Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bílá stránka
#11
Mně to dělá pořád. Na Chromu je tam jen bílá stránka bez ničeho, zkusila jsem otevřít ještě v Exploreru a tam už to ukázalo i nějaký nápis (v příloze), ale nevím, jestli to nějak pomůže? 

   
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#12
Jo, úplně bílo , s odkazem https://www.asexual.cz/forum/thread-3281...l#pid51988
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
Myslim, ze to delalo spatne formovane prevzate bezpecnostni pravidlo.
Ja mam whitelist, takze jsem to nevidel. :P

Tohleto pravidlo (?i:ORA-[0-9][0-9][0-9][0-9]) objevilo v "a-k-t-u-a-l-i-z-a-c-e-ze-dne-2-unora-2021" a myslelo si to, ze je to chyba ORA-XXXX Oracle databaze. :D

Zakazal jsem jej. Muzes to zkusit znovu a rict, jestli to dela stale?
Odpovědět
#14
(02. 03. 2021, 18:09:24)kex!k Napsal(a): Myslim, ze to delalo spatne formovane prevzate bezpecnostni pravidlo.
Zakazal jsem jej. Ja mam whitelist, takze jsem to nevidel. :P

Muzes to zkusit znovu a rict, jestli to dela stale?

Ty kráso.. už to funguje. Seš dobrej.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#15
Super.  :) Na severu mam nastavenou spoustu prevzatych pravidel, ktere detekuji nektere bezne utoky a uniky informaci v chybovych hlaskach.

Bohuzel nektera pravidla jsou napsana moc obecne, a pak muze dojit k falesne-pozitivite.
Projevi se to ale uplne nahodne, jako tady, ze nekdo posle odkaz, ktery obsahuje cast slov, jenz nejake pravidlo hlida.

Kazdou detekci to sice zapise do protokolu, ale nezvladam hlidat kazdy pripad, jelikoz tech zprav v protokolu je hodne, prevazne od ruznych spatne napsanych robotu (kdy ta detekce fungovala spravne a robota zablokovala).

Sloucil jsem ta rozdelena Koronavirus temata do toho jednoho.

Pokud by se podobna vec stala v budoucnu, tak mi klidne napiste SZ. Urcite neni normalni, kdyz vic lidi vidi jen bilou stranku.
Spravne by tam mela byt chybova hlaska Forbidden (Pristup zakazan), ale nejak se v tehle pripadech neposle. Šklebící se
Odpovědět
#16
Děkujeme kex!ku. :)
Konečně uvidím tajemnou stránku 29, paráda... LOL LOL LOL
Odpovědět
#17
Taky děkuji, kex!ku.
Pokud to nebude vadit, ponechala bych tam všechny tři své příspěvky - jednak se mi je nedařilo psát úplně stejně a jednak bych nerada budila dojem, že něco skrývám nebo vynechávám.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex