Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smutek a samota
#1
Je odpor k sexu zároveň cestou k samotě? Ve vztahu k opačnému pohlaví toto asi platí. Přátelství mezi mužem a ženou prý neexistuje. No nevím, věřím, že toto neplatí. Můžu si namlouvat, že na světě je tisíc jiných věcí, než sedět s někým u kafe a klábosit, přesto mi tohle teď moc chybí. Možná je chyba ve mně, jsem introvert, těžko hledám téma k hovoru, ale snad nejsem tak nudný, nebo hloupý, aby se mnou někdo občas neprohodil pár vět. Stále tedy hledám a i když nenacházím, neztrácím naději. Omlouvám se, že vás tady zatěžuji momentálním stavem svojí duše a mysli, ale nějak na mě dolehla ta atmosféra vánoc, konce starého roku a začátku roku nového. Člověka to nutí k bilancování a i já jsem se této pošetilosti dopustil, leč dopadlo to katastrofálně. Proto tedy jestli pro mne máte cokoliv, co mi chcete napsat, budu moc rád.
Odpovědět
#2
Posílám hubičku. Vážně.
[Obrázek: uglywomankissxj9.gif]
Odpovědět
#3
Přeji Ti lepší příští rok:-)
Přeji, abys potkal:-)
Odpovědět
#4
(31. 12. 2012, 19:21:13)Bob1972 Napsal(a): Přátelství mezi mužem a ženou prý neexistuje.
Prinejmensim mezi gayem a lesbou urcite :-) Ale i mezi ostatnimi, verim, ze vesina z nas takovou zkusenost ma.

Pokud ti chybi nekdo na popovidani (osobni, ne na netu), asi je nejlepsi jit na to pres spolecne zajmy. To je zaklad pro spolecnou rec. Pokud ovsem nemas jen "individualni" zajmy. Pak by stalo za uvahu dat se do nejakeho kolektivniho sportovani apod. Tema hovoru se pak najde samo, osli mustky muzou jit kamkoliv. Pak ale bacha na prilis velke kolektivy, to ale asi znas sam (tam se vzdycky nejaky jedinec dostane do pozice pouze naslouchajiciho, kteremu tato role vadi). Ctyrhra v tenisu apod. se jevi jako ideal :-)

(31. 12. 2012, 19:21:13)Bob1972 Napsal(a): Stále tedy hledám a i když nenacházím, neztrácím naději.
A jakym zpusobem (kde) hledas? Jestli v tomhle nebude jadro pudla.
Laissez-faire...
Odpovědět
#5
Nevím, jestli to je úplně ten smutek a samota o které píšeš, taky to někdy cítím, ale pak si nějak podvědomě vsugeruju, že to tak prostě je a hotovo a s tím se dá chvíli vydržet :) A taky se to vztahuje hlavně na období, kdy člověku něco je....aaaa ano, jsem nyní nemocná, takže je to neodbytnější smutnění nad sebou, než když je člověk v pořádku. Každopádně ten rok co odešel byl takový nějaký celkově těžký. Nějaké smutné věci se udály v rodině a navíc to asi korunoval můj zážitek, nyní už můžu říct o včerejším Silvestru. Nejdřív mi upadl mobil, ze kterého se mi záhadně vypařily všechny kontakty v nejnepříhodnější chvíli a pak volala moje mamka, že naše chundelaté zlato Mášenka...kočička nějak divně dýchá a fialověj jí sliznice. No zkrátím to, vzala jsem auto a vyrazila k našim, kde jsem naložila mamku i s marodem a zamířily jsme na veterinu, bohužel než nám doktor otevřel odešla kočička tak kolem půl dvanácté dost ošklivě mamce v náručí. Tím právě nastalo to stádium prázdnoty a vyždímanosti a já tu nakonec píšu i když se může zdát, že to zní banálně a místo, abych tenhle nehezký zážitek ventilovala před drahou polovičkou, vyzobávám slova na klávesnici a jsem unavená a smutná.To bylo jen konstatování momentálního stavu a nevím asi se z toho vyspím, no každopádně vím, že bude líp.....musí :)) chjooo, tak pardon, nebyl to moc povzbudivý příspěvek jako předešlé, ale muselo to ven :-(
Odpovědět
#6
Nesmíš to brát tak tragicky,.....mě když se povede nabýt samoty, říkám si že jsem alespoň v dobré společnosti...
A můžu nosit i ty oblíbené děravé ponožky...heč.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#7
Proč tolik stojíš o přátelství zrovna se ženou? Jestli se cítíš tolik sám, nemělo by být jedno, kdo je tvůj přítel? Kdybych byla takhle vybíravá, asi bych moc přátel neměla :-)

Samozřejmě jestli hledáš životní partnerku, je to něco jiného, ale přátelství nemusí s partnerstvím vždycky splývat. Někdy lidi odrazuje, když ti chtějí nabídnout přátelství a ty se je snažíš vtáhnout do něčeho jiného, exkluzivnějšího. Pak se může stát, že se jen honíš za přeludem "té jediné" a přitom přehlížíš jiné možnosti, jak nebýt sám.
Odpovědět
#8
Jasně, v tom je asi ten zásadní problém, hledám na netu a to opravdu těžko někoho objevím. Sport moc nemusím, kromě těch základních jako je jízda na kole a plavání. Ale asi nemá smysl se tím nějak zabývat. Buď to najdu a nebo ne. Kdo usilovně hledá, nemusí vždy najít.
Odpovědět
#9
Jé..tak si pořiď štěně, to tě zbaví samoty a bude bezvýhradně milovat..no, a pokud budeš aspoň kapku šikovnej, tak můžeš v parku při venčení zažít i nějaké hezké setkání...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
Přátelství mezi mužem a ženou neexistuje? Já spíš nechápu, jak se z přátelství stane to, že spolu kluk a holka chodí. Nikdy se mi to nestalo.:D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Samota Bel-diskusni-forum-lis 3 3938 12. 06. 2022, 08:27:24
Poslední příspěvek: Alby Ko-diskusni-forum-těšovec
  Samota je zlá ale sex je horší sa-diskusni-forum-ra 4 15803 20. 12. 2010, 09:30:41
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex