Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seznamka
#1
Říkal jsem si, že by bylo dobrý sem dát normální seznamku, takhle se to muselo řešit přes fórum. Máte ji vpravo nahoře místo blogů :-). Ještě zapracuju na tom, aby se v profilech uživatelů zobrazovaly inzeráty ze seznamky, tak jako třeba na lide.cz. Kdyby něco, samozřejmě dejte vědět :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#2
No jsem zvědavá jak to bude fungovat, až tam někdo něco přidá... jsem si původně myslela že to bude těžké na udělání. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#3
ahoj,

zajímalo by mě, jestli jste neuvažovali o odblokování seznamky, tzn. aby vstup na ni nebyl blokovaný nutností mít účet zde na fóru...

to pak hodně omezuje počet lidí, kteří na té seznamce jsou, ne?
a taky google ji absolutně nenachází po zadání "seznamka"
Odpovědět
#4
Ahoj, dobry napad, ja bych byl pro. Nevim jak ostatni...?
Odpovědět
#5
Nevadi mi to.
Odpovědět
#6
Mě to také nevadí :)
Ty's pane, sílu svěřil křídlům ptačím,
do letu milost dal, do srdce něžný vzlet,
Jak lehce odlétám, tak věrně vždy se vracím,
když podaří se mi zlé zimy přetrpět..
Odpovědět
#7
Já si myslím, že je dobré, když zájemce o asexuála má tady účet, protože víc informací o něm je lepší pro toho asexuála a také je dobré, že se představí také jako alespoň omezený sexuál. Pokud tedy nehledá jen někoho na pokec třeba právě o asexualitě. Ale když si čtu seznamku, tak je to většinou hledání partnera na lásku.
Ale to je jen můj názor. Seznamka jde víceméně mimo mě.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#8
Já bych to nechal jak to je. Pokud se někdo chce seznamovat, tak přece není takový problém se zaregistrovat. Pokud by nebyla potřeba registrace vzrůstal by akorát počet odpovědí, které by nebyly myšlené vážně, odpovědí "z nudy" a různého spamu apod.
Prostě zvýšila by se kvantita a klesla by kvalita, což v tomhle případě nemá smysl. Připadá mi taky fajn, že pokud by někdo nesnesitelně prudil je možné ho při nejhorším bloknout.

Odpovědět
#9
Myslim ze to bylo ale mysleno read-only, takze by odpovidat anonymove nemohli, jen by to videli a bylo by to vyhledatelne treba v google...
Odpovědět
#10
(30. 05. 2013, 21:17:13)Dobra Napsal(a): Já si myslím, že je dobré, když zájemce o asexuála má tady účet, protože víc informací o něm je lepší pro toho asexuála a také je dobré, že se představí také jako alespoň omezený sexuál. Pokud tedy nehledá jen někoho na pokec třeba právě o asexualitě. Ale když si čtu seznamku, tak je to většinou hledání partnera na lásku.
Ale to je jen můj názor. Seznamka jde víceméně mimo mě.

(30. 05. 2013, 21:41:12)houba Napsal(a): Já bych to nechal jak to je. Pokud se někdo chce seznamovat, tak přece není takový problém se zaregistrovat. Pokud by nebyla potřeba registrace vzrůstal by akorát počet odpovědí, které by nebyly myšlené vážně, odpovědí "z nudy" a různého spamu apod.
Prostě zvýšila by se kvantita a klesla by kvalita, což v tomhle případě nemá smysl. Připadá mi taky fajn, že pokud by někdo nesnesitelně prudil je možné ho při nejhorším bloknout.
ok...co takhle to zpřístupnit jen pro čtení ? (tzn. člověk (a stejně tak i bot googlu) to může procházet a číst, ale bez registrace nemůže reagovat a psát inzeráty)

hlavní problém není že by bylo tak obtížné si udělat účet, ale to, že to google neháže ve výsledcích...a tedy to není populární, neví se o tom, že to existuje.
(30. 05. 2013, 21:46:13)kexik Napsal(a): Myslim ze to bylo ale mysleno read-only, takze by odpovidat anonymove nemohli, jen by to videli a bylo by to vyhledatelne treba v google...
no, vida....teď jsem to psal :-)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  seznamka br-diskusni-forum-oty 23 63673 12. 05. 2012, 12:17:32
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex