Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respondent/ka pre slovenský denník SME
#11
Asexuál je hrdá bytost, která nemá zájem s nikým do té postele lézt.

Někteří do té postele s někým vlezou. Ale pak najednou neví co dál, ta situace, na kterou se třeba i těšili, se najednou jeví nějak jinak... 
I takovou podobu má asexualita.
Odpovědět
#12
(24. 03. 2021, 13:53:54)marteza Napsal(a): Asexuál je hrdá bytost, která nemá zájem s nikým do té postele lézt.

Někteří do té postele s někým vlezou. Ale pak najednou neví co dál, ta situace, na kterou se třeba i těšili, se najednou jeví nějak jinak... 
I takovou podobu má asexualita.

Samozřejmě, v rámci hledání sama sebe, ze zamilovanosti a přinášení oběti partnerovi, kvůli započetí rodiny... téměř všichni to zde známe, to přece nerozporuji. 
Jen v tom ,,užívání si" , tam je ten rozdíl. Pokud by nějaká tetina, co po večerech trollí na sociálních sítích, měla partnera který by ji chtěl, už by její gauč vrzal v rytmu disca... A byl by od ní klid. :) Bylo by po ,,asexualitě", jak té nedobrovolné doživotní abstinenci říká.

A o to by asexuál přece nestál, nesexuje kvůli tomu že ho nikdo nechce, ale proto že mu ty praktiky a výměny tekutin nejsou příliš libé. 

Pokud by někdo radostně a vášnivě ,,vyměňoval tekutiny" až by mohl ždímat prostěradlo, ale nedělá to, protože třeba kvůli hnusné povaze, morbidní tloušťce nebo sobeckosti, s ním nikdo nechce nic mít, tak není asexuál.  Jen nešťastný ubožák co si ,,zaprcá" většinou jen za peníze. Ale ten sex chce. Chce ho! 
Asexuál o něj však nestojí. 

Tak to mám já, a pokud to má někdo jinak, nechť mne opraví. Rád se poučím, přece jen osobně tolik asexuálů neznám. 

 Tedy pokud se zase neozve nějaký zapšklý troll nebo LGTBQ+euromarxista. To pak ta diskuze jde, s těmi názory,  hooooooodně dolů.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#13
Zatiaľ čo vy sa tu hádate, ja som pre ňu už urobil rozhovor. Baví vás to, sa hádať?
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#14
(24. 03. 2021, 20:15:57)marteza Napsal(a):
(24. 03. 2021, 17:10:51)Gyrxiur Napsal(a): Zatiaľ čo vy sa tu hádate, ja som pre ňu už urobil rozhovor. Baví vás to, sa hádať?

Pokud ten rozhovor není s odborníkem, psychologem, lékařem, publicistou, někým, kdo se té problematice dlouhodobě věnuje, tak z toho bude jen další guláš. Novináři dnes nedokáží pracovat s několika různými zdroji, z různých stran, někdy i názorově zcela odlišných a sestavovat z toho výsledný seriózní obraz o situaci. Omlouvám se paní z deníku SME.

Novinář není odborníkem na danou problematiku, proto nemůže posoudit, zda to co píše je ok. Ale my nemůžeme vědět , jak ten rozhovor bude zpracovaný, třeba to bude o tom, jak to laikové vnímají. A bude k tomu vyjádření i nějakého lékaře. Jen to nevíme...
Odpovědět
#15
Necháme sa prekvapiť. Každá propagácia tématiky asex je fajn. Ešte by sem slečna / pani mohla dať potom link
Odpovědět
#16
Nebyl tu dřív ještě jeden Margretin příspěvek, v němž citovala definici slova „deviace“ z Wikipedie? Možná jsem ho jenom přehlédla, ale nemůžu ho najít - a chtěla jsem na něm odpovědět.

Takže po paměti:
1. Já jsem ale mluvila o sexuálních deviacích. (A mimochodem řečeno, články na Wikipedii nejsou o nic víc berná mince než ti novináři, které ve svém posledním komentáři označuješ za „ne-odborníky“. On je odborníkem jenom ten, kdo se ti zrovna hodí, třeba středoškolský učitel, viď?)
2. Že nemůžu posoudit, jestli jsou menšiny utlačované, když nejsem jejich součástí? Tak zaprvé JSEM jejich součástí, protože jsem asexuál. A zadruhé: utlačování je poměrně snadno detekovatelný společenský jev, který by se musel projevit přinejmenším v legislativě. Pride je něco mezi komedií a zvěrským hororem a nemá v ulicích co pohledávat.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět
#17
Pre tých, ktorých by zaujímalo, ako bude článok spracovaný: samozrejme sa na tému asexuality pozriem z viacerých strán, okrem asexuálov a asexuáliek bude mať priestor aj vyjadrenie sexuologičky, zahrniem aj odborné výskumy a pohľady zo sveta.

A keďže v tejto chvíli mám už dostatok respondentov a nebudem stíhať sledovať toto vlákno a každý nový príspevok, ktorý sa v ňom mihne, (kde sa aj tak zjavne iba niektorí ľudia potrebujú hádať) budem rada, ak si pôjdete svoje nezrovnalosti vybavovať inam :)

Ďakujem ešte raz za priestor nájsť ochotných ľudí. :)
Odpovědět
#18
(24. 03. 2021, 21:28:43)Zafod Biblbrox Napsal(a): Necháme sa prekvapiť. Každá propagácia tématiky asex je fajn. Ešte by sem slečna / pani mohla dať potom link

Každá propagácia rozhodně není fajn.
Odpovědět
#19
(25. 03. 2021, 12:10:17)marteza Napsal(a):
(24. 03. 2021, 21:28:43)Zafod Biblbrox Napsal(a): Necháme sa prekvapiť. Každá propagácia tématiky asex je fajn. Ešte by sem slečna / pani mohla dať potom link

Každá propagácia rozhodně není fajn.

Propagace. 
Propaganda. 

Rozdíl je docela malý.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#20
Zrovna som narazil na čerstvý nový článok o asexualite v denníku SME, práve od tejto redaktorky, ktorá založila toto vlákno.

Predplatné na odomknutie článku síce nemám, avšak predpokladám, že je pozitívom už len to, že sa o asexualite ešte stále píše aj v súčasnosti, keď je prioritným záujmom médií stále celospoločenská situácia a miestna politika.

https://zena.sme.sk/c/22628347/necitia-s...xuali.html
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Dennik N - Nikdy nepocítiť túžbu. Príbehy ľudí, ktorých nikto sexuálne nepriťahuje pri-diskusni-forum-mula 4 10453 14. 02. 2016, 12:30:46
Poslední příspěvek: pri-diskusni-forum-mula
  Denik N - Hleda se respondent ke-diskusni-forum-x!k 4 13783 29. 01. 2016, 19:54:49
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex