Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nováček
#1
Zdravíčko, právě jsem se zaregistrovala, tak jsem se rozhodla zavítat sem. Chtěla bych vědět, jak jsou tu na tom lidé s biromantickou asexualitou? Já osobně se tak identifikuji. Budu ráda, když se někdo ozve! Ráda si na toto téma trochu popovídám :)
Odpovědět
#2
(02. 07. 2019, 08:29:41)chandler Napsal(a): Zdravíčko, právě jsem se zaregistrovala, tak jsem se rozhodla zavítat sem. Chtěla bych vědět, jak jsou tu na tom lidé s biromantickou asexualitou? Já osobně se tak identifikuji. Budu ráda, když se někdo ozve! Ráda si na toto téma trochu popovídám :)

Ahoj, taky jsem tu nový. Co znamená biromantická?
Odpovědět
#3
Je to podobne jako bisexual, tedy přitahují ji obě pohlavy, jen bez té sexuální složky. Aby se asexualove mohly od sebe odlišovat s kým dokaží navázat romanticky vztah, používá se ještě heteroromantik, homoromtik, panromantik, aromantik.
Odpovědět
#4
(02. 07. 2019, 15:57:51)Grča Napsal(a): Je to podobne jako bisexual, tedy přitahují ji obě pohlavy, jen bez té sexuální složky. Aby se asexualove mohly od sebe odlišovat s kým dokaží navázat romanticky vztah, používá se ještě heteroromantik, homoromtik, panromantik, aromantik.

Díky za odpověď. Vyhledal jsem si to - co a co znamená. Já osobně zůstanu u toho, že sex je pro mě za trest. Citově i orientaci, jsem naprosto v pořádku, možná o trošku empatičtější než ostatní, u mě jde prostě čistě jen o tu fyzickou část.
Odpovědět
#5
(02. 07. 2019, 17:17:35)Tomass Napsal(a):
(02. 07. 2019, 15:57:51)Grča Napsal(a): Je to podobne jako bisexual, tedy přitahují ji obě pohlavy, jen bez té sexuální složky. Aby se asexualove mohly od sebe odlišovat s kým dokaží navázat romanticky vztah, používá se ještě heteroromantik, homoromtik, panromantik, aromantik.

Díky za odpověď. Vyhledal jsem si to - co a co znamená. Já osobně zůstanu u toho, že sex je pro mě za trest. Citově i orientaci, jsem naprosto v pořádku, možná o trošku empatičtější než ostatní, u mě jde prostě čistě jen o tu fyzickou část.

No právě. Já chci mít vztah na citové úrovni. Žádný sex.
Odpovědět
#6
(02. 07. 2019, 17:33:54)chandler Napsal(a):
(02. 07. 2019, 17:17:35)Tomass Napsal(a):
(02. 07. 2019, 15:57:51)Grča Napsal(a): Je to podobne jako bisexual, tedy přitahují ji obě pohlavy, jen bez té sexuální složky. Aby se asexualove mohly od sebe odlišovat s kým dokaží navázat romanticky vztah, používá se ještě heteroromantik, homoromtik, panromantik, aromantik.

Díky za odpověď. Vyhledal jsem si to - co a co znamená. Já osobně zůstanu u toho, že sex je pro mě za trest. Citově i orientaci, jsem naprosto v pořádku, možná o trošku empatičtější než ostatní, u mě jde prostě čistě jen o tu fyzickou část.

No právě. Já chci mít vztah na citové úrovni. Žádný sex.
Mám to stejně. Kdyby náhodou někdo poradil jak si můžu podrobněji doplnit profil?
Odpovědět
#7
V levo máš Vítejte, pod tím je nastavení uživatele a po rozkliknuti je v levo menu, tam najdeš upravit profil
Odpovědět
#8
(02. 07. 2019, 21:11:16)Grča Napsal(a): V levo máš Vítejte, pod tím je nastavení uživatele a po rozkliknuti je v levo menu, tam najdeš upravit profil

oooo, opět děkuji
Odpovědět
#9
Jé, hned dva nováčci, kteří to mají podobně jako ten druhý. :) Vítejte.

Někde na fóru je tu překlad takového barevného schematu asexuálního spektra.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#10
(04. 07. 2019, 21:18:02)Juliana Napsal(a): Jé, hned dva nováčci, kteří to mají podobně jako ten druhý. :) Vítejte.

Někde na fóru je tu překlad takového barevného schematu asexuálního spektra.

Je to tady (dělal jsem překlad toho obrázku z angličtiny, takže si to dobře pamatuju).
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex