviset jen s věkem. Já si mnohé, co přetrvává, ujasnila už v pubertě. Protože jsem prostě zkoušela, co mi sedne a co ne.
15. 11. 2018, 10:04:08
Odpovědět
sa-diskusni-forum-li Offline
Nováček
*

Registrován od: 15. 04. 2014
V dnešní době je přístup k informacím daleko jednodušší než dřív a kromě toho jich je mnohem víc. Nemluvě o tom, že internet používají stále spíše mladší lidé. A překvapivě dost lidí pozná, že se jim něco nelíbí na první pokus a nepotřebují k tomu desítky let.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15. 11. 2018, 20:40:26 uživatelem sa-diskusni-forum-li.)
15. 11. 2018, 20:39:39
Hledat Odpovědět
Magr-diskusni-forum-amal Offline
Mimoň
*

Registrován od: 23. 05. 2012
Hodnocení: 7
(15. 11. 2018, 01:02:31)Vladar Napsal(a): Rad bych se seznamil,ale zjistil jsem,ze vetsina zen je ve veku do 30 let a z velkych mest. Je to trend, moda a nebo se jiz od mladi snazi najit svoji orientaci a misto ve spolecnosti?

Já bych řekl, že je klasické výběrové zkreslení, například z toho důvodu, že starší ženy a/nebo ženy z malých měst a vesnic méně chodí na internet nebo se nezabývají tolik svou orientací a nevyhledávájí o ní informace ... a nejspíš je jim v mnohem větší míře už od mala do hlavy vtloukáno, kde je jejich místo ve společnosti.

(15. 11. 2018, 01:02:31)Vladar Napsal(a): Asi sklidim kritiku,ale k tomu ze se clovek stane asexualem dojde ve vetsine pripadu vekem a poznanim. Ja to ve dvaceti ci triceti tak vyhranene nemel.

Pokud je asexualita legitimní čtvrtá orientace (a to s vysokou pravěpodobností opravdu je), tak se asexuálem člověk nestává, ale rodí se jím (stejně jako se rodí levákem nebo blond), jen je třeba počkat často až do pubery, resp. krátce po ní (což u někoho může být i těch třicet), aby se to projevilo. Spíš jde o to, že si v mladším věku říkáte "Teď to nebudu řešit, počkám, až to přijde samo" a čekáte ... a najednou zjistíte že je vám těch třicet a ono to prostě nepřišlo :-)
15. 11. 2018, 22:15:50
Hledat Odpovědět
raind-diskusni-forum-ragon Offline
člen neexistujícího klubu
*

Registrován od: 15. 08. 2015
(15. 11. 2018, 22:15:50)Magramal Napsal(a): Já bych řekl, že je klasické výběrové zkreslení, například z toho důvodu, že starší ženy a/nebo ženy z malých měst a vesnic méně chodí na internet nebo se nezabývají tolik svou orientací a nevyhledávájí o ní informace ... a nejspíš je jim v mnohem větší míře už od mala do hlavy vtloukáno, kde je jejich místo ve společnosti.

Ono se to netýká jen žen. Naprostá většina asexuálů obojího pohlaví, kteří jsou dnes ve věku 50+, sama sebe pokládá za něco jako "samotáře". Během života, v dobách, kdy asexualita nebyla známým pojmem, si už o sobě utvořili nějakou představu, a pokud nejsou výjmečně aktivní ve vyhledávání nových informací (většinou nejsou), tak už se smířili se svým statutem.
A protože neexistuje žádná organizace, která by sdružovala samotáře a bojovala za jejich práva Velmi šťastný , tak je pro ně těžké se zviditelnit.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
17. 11. 2018, 10:15:18
Hledat Odpovědět
Jul-diskusni-forum-iana Online
Idealista
*

Registrován od: 14. 12. 2015
Hodnocení: 1
Souhlasím se všemi, kdo psali přede mnou, a dodávám, že ve velkých městech je zákonitě větší koncentrace všech skupin obyvatel, nejen asexuálů, protože je tam logicky víc lidí.
... Člověk se naopak nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. (…) Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 
- Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
19. 11. 2018, 01:31:33
Hledat Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 1858 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
  Mapa uživatelů Gyr-diskusni-forum-xiur 0 2455 03. 12. 2016, 03:09:32
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Žádost: vyplnění mapy uživatelů Hu-diskusni-forum-ba 29 33419 15. 07. 2014, 16:53:17
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 29358 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire
  aktivita uživatelů zer-diskusni-forum-ubis 21 18843 21. 11. 2011, 15:43:55
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)

Partneri / zpetne odkazy

BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex