Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
založil jsem diskusi Asexuálové
#11
Já tam chodim občas jen trochu opruzovat a bavit se lidskou blbostí :twisted:
Born to Lose - Live to Win!
Odpovědět
#12
No prave... :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#13
blbosti??vzdyt tam ty reakce tech lidi jsou dost pricetne
zda se mi ze tam odpovidaji docela rozumni jedinci ...zkuste takovy dotaz polozit
na diskuznim foru Lide.cz nebo libimseti to se teprve pobavite!!
Odpovědět
#14
Tak ja nemluvila konkretne o tomhle tematu. To uznavam, ze me docela (mile) prekvapily ty reakce tam. Ted jsem to tam nezkoumala (a zkoumat nebudu), ale kdyz jsem tam byla pred lety tu chvili ja, bylo to opravdu drsne - pulka zpovedi vypadala, ze je psal nekdo mentalne zaostaly a druha pulka vypadala, ze je psal nekdo, kdo si na mentalne zaostaleho hral. Problem byl v tom, ze mnoho tech "rozhresujicich" povazovalo vsechny za ty druhe (tedy za fake) a adekvatne tomu odpovidali i tem prvnim, kterym z toho muselo akorat tak jeste vic hrabnout, samozrejme na ukor pobaveni ostatnich. To bylo v jednom kuse "je mi 15 a jeste jsem to nedelal/a, jsem normalni?" atp., na to reakce hodné pubertaku (zadne "moudre" rady typu "pockej az nekoho budes opravdu milovat, neni kam spechat" atd.), i kdyz je psali urcite ze srandy spise dospeli, co se zrovna nudili v praci... Prinos jsem v tom nevidela (i kdyz sranda to docela byla, kdyz si clovek neuvedomil, ze z toho muze mit nejaky chudak, ktery to mysli vazne, treba potom komplexy).
Laissez-faire...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex