Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nová v poli...
#1
Ahoj,

na úvod, nejsem vyloženě asexuální, spíše na hranici. Mám už i dítě, bohužel bez otce, co neměl koule, aby se k celé věci postavil jako chlap. 

Již celší dobu mě trápí to, že se mě muži snaží přesvědčit o náramné důležitosti sexu. Úplnou životní alfou omegou je kocour v díře a vyprstěná mušlička. Nikdy mě to moc nelákalo. A co jsem se stala matkou, tak mě to uráží o to víc. Nikdy jsem nechtěla být prachsprostá roznožka, vždycky jsem chtěla vztah. Kde bylo pro mě důležitější společné zážitky. Bohužel mě furt mužské pokolení tlačí do role dámy z E55. Což prostě není můj šálek čaje. Štve mě to přesvědčování, jak to strašně moc potřebuji. Víc než vztah a učiní mě to štastnější než kilo trávy. 

Takže si říkám, že by bylo fajn to dát dohromady s nějakým asexuálním mužem, co by mě s nějakým pitomým sexem neotravoval.
Odpovědět
#2
Ahoj,
tak napiš inzerát a třeba se Ti někdo ozve.

Jinak to kilo trávy, ty hulíš?
Odpovědět
#3
Ne, ačkoliv nemůžu říct, že jsem to nikdy nevyzkoušela. Jde spíše o metaforu, kdy má člověka učinit podle všeobecného mínění něco šťastným. Může to být tráva, prášky na hlavu, orgasmus...
Odpovědět
#4
(24. 02. 2019, 19:55:07)Adrifinel Napsal(a): Ne, ačkoliv nemůžu říct, že jsem to nikdy nevyzkoušela. Jde spíše o metaforu, kdy má člověka učinit podle všeobecného mínění něco šťastným. Může to být tráva, prášky na hlavu, orgasmus...

Dost prázdná  metafora... ale chápu to.
Osobně  si myslím,  že veliké  štěstí  je mít kolem sebe fajn lidi. 
Ale tohle je něco, na čem se musí i trošku zapracovat.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#5
(23. 02. 2019, 12:52:34)Adrifinel Napsal(a): Již celší dobu mě trápí to, že se mě muži snaží přesvědčit o náramné důležitosti sexu. ... Štve mě to přesvědčování, jak to strašně moc potřebuji.

Docela by mně zajímalo, co lidi  k podobnému chování vede. Mohlo by se zdát, že to dělají ze "zištných" důvodů (myšleno stylem "Sex je super a já ti ho poskytnu!"), nicméně podobné přesvědčování čas od času zažívám také, i když mnhem častější je to ohledně alkoholu a pamatuju i časy, kdy to bylo ohledně MS Windows, přitom dotyční jistě nebyly nijak zainteresovaní s pivovary či lihovary, natož s firmou Microsoft :-) . Možná je v tom i něco jako tlak na konformitu, případně (jak už jsem tu jednou psal) ochrana "základního kamene" mužství.

Případně je možné, že pro někoho je nepředstavitelné, že by zažil štěstí, aniž by k tomu potřeboval sex a/nebo alkohol (případně nějakou jinou drogu), ale o tom jsem tu už taty taky psal ...
Odpovědět
#6
Tak, byla bych radši kdyby mi někdo nabídl dobrý ležák než vyprstění. To, co člověku při celodenní namáhavé péči o dítě chybí obvykle není dobrý sex, ale chvilka klidu. Jsem na dítě sama, bez hlídání amám v rodině komplikované rodinné vztahy. A mnohem více mě laká dobré RPG, možnost najíst se a celkově si odpočinout než to, aby mě nějaký borec klátit zepředu či zezadu.
Odpovědět
#7
A nepřitahujete jen hajzliky? Je fakt že do hlavy jiným nevidím ale prostě se mi nechce věřit, že všecí hetero jsou tací.
Odpovědět
#8
Možné to je. Vzhledem k tomu, že na akce nechodí, do baru taky ne. Mám po porodu značnou nadváhu i přes shození kil, s kosmetikou a oblékáním si dvakrát netykám. No, žádná krasavice. O to víc mě to uhánění do postele štve.
Odpovědět
#9
Možná právě proto si říkají: "Chudinka malinká, taková ošklivoučká, tlusťoučká, určitě by si ráda to... ehm... by se ráda milovala, ale nemá chuděra s kým. Člověk by měl dělat dobré skutky, obětuji se a půjdu s ní do postele."
Odpovědět
#10
Nadvaha u žen zas taková překážka není, pokud to nejde do nějakého extrému. Přeju vám hodně štěstí ve hledání toho pravého. Tady to ale asi nebude.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 57939 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6768 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14430 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara
  Jsem tu nová zuzi-diskusni-forum-zuzi 1 7178 22. 05. 2015, 19:50:19
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Nová a zmatená Ale-diskusni-forum-cia 7 17985 04. 03. 2014, 21:35:29
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex