Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přehled funkcí fóra
#11
(11. 01. 2013, 21:57:56)mušelín Napsal(a): Kde si mohu zrušit účet??? Nemohu to najít.

Neřeknem, heč, protože bys nám tu chyběla Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
(11. 01. 2013, 22:01:06)vendemiaire Napsal(a):
(11. 01. 2013, 21:57:56)mušelín Napsal(a): Kde si mohu zrušit účet??? Nemohu to najít.

To už se tu jednou někdo ptal. Zrušit účet nejde. Prostě s asexuálem na věčné časy a nikdy jinak! :P LOL

Do p...pytle. To je ohromné. Ještě abych se někoho prosila. Takže sbohem.
Odpovědět
#13
(11. 01. 2013, 21:26:15)mušelín Napsal(a):
(11. 01. 2013, 20:52:08)Dobra Napsal(a): Ála:
Gratuluji ti, Mušelíne, k tvému 1111 příspěvku.
Mušelín:
To abych se poohlédla po jiném místě k vykecávání, že...

Zkusím to.
Ála:
Jen to, prosím, nedělej. Mě to číslo prostě padlo do oka. A jsou tady i jiní se spoustou příspěvků a mají jich ještě víc. Ale hlavně tvoje názory jsou zajímavé ať s nimi člověk souhlasí nebo naopak má úplně jiný názor. Vždyť nás pilných přispěvatelů je tady tolik, že to lze spočítat na prstech rukou a nohou dohromady a občas snad někomu naše názory pomohou (podle reakce).
Možná to nemyslíš vážně?
Já tě můžu potěšit tím, že jsem dnes dosáhla 333 příspěvků. To je také hezké číslo na to jak dlouho tu jsem přihlášená. :)
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#14
Stalo se, sbohem.
Odpovědět
#15
(12. 01. 2013, 00:20:01)mušelín Napsal(a): Stalo se, sbohem.

???
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
Mám námitku: jednak nefunguje formátování textu a za další, což je horší, se příspěvky neukládají. Už se mi to stalo hodněkrát, místo aby se odpověď vložila, hodí ně to na úplně první příspěvek vlákna, což je teda k zlosti. Něco s tím udělejte, bitte!
Odpovědět
#17
(30. 06. 2013, 21:06:47)panoška Napsal(a): Mám námitku: jednak nefunguje formátování textu a za další, což je horší, se příspěvky neukládají. Už se mi to stalo hodněkrát, místo aby se odpověď vložila, hodí ně to na úplně první příspěvek vlákna, což je teda k zlosti. Něco s tím udělejte, bitte!

Bitte, bitte, já vím. Můžou za to bity a byty.
Se dohodni s Edevrem, tomu to příspěvky ukládá rovnou dvakrát za sebou Vysmátý
Mé pravidlo obezřetnosti: před odesíláním mailů a dlouhých odpovědí v diskusích si text ukládám před odesláním do schránky a kolaps mě nerozhodí.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
(30. 06. 2013, 21:48:47)ChildFreeMan Napsal(a):
(30. 06. 2013, 21:06:47)panoška Napsal(a): Mám námitku: jednak nefunguje formátování textu a za další, což je horší, se příspěvky neukládají. Už se mi to stalo hodněkrát, místo aby se odpověď vložila, hodí ně to na úplně první příspěvek vlákna, což je teda k zlosti. Něco s tím udělejte, bitte!

Bitte, bitte, já vím. Můžou za to bity a byty.
Se dohodni s Edevrem, tomu to příspěvky ukládá rovnou dvakrát za sebou Vysmátý
Mé pravidlo obezřetnosti: před odesíláním mailů a dlouhých odpovědí v diskusích si text ukládám před odesláním do schránky a kolaps mě nerozhodí.

Mělo by to fungovat bez těchto lapsů, a to formátování je taky něco, sežeňte novou uklízečku!LOL
Odpovědět
#19
(30. 06. 2013, 22:40:18)panoška Napsal(a): Mělo by to fungovat bez těchto lapsů, a to formátování je taky něco, sežeňte novou uklízečku!LOL

Tak se hlaš zítra ráno v personálním oddělení Šklebící se

Kdo je formát sám, nepotřebuje již všeliké formátování.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#20
(30. 06. 2013, 21:06:47)panoška Napsal(a): Mám námitku: jednak nefunguje formátování textu a za další, což je horší, se příspěvky neukládají. Už se mi to stalo hodněkrát, místo aby se odpověď vložila, hodí ně to na úplně první příspěvek vlákna, což je teda k zlosti. Něco s tím udělejte, bitte!

To máš z toho, že jsi pomlouvala naše politiky, vládu, Kellnera, Babiše a spol. Bot to odhalil a tvoje další příspěvky cenzuruje [Obrázek: =p.gif] [Obrázek: rofl.gif]
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 6 5992 09. 03. 2023, 18:27:27
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Čistka fóra Lur Raven 23 112193 18. 01. 2020, 22:55:27
Poslední příspěvek: Ke-diskusni-forum-nny
  Aktualizace systému fóra ke-diskusni-forum-x!k 24 99718 10. 05. 2018, 20:17:45
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  System fora aktualizovan na 1.6.4 ke-diskusni-forum-x!k 0 18020 15. 10. 2011, 20:41:16
Poslední příspěvek: ke-diskusni-forum-x!k
Information Pravidla fóra Lur Raven 0 83438 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex