Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Upresneni orientace
#11
Jasne! To jsem tam chtel dat a pak nejak zapomnel. Pridano.
Odpovědět
#12
Z mého pohledu je to zas přínosné, nechtěla bych se zbytečně seznamovat s někým úplně chladným, který možná někdy se dostane i k polibku nebo pohlazení. A ptát se na to přes SZ mi nepřipadá ideální.
Odpovědět
#13
..a co pusinkování?..to je více pusinek najednou:-D
Odpovědět
#14
...a co občasné pusinkování? :-D
Odpovědět
#15
Pridal jsem pusinkovani. Frekvence tam neni dulezita :P
Odpovědět
#16
Dobrý ! :) Mě rozesmála ta kategorie " neupřesněné aktivity blízké sexu ". Posmívající se Spadá do toho BDSM ? ;)
(29. 05. 2013, 07:20:11)lilina Napsal(a): Ty navrhované nové kolonky mi připomínají profily například na centrum.cz - pohlaví si holíš úplně nebo vůbec?!:-D
Souhlasím s Houbou - kdo chce vědět, ten se zeptá.. a ptá se ten, kdo chce poznat:-)

A což teprve dotazníky na BDSMlife.cz ! Tam jsou otázečky ! ;) Ale je to užitečné,protože člověk se aspon může hned podívat,čemu kdo holduje. A blíže se začít seznamovat s tím,kdo má preference podobné.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#17
(30. 05. 2013, 18:40:02)spagetka Napsal(a): Dobrý ! :) Mě rozesmála ta kategorie " neupřesněné aktivity blízké sexu ". Posmívající se Spadá do toho BDSM ? ;)
(29. 05. 2013, 07:20:11)lilina Napsal(a): Ty navrhované nové kolonky mi připomínají profily například na centrum.cz - pohlaví si holíš úplně nebo vůbec?!:-D
Souhlasím s Houbou - kdo chce vědět, ten se zeptá.. a ptá se ten, kdo chce poznat:-)

A což teprve dotazníky na BDSMlife.cz ! Tam jsou otázečky ! ;) Ale je to užitečné,protože člověk se aspon může hned podívat,čemu kdo holduje. A blíže se začít seznamovat s tím,kdo má preference podobné.

Třebaaa... preferujete u toho ruční šlehač a svazek řapíkatého celeru?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#18
já bych měl pár bodů...

I. uplně nevím, jak je myšlen ten rozdíl mezi pusinkováním a líbáním? ...napadá mě, že pusinkování je "suché líbání" (tj. nikoliv francouzské), jiná varianta je, že pusinkováním jsou myšleny polibky na tělo a líbáním polibky na pusu? Pokud ano, tak bych tu položku změnil z "pusinkování" na "pusinkování (po těle)". Ale možná jsme jen natvrdlý :-)

II. imo vhodné by bylo vědět trochu přesněji ten postoj k těm aktivitám.

Celou tu část bych nazval "Postoj k sexu:"
pak tam dal ty jednotlivý položky seznamu, ale u každé rozevírací seznam a možnosti jako např.

1. "miluji" nebo "potřebuji" - možnost pro lidi, kteří danou aktivitu nutně chtěj ve vztahu provozovat... To jsou třeba lidi, kteří nechtěj sex, ale bez mazlení by se necítili milováni atd.

2. "mám rád" - pro lidi, kteří aktivitu preferují, ale nepotřebují, tj. pro ně přichází v úvahu vztah i s člověkem, který tuto aktivitu odmítá

3. "nevadí mi" - pro lidi, kteří aktivitu nepreferují, ale ani je neobtěžuje

4. "snesu" nebo "přetrpím" - pro lidi, které aktivita obtěžuje, ale občas jsou ochotni udělat ústupek

5. "odmítám" - pro lidi, kteří aktivitu nesnesou ani občasně

Podobné to mají na stesti.cz a shledávám to značně užitečným. Nejsem si tedy jist, zda toto fórum potřebuje tak jemné rozlišení (ještě to tu nemám pročteno), možná by stačila stupnice "mám rád", "nevadí mi" a "odmítám".


III. doplnil bych "orální sex" (znám muže, kterého nevzrušuje soulož..prostě jí není schopen...ale strašně má rád orál), také to "francouzské líbání". Imo je to moc časté na to, aby to bylo schováno v položce "ostatní aktivity vyjma sexu" (tu bych mimochodem přejmeoval na "ostatní aktivity vyjma soulože" a položku "sex" přejmenoval na "soulož")

Pro různé lidi, kteří chtěj abnormální sex, např. to BDSM (a normální sex je nevzrušuje)...bych buď zavedl možnost "pervezní sex", "zvrhlosti" anebo nějaký eufemismus "netradiční sex", "neobvyklé sexuální aktivity" apod.

eufemismus "neupřesněné aktivity blízké sexu" je imho už moc nejasný...taky jsem pořádně nechápal, co si pod tím přestavit.
Odpovědět
#19
Myslim, ze tohle uz je rozmelnovani, ja bych si treba mohl narokovat kategorii majetek, abych vedel, zda mam cekat zahrnuti drahym kamenem a kovem, pokud ne, samozrejme bych ztratil zajem, take by se hodila kolonka volne finance na uctu, pin ke karte apod.

Tohle je asexualni forum, logicky bych ocekaval, ze vetsina zde pritomnych ma nestandartni vztah k sexu, pokud by zde nekdo ocekaval oralni sex, tak se na nej budu koukat divne, protoze tohle muze hledat na klasickych seznamka, tam je uchylu plno a urcite by si vybral.
Odpovědět
#20
S tím majetkem se mi to docela zamlouvá..člověk je materialista..budou otázky typu: chatička by byla?..a jaképak autíčko máš?? ..a co nějaký ten zlatý zoubeček v pusince??? :-D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nová sexuální orientace - návrh Kat-diskusni-forum-rina 21 72815 10. 03. 2012, 18:19:26
Poslední příspěvek: Kat-diskusni-forum-rina

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex