Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh?
#1
Ahoj, jsem tu nový, ale podělím se s vámi i o svůj příběh (něco jsem si pročítal, tak vám to dlužím).. 
Svoji první sexuální partnerku jsem si našel v 16 letech, zhruba.. Za ten měsíc, který jsme spolu strávili, jsme měli sex asi 2x nebo 3x.. Spíš ze zvědavosti, přeci jen, byl jsem panic a tak nějak jsem doufal, že mě to začne bavit.. 
Svoji druhou partnerku jsem poznal v roce 2008.. Rozešli jsme se v listopadu 2018.. Probíhalo to tak, že jsem se do sexu vždy nutil, abych vyhověl, nikdy jsem nikomu neřekl, že jsem asexualni.. Sex jsme měli tak jednou za dva měsíce, ale mně to vůbec nevadilo.. Zakládám si hodně na mazlení,polibky a tak.. Přitahuje mě spíš ten člověk fyzicky než sexuálně.. Přitahovala, teď už mě nepřitahuje nikdo ? Je mi teď 27 a hledám kamarády, či kamarádky, nejlépe i dobré rady, názory atd.. ? A možná bych si rád taky našel vztah.. ? Nevím ale jestli v to pořád doufat..
Odpovědět
#2
Ahoj, vítej...
takový první dojem který z tebe mám je, že potřebuješ taky trochu najít sám sebe, život není jenom o vztazích a o sexu... (mně se to mluví, já jsem introvert se spoustou časově i jinak náročných zájmů)
Odpovědět
#3
Pyrokinetik: No vidis, jaky mas za sebou velmi pestry a dynamicky zivot, oproti mnohym....takze pevne zakladni kameny mas, ted na nich zacni stavet ten chram ;)
Slepé cesty jsou...
Odpovědět
#4
(28. 09. 2019, 22:18:14)Pyrokinetik Napsal(a): Ahoj, jsem tu nový, ale podělím se s vámi i o svůj příběh (něco jsem si pročítal, tak vám to dlužím).. 
Svoji první sexuální partnerku jsem si našel v 16 letech, zhruba.. Za ten měsíc, který jsme spolu strávili, jsme měli sex asi 2x nebo 3x.. Spíš ze zvědavosti, přeci jen, byl jsem panic a tak nějak jsem doufal, že mě to začne bavit.. 
Svoji druhou partnerku jsem poznal v roce 2008.. Rozešli jsme se v listopadu 2018.. Probíhalo to tak, že jsem se do sexu vždy nutil, abych vyhověl, nikdy jsem nikomu neřekl, že jsem asexualni.. Sex jsme měli tak jednou za dva měsíce, ale mně to vůbec nevadilo.. Zakládám si hodně na mazlení,polibky a tak.. Přitahuje mě spíš ten člověk fyzicky než sexuálně.. Přitahovala, teď už mě nepřitahuje nikdo ? Je mi teď 27 a hledám kamarády, či kamarádky, nejlépe i dobré rady, názory atd.. ? A možná bych si rád taky našel vztah.. ? Nevím ale jestli v to pořád doufat..

same story :D
Odpovědět
#5
(28. 09. 2019, 22:18:14)Pyrokinetik Napsal(a): Ahoj, jsem tu nový, ale podělím se s vámi i o svůj příběh (něco jsem si pročítal, tak vám to dlužím).. 
Svoji první sexuální partnerku jsem si našel v 16 letech, zhruba.. Za ten měsíc, který jsme spolu strávili, jsme měli sex asi 2x nebo 3x.. Spíš ze zvědavosti, přeci jen, byl jsem panic a tak nějak jsem doufal, že mě to začne bavit.. 
Svoji druhou partnerku jsem poznal v roce 2008.. Rozešli jsme se v listopadu 2018.. Probíhalo to tak, že jsem se do sexu vždy nutil, abych vyhověl, nikdy jsem nikomu neřekl, že jsem asexualni.. Sex jsme měli tak jednou za dva měsíce, ale mně to vůbec nevadilo.. Zakládám si hodně na mazlení,polibky a tak.. Přitahuje mě spíš ten člověk fyzicky než sexuálně.. Přitahovala, teď už mě nepřitahuje nikdo ? Je mi teď 27 a hledám kamarády, či kamarádky, nejlépe i dobré rady, názory atd.. ? A možná bych si rád taky našel vztah.. ? Nevím ale jestli v to pořád doufat..

Nezlob se, ale z tohohle příběhu moc asexuality nekouká.
Odpovědět
#6
(01. 03. 2021, 21:24:02)marteza Napsal(a):
(28. 09. 2019, 22:18:14)Pyrokinetik Napsal(a): Ahoj, jsem tu nový, ale podělím se s vámi i o svůj příběh (něco jsem si pročítal, tak vám to dlužím).. 
Svoji první sexuální partnerku jsem si našel v 16 letech, zhruba.. Za ten měsíc, který jsme spolu strávili, jsme měli sex asi 2x nebo 3x.. Spíš ze zvědavosti, přeci jen, byl jsem panic a tak nějak jsem doufal, že mě to začne bavit.. 
Svoji druhou partnerku jsem poznal v roce 2008.. Rozešli jsme se v listopadu 2018.. Probíhalo to tak, že jsem se do sexu vždy nutil, abych vyhověl, nikdy jsem nikomu neřekl, že jsem asexualni.. Sex jsme měli tak jednou za dva měsíce, ale mně to vůbec nevadilo.. Zakládám si hodně na mazlení,polibky a tak.. Přitahuje mě spíš ten člověk fyzicky než sexuálně.. Přitahovala, teď už mě nepřitahuje nikdo ? Je mi teď 27 a hledám kamarády, či kamarádky, nejlépe i dobré rady, názory atd.. ? A možná bych si rád taky našel vztah.. ? Nevím ale jestli v to pořád doufat..

Nezlob se, ale z tohohle příběhu moc asexuality nekouká.

Proč ne? Asexuál může mít sex,a běžný člověk ho má tedy rozhodně častěji než 1x za dva měsíce...
Odpovědět
#7
Samozřejmě, že asexuál může mít sex. S tou frekvencí bych tedy byl opatrný a takhle bych to rozhodně nestavěl, kolik je běžné a kolik už ne.
Ale něco mi tu nehraje. on se sám prohlásí za asexuála, protože chce mít jinou frekvenci styků než jeho partnerka. On jednou za dva měsíce a ona jeden a půkrát za dva měsíce (třeba). To znamená, že je také asexuálka, ale menší než on? Navíc píše, že by si možná našel i vztah..
Odpovědět
#8
(01. 03. 2021, 22:01:39)marteza Napsal(a): Samozřejmě, že asexuál může mít sex. S tou frekvencí bych tedy byl opatrný a takhle bych to rozhodně nestavěl, kolik je běžné a kolik už ne.
Ale něco mi tu nehraje. on se sám prohlásí za asexuála, protože chce mít jinou frekvenci styků než jeho partnerka. On jednou za dva měsíce a ona jeden a půkrát za dva měsíce (třeba). To znamená, že je také asexuálka, ale menší než on? Navíc píše, že by si možná našel i vztah..

Bezne je víc než jednou za měsíc. Člověk, který má rád sex strádá i jednou za týden. Jeho partnerka trpěla nedostatkem sexu, proto možná ten rozchod. CHCE vztah, proč je to divné?
Odpovědět
#9
Bezne je víc než jednou za měsíc. Člověk, který má rád sex strádá i jednou za týden.

Říká kdo?
Odpovědět
#10
(02. 03. 2021, 20:41:28)marteza Napsal(a): Bezne je víc než jednou za měsíc. Člověk, který má rád sex strádá i jednou za týden.

Říká kdo?

Je tu téma od divné holky,,její muž se dožaduje sexu 5x týdne...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1572 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8249 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11185 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46822 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5454 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex