Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizace systému fóra
#1
Posledních několik dní jsem dělal na aktualizaci systému fóra.

Bylo potřeba změnit některé šablony, tak je například uživatelský panel docela roztahaný vertikálně. Takhle si to představují autoři toho software Zmaten Mě se to moc nelíbí, možná s tím časem něco udělám, ale zase čím víc modifikací udělám, tím víc práce je to pak dávat dokupy při aktualizacích.

Každopádně je možné, že se něco na fóru rozbilo.
Něco jsem už poopravoval a teď to vypadá z mého pohledu celkem funkčně.
Pokud vám ale něco nefunguje, tak to hlaste tady, díky!

O tom, že to nezaznamenává přečtená fóra (a ukazuje je jako černá tečka - nepřečteno) vím a budu řešit některý z dalších dnů.
Odpovědět
#2
Citace:Bylo potřeba změnit některé šablony, tak je například uživatelský panel docela roztahaný vertikálně.

To byla moje chyba, zapomenutý řádek v šabloně.

Jinak je nově možné používat jakákoliv emoji! 🥳
Odpovědět
#3
Příspěvky se neoznačují jako přečtené, resp teď už jo, ale ty za posledních pár dní ne.
Odpovědět
#4
Ten starý stav přečtení se prostě neuložil. Musíš si to "nepřečtené" znova otevřít nebo kliknout na tu černou ikonu nepřečtené kategorie pro označení celé kategorie za přečtenou.
Odpovědět
#5
Ono to po aktualizaci stránky skočilo zpět jako nepřečtené, ale po pár dalších pokusech se podařilo :)
Odpovědět
#6
(06. 03. 2023, 00:25:40)kex!k Napsal(a): Posledních několik dní jsem dělal na aktualizaci systému fóra.

Díky moc za péči o fórum a vynaložený čas.
Odpovědět
#7
Připojuji  se. Není to určitě legrace zvládat to všechno tady. ;)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Čistka fóra Lur Raven 23 112188 18. 01. 2020, 22:55:27
Poslední příspěvek: Ke-diskusni-forum-nny
Information Přehled funkcí fóra Lur Raven 50 184726 04. 10. 2019, 22:40:08
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 24 99710 10. 05. 2018, 20:17:45
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18018 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83433 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex