Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdravím všechny:)
#1
Zdravím, o těchto stránkách jsem se dozvěděla nedávno na jedné internetové diskuzi. Jsem ráda, že takto smýšlejících lidí je víc a hned je mi líp:). Je mi skoro 20 a mám za sebou více vztahů, ale u všech byl kamenem úrazu sex. Nikdy mě nenapadlo, že bych mohla být asexuální a myslela jsem si, že časem se všechno srovná samo, třeba až najdu správného partnera...Všechny vztahy jsem radši ukončila rozchodem nebo si vymýšlela jiné problémy než abych se přiznala, že sex k životu nepotřebuju. Je mi jasné ,že je asi lepší říct všechno na rovinu, ale dokážu si představit, jak by zareagoval kluk, který není asexuál. Vztahu se vůbec nebráním, naopak, ale všechny radši odmítám, než abych šla s pravdou ven. Mrzí mě to tím spíš, že s většinou kluků, kteří by o vztah se mnou stáli, si výborně rozumím a nebýt toho, že já o sex nestojím, bylo by všechno fajn. Bohužel ještě nejsem tak daleko, abych skutečnost, že jsem asexuální řekla třeba svým kamarádům a tak radši vytvářím dojem, že mi vyhovuje svobodný život a že vztah by mě jen obtěžoval.
Odpovědět
#2
Vítej v klubu :-)
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravim všechny SalvorHardin 7 20519 05. 04. 2015, 02:46:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Zdravím všechny :) da-diskusni-forum-ny 4 11621 09. 02. 2014, 19:57:20
Poslední příspěvek: Gyr-diskusni-forum-xiur
  Zdravím všechny Aline-diskusni-forum-Daryen 90 218629 13. 05. 2012, 19:41:33
Poslední příspěvek: Ski-diskusni-forum-p76
  Zdravíím vás všechny Micha-diskusni-forum-l Lbc 2 9330 20. 02. 2012, 21:28:19
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Všechny zdravím :) Mor-diskusni-forum-wen 33 75535 03. 10. 2011, 16:08:47
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex