Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochu o mé maličkosti
#11
(28. 11. 2011, 11:02:01)Arthur Napsal(a): Myslím, že to svým příspěvkem nijak nevylučuji. To už je ale opět jiné téma... A kdyby tu bylo, tak s tím budu souhlasit.;) Vztah k sexualitě je, odmyslíme-li si bloky a křeče, velmi individuální. Když už má být něco namísto sexuální oblasti, aby to člověka posunulo dál, jak říkáš, pak je důležité rovněž uvolnění, jen užité tedy jiným směrem...;) Tudíž to celkové uvolnění nemá sloužit sexu, ale člověku. Jakým směrem pak toto uvolnění použije, je skutečně jeho věc; v tom spatřuju tu pestrost... Jenže problém vidím v tom, že člověk křeč považuje mnohdy "za posunutí se v jiné oblasti", což je chybné.

Tu vidím právě chybu uvažování. Proč spojuješ schopnost uvolnit se v sexu se schopností uvolnit se vůbec? Když se necítím příjemě v davu, nemohu se cítit příjemně v malé společnosti?

Ta poslední věta jde smyslem zase někam za humna...
Hovořila jsem o příležitosti k posunutí se někam to je dost podstatný rozdíl. Bez ohledu na to, zda se tou kterou činností člověk rozvíjí, vidím jako zásadní to, že ho daná činost těší, něco mu přináší. A v tom je možná taky jistý posun, přijít na to, že čl. nemusí dělat to stejné co ostatní jen proto, že jim to připadá skvělé.
Odpovědět
#12
(28. 11. 2011, 21:36:14)mušelín Napsal(a): Tu vidím právě chybu uvažování. Proč spojuješ schopnost uvolnit se v sexu se schopností uvolnit se vůbec? Když se necítím příjemě v davu, nemohu se cítit příjemně v malé společnosti?

Ukázka: Proč spojuješ schopnost uvolnit se v sexu se schopností uvolnit se vůbec? A přesně takovou spojnici jsem tu nedal. Mluvil jsem o schopnosti obecně se uvolnit... (směr už je individuální) Navíc jsem napsal: Celkové uvolnění nemá sloužit sexu, ale člověku! Neřekl jsem proto, kdo se neumí uvolnit v sexu, neumí se uvolnit pro nic jiného a z uvolněnosti v sexu by měl vycházet. Proto s tebou souhlasím a nevidím v naší řeči rozpor. Jenže ty se chceš hádat za každou cenu, alespoň takový mám dojem...

A znovu, s posledním odstavcem můžu jen souhlasit a jen by mě zajímala ta fantazie, která se domýšlí, že mi tím něco vyvracíš, když potvrzuješ to, o čem sám mluvím... Možná proto mi přijdeš tak protivná, protože ač člověk s tebou souhlasí, hádáš se. Jaký komlex tě k tomu vede mě už ani nezajímá. Tím se vyčerpala má diskuse s tvojí neutuchající potřebou po zbytečných konfrontacích a velmi pěkné lidské vlastnosti: zabedněnosti...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 76792 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15638 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5804 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 66386 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Tak trochu se vypovídat... FurtSU-diskusni-forum-smevem 35 77284 14. 10. 2012, 20:28:10
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex