Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový Prostor
#1
Už jsme v Novém Prostoru!Nechápavě zírající8-) Celá dvoustrana je věnována asexualitě,a zmíněny jsou i tyto stránky.zatím jsem to ještě nestihla dočíst,ale začátek dobrý...:-)
Odpovědět
#2
Jeeee, mohl by pak nekdo udelat scan nebo to nejak rozumne vyfotit a dat sem? ;)
Odpovědět
#3
A to nemaj archiv na internetu?
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#4
Ano ale se spozdenim, to cislo tam asi zatim neni. ;)
Odpovědět
#5
Ale no tak, podpořte svého bezdomovce a NP si za 40 Kč kupte ;)
Odpovědět
#6
Mně ten článek přijde jako seznámení s asexualitou pro veřejnost, za tím účelem je napsaný pěkně :)
Odpovědět
#7
Ano, taky se mi clanek libi (az na jeden preklep a jednu pravopisnou chybu :-D). Hezky napsany a pekne to shrnuje. Jsem rad, ze nekdo neco takoveho napsal. :) A diky Maxi, ze jsi to sem dal. Nebyt chudy student, tak si to take koupim. ;) (ted mam vetsi pruser s T-Mobile :-\)
Odpovědět
#8
pekne napisane. Viac by sa mi pacilo, keby sa vyskytol podobny clanok v nejakych vacsich novinach aj u nas na SK. je to tam dobre popisane to s tou presexualizovanou spolocnostou
Odpovědět
#9
Nový prostor vychází i na Slovensku,třeba se tamní redakce inspiruje.
Odpovědět
#10
aha, to som nevedel :) dik za info. Mam vsak dalsi problem. Nasi tunajsi bezdomovci su lenivy jak jedny hovada, stale iba chlastaju a nic nerobia. Nemam si ho teda kde kupit :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  nový web o asexualitě? zerubis 12 28170 28. 09. 2012, 16:29:02
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Novy trend - zivot bez sexu. Mit-diskusni-forum-chum 16 43672 28. 08. 2012, 14:32:18
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Nový výzkum sexu Red -diskusni-forum-Alert 1 7678 21. 04. 2009, 21:44:31
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë
  Nový článek o asexualitě Ne-diskusni-forum-la 6 16978 14. 04. 2009, 00:31:05
Poslední příspěvek: Fr-diskusni-forum-igi

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex