Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálem díky zkušenostem
#21
(11. 01. 2014, 17:20:10)kirmakX6on Napsal(a): taky nemám rád když jsou mé formulace překrucovány. Důraz na tom "okolí" nebyl, dodala jsi ho ty a nesprávně.

Podle pana neni rozdil mezi:
okoli a sebe sama
vs
sebe sama a okoli
Vzdy se pise to dulezitejsi a vyznamnejsi driv. Tak jsem to tak vyhodnotila.
Odpovědět
#22
(11. 01. 2014, 17:30:29)Nikita Napsal(a):
(11. 01. 2014, 17:20:10)kirmakX6on Napsal(a): taky nemám rád když jsou mé formulace překrucovány. Důraz na tom "okolí" nebyl, dodala jsi ho ty a nesprávně.

Podle pana neni rozdil mezi:
okoli a sebe sama
vs
sebe sama a okoli
Vzdy se pise to dulezitejsi a vyznamnejsi driv. Tak jsem to tak vyhodnotila.
ok, je možné, že lepší to bylo prohodit...až tak jsem nad tím nepřemýšlel, když jsem to psal (v mých příspěvcích jdou vidět kromě zjevných hrubek i překlepů i mnohé další stylistické nevhodnosti)

každopádně nyní už je jasno


(11. 01. 2014, 17:25:25)Dark Knight Napsal(a): Problém je, že já jsem napsal "nemyslím si", tj. JÁ. Kdežto ty "oběť to ovšem je", kde naprosto schází ono "já si toto myslím", ale je to podáváno jako FAKT. Kterýmu má být dodáno na pravdivosti dalším odstavcem pochybných a stejně pokroucených úvah a formulací. A ano, s tímto typem prezentace něčího názoru jakožto faktu MÁM skutečně problém.
ok, máš pravdu

v budoucnu, pokud opět někde zapomenu dát "myslím", kde by se přitom hodilo, ovšem stačí inkriminovanou věc citovat a napsat kouzelné, nekonfliktní a přitom nadmíru úderné a přesvědčivé: "to je věc názoru"
...tyto čtyři slova připomenou to důležité, nevznikne z toho hádka, já se nebudu vztekat jak malá holka a kexik nebude mazat ;)
Odpovědět
#23
Mi to pripada, jako kdyz Kimbra utekla od Kirmakse :-)
Odpovědět
#24
(11. 01. 2014, 19:52:10)Nikita Napsal(a): Mi to pripada, jako kdyz Kimbra utekla od Kirmakse :-)

Tak pokud je to pravda, tak velká gratulece Kimbře
Odpovědět
#25
..mne zajímá, proč v příspěvku vypráví o jiné..proč ne přímo o sobě. Napsané je to stylově, ale pokud jsem došla až k bodu, kdy si to přiznám sama sobě, není důvod to skrývat před ostatními.
Chápu ženy, které jsou ve vleku partnera tyrana kvůli dětem...
Ale proč to nechala zatím tak daleko ona...
Odpovědět
#26
(11. 01. 2014, 19:52:10)Nikita Napsal(a): Mi to pripada, jako kdyz Kimbra utekla od Kirmakse :-)
neutekla :-D U mě je to bohužel tak, že pokud vyloženě nevidím na očích partnerky, že to chce, tak ji nechám být a o nic se nepokouším.

btw moje bejvalá je autorem výroku - cituji doslovně "když jsem se vysvlíkla dostal jsi depku" (spontánní reakce na mou otázku, proč se mnou příliš nesexovala....kterou jsem mimochodem položil v návaznosti na stížnosti a nadávání na jejího milence, kterej ji ...tedy alespoň podle jejích slov... značně bezohledně vzbudil ze spánku, osouložil...a ona pak už neusla, čím ž ji podělal spaní... Též jsem se dozvěděl, že jeho zase jiná milenka prý brečela kvůli tomu, že si na ni vynucoval sex.

Mimo jiné jsem se pak dozvěděl i to, že jakkoliv někdy sex nechce, pokud ji druhý vzruší, tak pak ho už chce. Řekl bych, že kluci jsou takto naučení, že holka sama od sebe chce sex málokdy, musí ji vzrušit tím, že sex začnou...musí překonat počáteční nechuť partnerky. No někteří méně empatičtí pak neumí rozeznat míru...)


(11. 01. 2014, 20:43:47)lilina Napsal(a): ..mne zajímá, proč v příspěvku vypráví o jiné..proč ne přímo o sobě. Napsané je to stylově, ale pokud jsem došla až k bodu, kdy si to přiznám sama sobě, není důvod to skrývat před ostatními.
Chápu ženy, které jsou ve vleku partnera tyrana kvůli dětem...
Ale proč to nechala zatím tak daleko ona...
to je jen stylistická forma, nemyslím, že to má nějaký psychologický význam
Odpovědět
#27
(09. 01. 2014, 22:05:16)Charlie Napsal(a): Krásne, nádherné, úžasne poeticko-neviemaké predstavenie, veľmi sa mi to páči (teda páči ako páči, nepáči ale páči, rozumieme si). Vitaj medzi nami, možno by si bola prekvapená, ale možno aj v tvojom okolí sa ktosi nájde... teda, ja som pesimista, lebo ja som si nenašiel ešte nikoho, tak ja neviem, ono to je tak, že spriaznené duše sú na druhom konci sveta.

Oh děkuji Charlie ano možné to je,jenže nevím jak to,že to ten někdo má stejně,zjistit..Víš už nechci mít príma vztah který skončí v okamžiku kdy on nebude chápat proč to nechci...Nevím jestli mám před každým začátkem vztahu zavádět řeč na sex a říct to rovnou a riskovat tak že ho ztratím hned,nebo čekat ty měsíce a ztratit ho až pak.Mám takový pocit že je to vůči nim snad podvod...a to není dobře.
Víš jsem takovej samorost a když někdo nechce,tak prosím.Rozhodně nepotřebuju partnera pro zaplnění samoty nebo tak....
Spíš mi chybí okamžiky bloudění po městě,chvíle kdy si spolu dva jen tak povídají nebo něco sdílejí.Mám za sebou i "vztah" kdy on byl už starý a vyprávěl mi své zážitky a zkušenosti.Bloudili jsme výstavami,chodili do muzeí nebo poslouchali hudbu.S nikým dnešní doby bych něco takového nemohla zažít.Byl osamělý kvůli svému věku a já kvůli svému "postižení". Nemuseli jsme spolu spát pro to,aby nám spolu bylo fajn. Naši věděli že jsem v bezpečí a potíž nebyla prostě nikde.Jenže pak si ho vzala rodina na péči k sobě a já zas neměla nikoho.Tohle můžu zažívat s člověkem neomezeného věku pohlaví nebo barvy pleti...jenže nevím,jak tomu někomu říct,že chci jen " mentální virtuál " a spíš psychickou lásku.Přitom si myslím,že dnes by to ve skutečnosti potřebovali lidi víc než pustý sex bez citů...

(11. 01. 2014, 20:43:47)lilina Napsal(a): ..mne zajímá, proč v příspěvku vypráví o jiné..proč ne přímo o sobě. Napsané je to stylově, ale pokud jsem došla až k bodu, kdy si to přiznám sama sobě, není důvod to skrývat před ostatními.
Chápu ženy, které jsou ve vleku partnera tyrana kvůli dětem...
Ale proč to nechala zatím tak daleko ona...

Proč? protože to pochopitelně je o mě ale nechtělo se mi to psát nudnou formou NO TAKŽE JÁ JSEM ZAŽÍVALA TO A TO.
Vše co dělá moje okolí a dav mě nudí.Jsem jiná proto potřebuji jiný přístup.Kdybych se za to styděla,asi bych to sem vůbec nepsala že...
Já jsem nic daleko zajít nenechala,svou vinu na tom mají muži se svou neschopností přijmout taky jiný vztah než tělesný.
Nebo pokud máš pocit že i lékaři mají pravdu když se mnou nic nedělají a neřeší mé potíže tak asi ano,pak je vše asi jen moje chyba.
Odpovědět
#28
(12. 01. 2014, 12:50:15)kimbra Napsal(a):
(11. 01. 2014, 20:43:47)lilina Napsal(a): ..mne zajímá, proč v příspěvku vypráví o jiné..proč ne přímo o sobě. Napsané je to stylově, ale pokud jsem došla až k bodu, kdy si to přiznám sama sobě, není důvod to skrývat před ostatními.
Chápu ženy, které jsou ve vleku partnera tyrana kvůli dětem...
Ale proč to nechala zatím tak daleko ona...

Proč? protože to pochopitelně je o mě ale nechtělo se mi to psát nudnou formou NO TAKŽE JÁ JSEM ZAŽÍVALA TO A TO.
Vše co dělá moje okolí a dav mě nudí.Jsem jiná proto potřebuji jiný přístup.Kdybych se za to styděla,asi bych to sem vůbec nepsala že...
Já jsem nic daleko zajít nenechala,svou vinu na tom mají muži se svou neschopností přijmout taky jiný vztah než tělesný.
Nebo pokud máš pocit že i lékaři mají pravdu když se mnou nic nedělají a neřeší mé potíže tak asi ano,pak je vše asi jen moje chyba.

Hmm, to je zajímavé...
... přiznám se, když jsem četla tvůj příspěvek, také jsem si pokládala otázku, proč je to tak napsáno... a vida, zde je na ni odpověď... :)

... i když mne napadlo i to "psychologické" vysvětlení... že je možné, že se pisatelka tímto "odstřihne" od situace emočně a to jí dává možnost popisovat ji co nejobjektivněji (aniž by to vyvolávalo psychickou bolest spojenou s nepříjemnými vzpomínkami)... přistihla jsem se totiž , že jsem něco podobného už také párkrát udělala - odosobnila svoje sdělení... (a pak to šlo mnohem snadněji :) )

Takových "opuštěných" lidí je kolem spousta, nevidím důvod, proč by ti neměly vyjít jiné vztahy/vztah, zvláště když si nekladeš nesmyslné požadavky na vnější obal... :)


P.S.: Jsem zastáncem postoje, že ve vztahu oběť - tyran, je "vina" na obou stranách a také, že obě strany jsou hodny politování (nevěřím, že se někdo jako tyran narodí, stejně tak, jako se nikdo nenarodí jako oběť...), ale nepřísluší mi to posuzovat a když někomu vyhovuje být označován jako "oběť" a ztotožňovat se s touto "rolí", je to jeho volba... a také vím, že je velmi těžké se s tím vypořádat...
Odpovědět
#29
(12. 01. 2014, 12:50:15)kimbra Napsal(a): Oh děkuji Charlie ano možné to je,jenže nevím jak to,že to ten někdo má stejně,zjistit..Víš už nechci mít príma vztah který skončí v okamžiku kdy on nebude chápat proč to nechci...Nevím jestli mám před každým začátkem vztahu zavádět řeč na sex a říct to rovnou a riskovat tak že ho ztratím hned,nebo čekat ty měsíce a ztratit ho až pak.Mám takový pocit že je to vůči nim snad podvod...a to není dobře.
Víš jsem takovej samorost a když někdo nechce,tak prosím.Rozhodně nepotřebuju partnera pro zaplnění samoty nebo tak....
Spíš mi chybí okamžiky bloudění po městě,chvíle kdy si spolu dva jen tak povídají nebo něco sdílejí.Mám za sebou i "vztah" kdy on byl už starý a vyprávěl mi své zážitky a zkušenosti.Bloudili jsme výstavami,chodili do muzeí nebo poslouchali hudbu.S nikým dnešní doby bych něco takového nemohla zažít.Byl osamělý kvůli svému věku a já kvůli svému "postižení". Nemuseli jsme spolu spát pro to,aby nám spolu bylo fajn. Naši věděli že jsem v bezpečí a potíž nebyla prostě nikde.Jenže pak si ho vzala rodina na péči k sobě a já zas neměla nikoho.Tohle můžu zažívat s člověkem neomezeného věku pohlaví nebo barvy pleti...jenže nevím,jak tomu někomu říct,že chci jen " mentální virtuál " a spíš psychickou lásku.Přitom si myslím,že dnes by to ve skutečnosti potřebovali lidi víc než pustý sex bez citů...

Nad tým som sa nezamýšľal, že vlastne čo by sa stalo, keby sa mi začal rysovať nový vzťah, čo by som asi povedal/urobil. Či by som tomu dotyčnému hneď na začiatku povedal, že žiadne obchytkávanie a tobôž nie sex - aj tak tomu nikto neverí, a cudzej osobe to vešať na nos je také... čudné. Mňa každý, kto pozná, tak vie, že som asexuál, ale s tými ľuďmi, čo to vedia, sa poznám roky a sú to moji dobrí - najlepší kamaráti.
Ja už som tu na fóre našiel pár ľudí, ktorí sú rovnako asexuálni ako ja - že vzťah berú iba po tej duševnej stránke, ale ste (skoro) všetci z Čiech 8-) a nemyslím si, že by tu niekto o mňa prejavoval záujem či ako to napísať, no a teda môžem snívať iba o tom, že raz budem mať vzťah na tej mentálnej úrovni, ako si to nazvala. Teda, nemôžem nikdy vedieť, však...
A asi je lepšie povedať to na rovinu na začiatku nového vzťahu, strata neznámej osoby zabolí menej ako keď ho už poznáš a zaľúbiš sa do jeho povahy.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#30
(12. 01. 2014, 12:50:15)kimbra Napsal(a): Nevím jestli mám před každým začátkem vztahu zavádět řeč na sex a říct to rovnou a riskovat tak že ho ztratím hned,nebo čekat ty měsíce a ztratit ho až pak.

Já jsem se takhle jednou přiznal kamarádce, když měla takový dvojsmyslný narážky a její reakce byla: "Tak mi to řekni na rovinu, že se mnou nechceš spát, protože jsem hnusná."
A od tý doby se mnou nepromluvila, smazala si mě na FB a v podstatě úplně zmizela z mýho života.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Díky! are-diskusni-forum-thes 9 20466 23. 07. 2011, 18:19:32
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  díky za to :-) Kayreen 2 9008 20. 05. 2011, 14:22:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 23812 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex