Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návštěvy a aktivity
Konečně je to tady :-). V uživ. panelu máte (pod profilem) záložku Návštěvy profilu, kde vidíte, kdo vás za posledních 30 dní navštívil. Taky si můžete zvolit, jestli se chcete u ostatních zobrazovat nebo ne. Navíc pokud někdo něco změní v profilu nebo se zaregistruje, objeví se to v aktivitách. Nahoře, za soukromýma zprávama, se zobrazí, kolik je nových nepřečtených aktivit. Jinak přístup do nich je zase v už. panelu. Have fun :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
pekne dakujeme, tie aktivity myslim ze fungovali na starom fore, tobo celkom dobre
Byl jsem stvořen pro úplně jinou planetu. Spletl jsem si cestu. 
Simone de Beauvoir

Fandím čemukoliv, co se snaží nahradit skutečný kontakt mezi lidmi.
Odpovědět
Kde je tleskajici smajlik? :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
->BB: koukám že ty se tu hodně angažuješ :o)
Odpovědět
No spíš angažoval :-). Teď už na to nějak není čas...
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
Myslím že by to chtělo reklamu...jen mě nenapadá kam ji dát
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Bug Skrytí času návštěvy v seznamu uživatelů není dokonale tajné DB-diskusni-forum--47 5 10288 22. 04. 2018, 23:36:50
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex